Sklep Gerda

Aktuelles

10 maja 2021

Wspierajmy się! Gerda i CWKS Legia we wspólnej akcji!

Z wielką radością informujemy, że firma GERDA przystępuję do akcji pod nazwą „Wspierajmy się!”, której organizatorem jest Centralny Wojskowy Klub Legia Warszawa, sekcja strzelecka.
Dążenie do ciągłego i zrównoważonego rozwoju, efektywna współpraca oraz wzajemne wspieranie się to idee, które towarzyszą nam od początku istnienia firmy. Przez ponad 30 lat istnienia podjęliśmy się  wielu inicjatyw z których jesteśmy niezmiernie dumni dlatego też chęć kontynuowania praktyk jest niezmiernie ważna w codziennym funkcjonowaniu firmy Gerda.
W przypadku akcji „Wspieramy się!” możemy nie tylko przygotować atrakcyjną ofertę, która składa się z kilku elementów, ale również skierować ją do sportowców stołecznego klubu CWKS Legia, wspierając wysiłek osób zrzeszonych w sekcji strzeleckiej.

Dla wszystkich członków oraz członkiń sekcji strzeleckiej klubu CWKS Legia Warszawa, przygotowaliśmy specjalne oferty, które dotyczą:

W jaki sposób uzyskać 10% rabatu w sklepie internetowym igerda.pl?

  1. Napisz e-mail do wspierajmy@strzelectwo-legia.pl, podaj nr legitymacji, poproś o indywidualny kod rabatowy do sklepu iGERDA
  2. Wprowadź otrzymany kod podczas finalizacji zamówienia w sklepie
  3. Kodu możesz użyć tylko jeden raz, kod jest ważny do 30.06.2021 r.

 

Lesen Sie auch