Elektryk - Gerda

Elektryk

Miejsce pracy

Starachowice, ul. E. Kwiatkowskiego 15

Gerda Spółka z o.o. – lider polskiego rynku stolarki w dziedzinie produkcji drzwi, zamków, okuć oraz bram garażowych poszukuje pracownika na stanowisko: Elektryk

Główne obowiązki

  • Bieżące usuwanie awarii
  • Konserwacja zapobiegawcza maszyn i urządzeń / realizacja Planu TPM
  • Naprawy maszyn i urządzeń
  • Dbanie o stan wyposażenia zakładu
  • Montaż i wykonywanie nowych instalacji
  • Uczestnictwo w relokacji maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP „E” lub „E+D” gr 1 do 1KV (mile widziane pow. 1KV)
  • Samodzielność, terminowość
  • Komunikatywność, budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie do pakietów sportowych, ubezpieczenia grupowe i inne

Przesłanie CV bądź innych dokumentów aplikacyjnych stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych przez Gerda sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji. W każdym momencie masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Gerda sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacji. Przed przesłaniem dokumentów oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępną w naszej Polityce Prywatności pod adresem https://gerda.pl/polityka-prywatnosci/.