Operator maszyn – monter konstrukcji aluminiowych - Gerda
Strona główna > Kariera > Operator maszyn – monter konstrukcji aluminiowych

Operator maszyn – monter konstrukcji aluminiowych

Miejsce pracy

Starachowice, ul. E. Kwiatkowskiego 15

Gerda Spółka z o.o. – lider polskiego rynku stolarki w dziedzinie produkcji drzwi, zamków, okuć oraz bram garażowych poszukuje pracownika na stanowisko: Operator maszyn – monter konstrukcji aluminiowych.

Główne obowiązki

  • obsługa maszyn CNC do obróbki aluminium
  • obsługa elektronarzędzi, takich jak: wkrętarka, wiertarka, szlifierka kątowa
  • składanie i okuwanie konstrukcji aluminiowych zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • bieżąca samokontrola poprawności wykonywanych prac

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • samodzielność i odpowiedzialność za podejmowane decyzje
  • komunikatywność, terminowość, sumienność
  • umiejętność pracy po presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia oraz pakietu medycznego na preferencyjnych warunkach
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy lub osobiście w siedzibie firmy.

Przesłanie CV bądź innych dokumentów aplikacyjnych stanowi zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych przez Gerda sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji. W każdym momencie masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Gerda sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacji. Przed przesłaniem dokumentów oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych zapoznaj się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępną w naszej Polityce Prywatności pod adresem https://gerda.pl/serwis/o-nas/polityka-prywatnosci-przetwarzanie-danych-osobowych/

Kontakt: Gerda – Zakład Produkcyjny w Starachowicach, ul. E. Kwiatkowskiego 15 (Dział Kadr i Płac) 41 276 31 11, adres e-mail: kadry@gerda.pl