Strona główna > Kariera > Specjalista ds. Zaopatrzenia

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy

Sokołów, ul. Sokołowska 49 (pow. pruszkowski)

Gerda Spółka z o.o. – lider polskiego rynku stolarki w dziedzinie produkcji drzwi, zamków, okuć oraz bram garażowych poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Główne obowiązki

  • Składanie zamówień u dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Analiza zapotrzebowania materiałowego oraz terminowości dostaw
  • Kontrola stanów magazynowych, analiza rotacji zapasów
  • Bieżący kontakt z dostawcami
  • Wyjaśnianie niezgodności w dostawach
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziani absolwenci kierunku logistyka
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość systemu ERP, mile widziany Comarch ERP XL
  • Orientacja na realizacje celów
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji
  • Komunikatywność, terminowość, sumienność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Perspektywy rozwoju w ramach struktury firmy
  • Pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe, opieka medyczna, pakiety sportowe i inne