Sklep

новости

5 lutego 2018

GERDA – Budowlana Firma Roku 2017

GERDA – Budowlana Firma Roku 2017

Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas uroczystej XV gali Builder Awards, firma GERDA Sp. z o.o. została wyróżniona prestiżowym tytułem „Budowlana Firma Roku 2017”, a  Pan Prezes Zbigniew Mendel otrzymał tytuł „Osobowość Branży Budowlanej 2017”.

Wyróżnienia Budowlana Firma Roku 2017 są przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder, firmom z branży budowlanej, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej, wyznaczają kierunki i trendy, stanowiąc zarazem wzór do naśladowania dla wielu przedsiębiorców.

Natomiast tytuł Osobowość Branży Budowlanej jest przyznawany przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder szefom firm – osobowościom branży, za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie inicjatyw istotnych dla rozwoju branży. Nagrodę w imieniu Pana Prezesa, odebrała Pani Katarzyna Łebkowska – Dyrektor Działu Marketingu i PR.

GERDA Budowlana Firma Roku 2017

 

 

Прочтите также