Newsletter Sklep

Bramy garażowe - Gniezno

Znalezionych punktów: 1

Bramy garażowe GERDA zostały zaprojektowane z materiałów o wysokich właściwościach antykorozyjnych Dzięki temu bramy mogą być użytkowane latami. Badania potwierdzają, że płaszcz naszych bram garażowych w rejonach przybrzeżnych wytrzymuje bez korozji 15 lat. Do długowieczności produktu przyczynia się pokrycie powłoką poliuretanową. Na popularność marki wpływa także szeroki wachlarz modeli – w sprzedaży dostępna jest seria ProPlus i ProTrend z paneli warstwowych oraz bramy panoramiczne AluPro, AluLine, AluTherm i AluTrend. Wszystkie modele łączy nowoczesny design i skupienie na tendencjach panujących we współczesnej architekturze budynków przemysłowych.

Bramy garażowe Gniezno – niezmienna gwarancja bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo segmentowych bram garażowych to priorytet, który przyświeca projektantom firmy Gerda. Bramy garażowe Gerda powstają ze szczególną troską o zachowanie zasad i warunków europejskich wymogów bezpieczeństwa. W wyniku pracy sztabu specjalistów produkt posiada system, który pozwala uniknąć niekontrolowanych ruchów bramy, zaczepienia i skaleczenia, opadania płaszcza przy ewentualnej awarii sprężyny oraz przycięcia palców. Zachowanie wszystkich standardów i norm sprawia, że jest to produkt, który bezawaryjnie służy przez lata.

Gniezno – znajdź najbliższy punkt dystrybucji bram garażowych

Już dziś skontaktuj się z lokalnym doradcą w mieście Gniezno i wybierz rodzaj bramy garażowej dopasowany do Twoich potrzeb. Szeroka oferta bram i profesjonalne doradztwo dostępne jest w dedykowanych punktach na terenie miasta Gniezno. Znajdź je już teraz. Sprawdź listę autoryzowanych partnerów, którzy sprzedają bramy garażowe Gerda w mieście Gniezno. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji!