Szyld BERGEN TD1000/90 z napinaczem, klamka - klamka, do drzwi o grubości max. 60 mm z ochroną wkładki, anoda srebrna
Szyld TD1000/90 GERDA BERGEN, klamka - klamka, do drzwi o grubości 60 mm, anoda srebrna
Szyld BERGEN o szerokości 51 mm i rozstawie 90 mm ze zintegrowaną klamką zapewnia, niezawodność i doskonale dopasowuje się do drzwi zewnętrznych marki GERDA. Szyld zewnętrzny i wewnętrzny o grubości 12,5 mm wyposażony jest w napinacz położenia klamki.