5 Filarów - Gerda

Promocja 5 filarów

Zyskaj nawet do 4250zł przy zakupie drzwi zewnętrznych marki Gerda!

Dowiedz się więcej
0 1 2 3 4

Promocja 5 filarów

Wybierając drzwi zewnętrzne do domu, warto kierować się cechami oraz parametrami, które są kluczowe dla ich użytkowania i eksploatacji.

Z połączenia osobistych doświadczeń i indywidualnych wymagań użytkowników drzwi oraz najważniejszych współczynników i funkcjonalności, które powinny cechować drzwi zewnętrzne do domu, opracowaliśmy szereg pakietów promocyjnych, dostępnych gratis lub za symboliczne 1 zł.

Poznaj pakiety promocyjne BEZPIECZNY, SPOKÓJ NA LATA, INTELIGENTNY DOM, DESIGN, CIEPŁY MONTAŻ oraz szereg najwyższej jakości produktów, rozwiązań i usług, które pakiety te zawierają, w nowych atrakcyjnych cenach.


*Z promocji skorzystasz u naszych lokalnych Partnerów Handlowych
** Promocja trwa do 30.04.24 r.

Do końca promocji zostało

dni
godzin
minut
sekund
http://Pakiet%20br%20/CIEPŁY%20MONTAŻ

Pakiet CIEPŁY MONTAŻ

Zachowanie ciepła wewnątrz domu jest ważne dla komfortowego mieszkania. Drzwi zewnętrzne do domu muszą stanowić termoizolacyjną barierę, aby utrata ciepłego powietrza była zredukowana do absolutnego minimum. Przełoży się to również na obniżenie rachunków za dogrzewanie wnętrza domu. Skorzystaj z naszych rozwiązań, takich jak taśmy ciepłego montażu czy podwalina klinarytowa, które skutecznie ograniczą straty ciepłego powietrza.

http://Pakiet%20br%20/DESIGN

Pakiet DESIGN

Drzwi zewnętrzne to wizytówka całego domu, dlatego ważne jest, aby cechowały się atrakcyjnym designem i dodatkowymi, użytecznymi elementami jak pochwyt, czy elektrozaczep. Te wszystkie rozwiązania zawarte są w pakiecie DESIGN, abyś mógł stworzyć drzwi, które spełniają Twoje oczekiwania pod względem wizualnym i funkcjonalnym.

http://Pakiet
br%20/BEZPIECZNY

Pakiet
BEZPIECZNY

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne dla każdego domownika. Stanowi podstawę do komfortowego mieszkania wewnątrz domu oraz spokojnego przebywania poza nim. Główną barierę i gwarant ochrony stanowią drzwi wejściowe do domu. Dbając o Twoje bezpieczeństwo oddajemy Ci najwyższej jakości rozwiązania antywłamaniowe, w postaci pakietu RC3 dla Twoich drzwi zewnętrznych, jedynie za1 zł!

Pakiet BEZPIECZNY za złotówkę!

Pakiet BEZPIECZNY za złotówkę!

Bezpieczeństwo nie uznaje kompromisów! Skorzystaj z pakietu BEZPIECZNY i rozszerz rozwiązania antywłamaniowe swoich nowych drzwi Gerda o pakiet RC3.

Wcześniej: 455,10 zł  Teraz tylko 1 zł!

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 455,10 zł brutto
http://Pakiet%20br%20/SPOKÓJ%20NA%20LATA

Pakiet SPOKÓJ NA LATA

Nasza współpraca nie ogranicza się jedynie do dostarczenia Ci najwyższej jakości drzwi. Ważne jest, abyś po zakupie drzwi marki Gerda nadal mógł na nas liczyć, dlatego teraz w standardzie dołączamy 5 lat gwarancji, w ramach pakietu SPOKÓJ NA LATA. Przez 5 kolejnych lat zadbamy o to, aby na każdym etapie użytkowania przez Ciebie drzwi, wykazywały się tymi samymi, najlepszymi cechami. Twój spokój to nasz cel!

Przedłużona gwarancja do 5 lat

Przedłużona gwarancja do 5 lat

W ramach aktualnej promocji otrzymujesz pięcioletnią gwarancję od razu po zakupie nowych drzwi Gerda.

Bez dodatkowych wymagań

*Wystarczy rejestracja produktu na stronie www.

http://Pakiet%20br%20/INTELIGENTNY%20DOM

Pakiet INTELIGENTNY DOM

Inteligentny zamek tedee PRO to najlepszy smart lock dostępny na rynku, który wykazuje się ogromnym wachlarzem funkcjonalności. Chcesz otworzyć drzwi zdalnie z dowolnego miejsca na świecie? A może wolisz przekazać swoje wirtualne klucze do drzwi określonym osobom, w konkretne dni? Wszystko to i wiele więcej zapewni zamek tedee PRO.

Montaż zamka tedee PRO

Montaż zamka tedee PRO

Nie musisz już przejmować się jego montażem zamka w swoich drzwiach marki Gerda –  zrobimy to za Ciebie.

Wcześniej: 300 zł brutto Teraz GRATIS!

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 300 zł brutto

Punkty sprzedaży

Informacje i szczegóły promocji znajdziesz u naszych lokalnych Partnerów handlowych.
W punktach skorzystasz z profesjonalnego doradztwa oraz zamówisz swoje nowe drzwi zewnętrzne do domu marki Gerda wraz ze wszystkimi pakietami promocyjnymi.

MAPA PUNKTÓW SPRZEDAŻY
Punkty sprzedaży

Drzwi do domu

Drzwi do domów GERDA charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, efektywną termoizolacją i nowoczesnym designem. Sprawdź katalog online i wybierz swoje nowe drzwi z serii THERMO PRIME, THERMO PREMIUM i OPTIMA

KATALOG DRZWI GERDA
Drzwi do domu
Doświadczenie

Doświadczenie

Od ponad 35 lat działamy dla Twojego bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarantowane procedurami ISO 9001: 2015 oraz certyfikatami

Technologia

Technologia

Nasze produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie