Velar - Gerda
System Master Key Gerda Velar

System Master Key Gerda Velar

Stwórz swój indywidualny system bezpieczeństwa i wykorzystaj najwyższej jakości produkty marki Gerda!

Czytaj więcej
https://gerda.pl/wp-content/uploads/2023/08/baner-full_moz.jpg

System Master Key Gerda Velar

Zarządzanie dostępem do wielu różnego rodzaju pomieszczeń, ze względu na ich charakter i przeznaczenie, stało się dużym wyzwaniem dla właścicieli i deweloperów. System Master Key Gerda Velar to niezwykle zaawansowane i złożone rozwiązanie, bazujące na zapewnieniu bezpieczeństwa , kontroli i komfortu wszystkim użytkownikom danej nieruchomości .

System Master Key Gerda Velar obejmuje szereg produktów, które można zamontować w drzwiach, bramach, ogrodzeniach oraz różnego rodzaju szafkach. Należą do nich wkładki bębenkowe i cylindryczne, kłódki oraz camlocki. Całość systemu dopełniają specjalnie przygotowane klucze, zgodnie z wymaganiami zamawiającego, które razem tworzą szereg dostępów, odpowiednio przeznaczonych dla grup użytkowników systemu klucza.

Ograniczenie liczby kluczy do minimum, które charakteryzuje System Master Key Gerda Velar, zapewnia porządek i spójny układ w zarządzaniu dostępem do poszczególnych pomieszczeń. Istotą tego rozwiązania jest skupienie się na uprawnieniach dostępowych użytkowników systemu, czego efektem jest zapewnienie komfortowego poruszania się po obiekcie oraz znaczne podniesienie poziomu jego zabezpieczenia. Unikalną cechą Gerda Velar jest zabezpieczony przed podrobieniem (opatentowaną technologią) klucz, który współpracuje ze specjalną zastawką AVG® – Acces Verification Gate.

Wybierz swój poziom bezpieczeństwa Systemu Master Key Gerda Velar

System Master Key Gerda Velar to 4 poziomy zabezpieczeń, które są ze sobą w pełni kompatybilne. Najbardziej zaawansowanym i złożonym systemem jest Velar PROXIMA, następnie Velar PRO+ i Velar PRO, kończąc na podstawowym poziomie, jakim jest Velar. 

System Master Key Gerda Velar obejmuje szereg certyfikowanych produktów w takich kategoriach jak wkładki profilowe i cylindryczne, kłódki i camlocki. Jedną z kluczowych zalet całego systemu jest możliwość łączenia produktów przygotowanych w różnych poziomach zabezpieczenia, w ramach jednego Planu Klucza Generalnego.

Czym różnią się poszczególne rozwiązania?

Velar

Segmenty rynku

System Master Key Gerda Velar to 4 poziomy zabezpieczeń, które są ze sobą w pełni kompatybilne. Zaczynając od podstawowego, jakim jest Gerda Velar, przechodząc przez bardziej zaawansowane Gerda Velar PRO i Gerda Velar PRO+ i kończąc na najwyższym Gerda Velar PROXIMA, gdzie systemy zabezpieczenia są najbardziej złożone.

Systemu Master Key Gerda Velar obejmuje szereg certyfikowanych produktów w takich kategoriach jak wkładki profilowe i cylindryczne, kłódki i camlocki, które moga być zamówione i przygotowane w każdym z 4 poziomów bezpieczeństwa, a także dowolnie łączone w ramach jednego planu klucza generalnego.

Zalety Systemu Master Key Gerda Velar:
– 4 kompatybilne poziomy zabezpieczeń.
– Klucz zabezpieczony przed nieautoryzowanym skopiowaniem opatentowaną technologią AVG® (Access Verification Gate).
– Szeroka gama certyfikowanych produktów marki GERDA.
– Realizacja zamówienia w 48 godzin (Dla systemu do 30 zamknięć z oferty standardowej)
– Możliwość łączenia zamknięć o różnych poziomach zabezpieczeń w ramach jednego systemu klucza generalnego.

Produkty

System Master Key Gerda Velat obejmuje najwyższej jakości, certyfikowane produkty, takie jak wkładki profilowe i cylindryczne, kłódki oraz camlocki. Można je dowolnie łączyć w ramach 4 poziomów bezpieczeństwa oraz kategorii produktowych, tworząc swój włóasny plan klucza generalnego.

Wkładki profilowe

Wkładki profilowe

Wkładki cylindryczne

Wkładki cylindryczne

Kłódki

Kłódki

Camlocki

Camlocki

Zapoznaj się z wachlarzem produktów do wyboru

Velar