Tedee Tedee
Najmniejszy

Najmniejszy

sterowany smartfonem zamek do drzwi na świecie

Wydajny

Wydajny

akumulator, który wystarczy ładować raz na pół roku

Bezpieczny

Bezpieczny

protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa

Zestaw GERDA tedee

Rewolucyjny tedee

Najmniejszy na świecie, rewolucyjny zamek z wydajnym akumulatorem, pozwala na zdalne sterowanie dostępem do drzwi Twojego domu, mieszkania lub firmy.

+

Bridge

Dzięki niemu błyskawicznie połączysz swój smartfon z zamkiem tedee za pomocą Wi Fi. W takiej konfiguracji możesz sterować zamkiem, przyznawać dostępy oraz sprawdzać jego status z każdego miejsca, gdzie jest Internet.

+

Bezpieczna wkładka

GERDA SLR modular to pierwsza taka wkładka profilowa, atestowana w klasie 6. Dzięki modułowej budowie w bardzo intuicyjny i łatwy sposób dopasujesz ją do każdego rozmiaru drzwi

+

Przydatne akcesoria

• Ładowarka USB
• Przewód micro-usb z adapterem magnetycznym
• Klucze do wkładki oraz klucze montażowe

Otrzymasz wszystko czego potrzebujesz do sterowania i montażu GERDA tedee.

+
Zobacz zamek tedee w 3D

Dla kogo jest tedee?

Aplikacja dla iOS i Android

Aplikacja dla iOS i Android

Steruj zdalnie

Steruj zdalnie

Otwieraj i zamykaj. Nadawaj dostępy oraz dodawaj użytkowników z dowolnego miejsca na ziemi. Niezależnie gdzie jesteś wystarczy dostęp do Internetu abyś mógł sterować zamkiem swoich drzwiach.

Powiadomienia

Powiadomienia

Spersonalizuj aplikację według swoich potrzeb i otrzymuj tylko te informacje, które Cię interesują.

Dziennik aktywności

Dziennik aktywności

W dowolnej chwili możesz sprawdzić kto wchodził i wychodził z budynku. Dzięki aplikacji masz pełną kontrolę nad dostępem do swojego domu i firmy.

Wiele zamków jeden klucz

Wiele zamków jeden klucz

Zarządzaj wieloma zamkami, w różnych lokalizacjach. Korzystaj z aplikacji mobilnej i zmień swój smartfon w uniwersalny klucz GERDA tedee.

Jak działa GERDA tedee?

Wymień wkładkę w drzwiach

Wymień wkładkę w drzwiach

Zamontuj GERDA tedee

Zamontuj GERDA tedee

Zainstaluj aplikację tedee

Zainstaluj aplikację tedee

Podłącz brigde

Podłącz brigde

tedee powered by GERDA

Nowoczesna technologia stale nas zaskakuje i poprawia komfort naszego życia. Innowacyjne rozwiązania służą naszej wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa, szczególnie gdy mowa o inteligentnym zamku tedee. Ma on wiele zalet, które warto poznać, aby przekonać się, jak wiele korzyści może zapewnić w naszej codzienności. Jedną z nich jest możliwość zdalnego otwierania drzwi przy pomocy urządzenia mobilnego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie elementy, które są niezbędne do prawidłowego działania systemu, dlatego już dziś zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi kategoriami. Produkty są dostępne w atrakcyjnej cenie i objęte gwarancją. W razie dodatkowych pytań związanych z prezentowanym asortymentem zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą w wyborze i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Czym wyróżnia się zamek tedee?

Zamek tedee wyróżnia się szeroką możliwością zastosowań, dzięki temu, że jest funkcjonalny. Można go wykorzystać we własnym domu, mieszkaniu przeznaczonym na wynajem oraz w firmowym biurze. Wszędzie tam, gdzie sprawdzi się inteligentny zamek zapewniający najwyższy poziom wygody użytkowania. Jego zastosowanie pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi za za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie lub tablecie. Co ważne, w przypadku rozładowania urządzenia mobilnego możesz zawsze skorzystać z tradycyjnego klucza, gdyż praktyczność zamka tedee nie pozbawia Cię podstawowej funkcji. Technologia ta do komunikacji z telefonem wymaga zainstalowania dedykowanej aplikacji. Ponadto wszystkie elementy wchodzące w skład systemu wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Zapewniają wieloletnie niezawodne i bezawaryjne działanie, dzięki czemu rozwiązanie to stanowi doskonałą inwestycję, która sprawdzi się u wszystkich osób ceniących sobie komfort i nowoczesne technologie.

Poznaj wszystkie zalety inteligentnego zamka tedee powered by Gerda

Korzyści z korzystania z zamka tedee jest wiele. Warto poznać wszystkie z nich, aby przekonać się, czy to rozwiązanie jest dla Ciebie. Wśród zalet można wymienić:

 • możliwość wchodzenia do mieszkania, domu lub biura bez konieczności szukania tradycyjnego klucza;
 • automatyczna blokada zamka;
 • otwieranie zamka gościom, rodzinie czy kurierowi z dowolnego miejsca w zdalny sposób;
 • możliwość udostępniania cyfrowego klucza jednorazowo, na jakiś czas lub bez ograniczeń – w zależności od ustawień zarządzania kontrolą dostępu;
 • możliwość zrezygnowania z kart wejściowych, gdyż wystarczy korzystanie z aplikacji;
 • niezawodna praca przez wiele lat po montażu;
 • wydajność – działanie po pełnym naładowaniu przez około 6 miesięcy;
 • szybkie ładowanie – wystarczy jedna noc do uzyskania pełnego stanu baterii;
 • bezpieczeństwo – elementy wchodzące w skład zestawu są atestowane, certyfikowane i wielokrotnie poddawane rygorystycznym testom i badaniom technicznym, a wszelkie dane szyfrowane są za pomocą TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem, uznawanym za najbezpieczniejszy ze wszystkich dostępnych na rynku;
 • prosty montaż i szybka konfiguracja zgodnie z indywidualnymi potrzebami wszystkich domowników lub użytkowników biura.

Jak działa zamek tedee powered by Gerda?

Działanie zamka tedee odbywa się na prostej zasadzie. W pierwszej kolejności należy wymienić wkładkę w drzwiach na model dołączony do zestawu, jeśli istnieje taka potrzeba. Następnie przychodzi czas na montaż zamka oraz jego sparowanie z dedykowaną aplikacją, którą można przeprowadzić samodzielnie. Wystarczy sparować zamek z bridge’em i połączyć go z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem routera Wi-Fi/Bluetooth. Pozwoli to na pełną kontrolę nad systemem i umożliwi całkowicie zdalną obsługę zamka. Zarządzanie jego pracą za pomocą aplikacji jest niezwykle łatwe, dlatego z pewnością każdy sobie z nim poradzi. Poza wygodnym otwieraniem i zamykaniem drzwi można także wygenerować dostęp dla osób trzecich w postaci klucza cyfrowego.

Aplikacja – jakie są jej możliwości?

Bezpłatna aplikacja dostępna w App Store lub w Sklepie Google Play pozwala na spersonalizowane ustawienie zamka, przejrzenie dziennika aktywności oraz przydzielenie poszczególnym użytkownikom różnych ról. Za jej pomocą można także dysponować poziomami dostępności, gdyż do wyboru mamy Właściciela, Administratora oraz Gościa. Podczas naszej nieobecności można uprawnić sąsiada do otwierania drzwi, aby podlewał kwiaty w mieszkaniu bądź opiekował się zwierzętami domowymi. Gdy nie zdążymy dotrzeć do domu na czas, np. przez korki na drogach, możemy zdalnie otworzyć drzwi gościom lub dzieciom, które zapomniały kluczy, a wcześniej wróciły ze szkoły.

Co wchodzi w skład zestawu tedee?

W skład zestawu tedee wchodzi kilka elementów. Wśród nich można wymienić:

 • zamek – automatyczny, inteligentny zamek, który umożliwia bezkluczykowy dostęp do drzwi i zdalne ich otwieranie;
 • bridge – router łączący zamek z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem sieci Bluetooth i Wi-Fi;
 • wkładka – modułowy model SLR produkowany przez markę Gerda, atestowany w klasie 6, który można w łatwy sposób samodzielnie zamontować w swoich drzwiach;
 • pozostałe akcesoria – ładowarka USB, przewód micro-USB z adapterem magnetycznym, klucze do wkładki oraz klucze montażowe.

Produkty wchodzące w skład zestawu tedee dostępne w naszym sklepie

W prezentowanej kategorii znajdziesz między innymi zamki, bridge, wkładki i trzpienie do wkładek. Dodatkowo oferujemy kompletne zestawy, dzięki którym otrzymasz pełen komplet gotowy do instalacji. W asortymencie można również znaleźć materiały reklamowe w postaci ekspozytora tedee, który jest znakomitą formą prezentacji zamka. Jest to idealne rozwiązanie dla naszych partnerów handlowych, którzy pragną wprowadzić zamek tedee do swojej oferty i tym samym zachęcać swoich kontrahentów do korzystania z niego. Zestaw ten składa się z małych drzwi, okuć, wkładki, zamka oraz bridge’a. Naszym klientom oferujemy również kompleksową usługę montażu zamka tedee oraz przedstawienie wszelkich wskazówek dotyczących jego użytkowania i program wymiany. Propozycja ta umożliwia wymianę starego zamka Gerda na nowy zestaw tedee. Wystarczy pokazać dowód zakupu elementów w naszym sklepie lub u jednego z naszych partnerów, co upoważnia do otrzymania nowego zestawu. Zapraszamy do zakupu i współpracy!