Szkolenia - Gerda

Jak wyglądają szkolenia w akademii GERDA

Prawidłowy montaż to podstawa komfortu użytkowania i optymalnego funkcjonowania produktu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, w ramach „Akademii GERDA”, organizujemy szkolenia oraz certyfikacje dla montażystów naszych produktów, ponieważ zależy nam na fachowości rekomendowanych przez nas ekip.

Akademia GERDA obejmuje szereg szkoleń i certyfikacji – zarówno dla samodzielnych fachowców jak i pracowników firm usługowo-montażowych. Zajęcia prowadzone są w salach szkoleniowych, dysponujących odpowiednim wyposażeniem i ścianami montażowymi przystosowanymi do potrzeb uczestników. Podczas szkoleń zapewniamy przerwę kawową i gorący posiłek.

Szkolenia w Akademii GERDA

Dobre praktyki – Dobry montaż

Celem organizowanych przez nas szkoleń jest przekazanie gruntownej wiedzy z zakresu budowy oraz profesjonalnego montażu produktów marki GERDA. Zespołowi Akademii GERDA zależy na tym, aby przekazać uczestnikom jak najszerszy zakres wiedzy praktycznej, ponieważ najlepiej wyszkolonych montażystów, będziemy polecać Klientom, w ramach programu „Dobry Montaż”.

Nasze podejście do szkoleń

Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Nauka obejmuje prezentację produktów GERDA z uwzględnieniem cech wynikających z konstrukcji oraz zalecanych rozwiązań dotyczących montażu. Teoria jest ważna, ale największą wagę przywiązujemy do wiedzy praktycznej, ponieważ praktyka czyni mistrza! Jednak żeby wziąć udział w szkoleniu, należy spełnić określone warunki.

Warunki kwalifikujące do szkolenia Akademii GERDA:

1. Osoba zgłaszająca uczestnictwo w szkoleniach powinna posiadać podstawową wiedzę teoretyczną niezależnie od rodzaju szkolenia. Wiedza ta jest weryfikowana podczas krótkiego testu (test uaktywnia się podczas zapisu na konkretny termin szkolenia).

2. Minimum 1 rok doświadczenia w montażu drzwi w przypadku szkoleń podstawowych, potwierdzonego listą referencyjną wykonanych zleceń.

3. Minimum 2 lata doświadczenia w montażu drzwi w przypadku szkoleń specjalistycznych, potwierdzonego listą referencyjną wykonanych zleceń.

4. Pisemne zapisanie się na szkolenie poprzez stronę internetową www.akademiagerda.pl lub na maila: akademia@gerda.pl

5. Dokonanie wpłaty za szkolenie minimum 7 dni przed szkoleniem.

Certyfikat/dyplom

Każde szkolenie jest zakończone testem sprawdzającym wiedzę teoretyczną lub/oraz egzaminem praktycznym, po zdaniu których uczestnicy otrzymają dyplom lub certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Szkolenia zamknięte

Firmom, które planują przeszkolić większą grupę montażystów, oferujemy szkolenia zamknięte, które mogą się odbyć zarówno u nas jaki i w Państwa siedzibie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką formą, prosimy o kontakt na adres e-mail: akademia@gerda.pl

Zostań certyfikowanym montażystą

W Akademii GERDA oprócz części teoretycznej dużo uwagi poświęcono także zajęciom praktycznym.

Jacek Rempichel
Yarem

Dzięki warsztatom w Akademii GERDA mogłam wydłużyć okres gwarancyjny dla moich klientów.

Krystyna Faryś
Expresokna

Udział w Akademii GERDA to dobra inwestycja w szkolenie pracowników.

Andrzej Jankowski
F.H.U. Jankowski