Podnieś poziom bezpieczeństwa drzwi GERDA WD, C, AP30, CP30 oraz S - Gerda

Podnieś poziom bezpieczeństwa drzwi GERDA WD, C, AP30, CP30 oraz S

Podnieś poziom bezpieczeństwa drzwi GERDA WD, C, AP30, CP30 oraz S

Drzwi do mieszkań zapewniają niezbędne na co dzień bezpieczeństwo. Dlatego naszym celem jest praca nad rozwiązaniami mającymi na celu zapewnianie łatwego i szybkiego dostępu do naszych produktów, ponieważ to czas często odgrywa kluczową rolę w kwestii zabezpieczenia Twojego mieszkania.

GERDA nieprzerwanie rozwija technologie, których zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników naszych produktów. W związku z tym stworzyliśmy konfigurator wkładek do drzwi GERDA, dzięki któremu dobór nowej wkładki zamka jest szybki, prosty i intuicyjny.

Posiadasz drzwi GERDA z lat 2000-2019? Z pomocą naszego nowego konfiguratora w trzech prostych krokach możesz uzyskać wsparcie w doborze i wymianie wkładki na nową. Aby skorzystać z tego narzędzia będziesz potrzebować model Twoich drzwi, który znajduje się na widocznej po otwarciu tabliczce znamionowej znajdującej się między zawiasami. Wiedząc jaki model drzwi posiadasz, możesz przejść do konfiguratora i wybrać sposób w jaki otwierają się Twoje drzwi (na zewnątrz czy do wewnątrz). Następnie system dobierze dwa warianty nowej antywłamaniowej wkładki zamka do twoich drzwi zewnętrznych. Wybór, jaki otrzyma klient po przejściu przez konfigurator wkładek GERDA to dwa warianty cenowe wkładek – tańszy i nieco droższy.

Antywłamaniowa wkładka do drzwi mieszkaniowych to w dzisiejszych czasach kluczowy element bezpieczeństwa. W dobie łatwego dostępu do narzędzi, które służą do forsowania zamków, nieodzownym elementem każdego domu i mieszkania powinna być antywłamaniowa wkładka do zamka drzw.

Handel narzędziami używanymi przez włamywaczy kwitnie w internecie i przybrał przerażająco dużą skalę, którą niełatwo zatrzymać nawet organom ścigania. Większość takich urządzeń jest wysyłana do Polski pocztą z krajów na całym świecie. Na szczęście władze nie są jedyną stroną, która stara się zwalczać ten poważny problem. GERDA od początku istnienia dokłada wszelkich starań, aby oferowanych przez nas wkładek antywłamaniowych do zamków nie można było sforsować za pomocą szeroko dostępnych złodziejskich narzędzi.

Dzięki naszemu konfiguratorowi błyskawicznie dobierzesz nową wkładkę zamka drzwi do mieszkań  pasującą do posiadanego modelu drzwi GERDA. Inwestycja w antywłamaniową wkładkę GERDA jest ubezpieczeniem, które pozwoli użytkownikowi na skuteczne zabezpieczenie mieszkania. Wszystkie antywłamaniowe drzwi i wkładki marki GERDA są projektowane i produkowane z myślą o niezawodności i zabezpieczeniu przed potencjalnymi próbami włamania.

Nie zwlekaj, zajrzyj do naszego konfiguratora i w bardzo prosty sposób sprawdź kompatybilność swoich drzwi z najnowszymi wkładkami antywłamaniowymi wyprodukowanymi przez renomowanego producenta. Podniesienie bezpieczeństwa mieszkania to kwestia, której nie powinno się odkładać na później.