W jaki sposób otworzyć drzwi bez klucza? - Gerda

W jaki sposób otworzyć drzwi bez klucza?

Spis treści

Zamek tedee powered by GERDA to prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twojego domu. Za pomocą telefonu jesteśmy w stanie dokonać przelewu w banku czy zrobić zakupy. Dlaczego by nie wykorzystać tego do otwierania drzwi? Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do bezpieczeństwa takiego otwierania, to zapoznaj się z poniższymi informacjami. Szyfrowany protokół sprawia, że tego typu zamek jest BEZPIECZNIEJSZY od tradycyjnego zamka na klucz.

ZDALNE UDOSTĘPNIANIE KLUCZA

Jeśli wynajmujesz mieszkania, nie musisz osobiście przekazywać kluczy nowym najemcom. Wystarczy, że udostępnisz im wirtualny klucz w aplikacji tedee powered by GERDA. Możesz przydzielić im dostęp czasowy na czas trwania umowy. Po jej wygaśnięciu, aplikacja automatycznie odbierze klucz najemcy i zablokuje dostęp do drzwi. Nigdy więcej nie będziesz musiał wymieniać zamków po byłych najemcach.

W ten sam sposób możesz przekazać dostęp do budynku firmowego lub domku letniskowego, który jest oddalony od Ciebie setki kilometrów! Wystarczą sekundy, aby odebrać dostęp parze, która wynajęła od Ciebie domek letniskowy, następnie udostępnić go na 2 godziny osobie sprzątającej, po czym znowu udostępnić klucz kolejnej osobie.

AUTO-OTWIERANIE

Z pewnością spotkałeś samochody, które możesz obsługiwać bezkluczykowo. Takie rozwiązanie nie tylko przyśpiesza proces uruchamiania samochodu, ale również pomaga w pakowaniu rzeczy do bagażnika podczas zakupów. Tedee powered by GERDA w ten sam sposób usprawni Twoje codziennie czynności. Możesz ustawić w aplikacji bezpieczną GEO strefę, określając zasięg a zamek sam otworzy drzwi, rozpoznając Twój smartfon.

AUTO-ZAMYKANIE

Ile to razy wracałeś się, aby sprawdzić czy na pewno zamknąłeś za sobą drzwi? A ile razy chciałeś to zrobić, ale nie miałeś już czasu? Niestety w przypadkach, gdy rano szykujemy się do pracy i w pośpiechu wychodzimy z domu, często dochodzi do sytuacji, w której zostawiasz otwarte drzwi. Zamek tedee powered by GERDA, to rozwiązanie Twoich problemów. Skonfiguruj aplikację tak, aby po opuszczeniu domu, zamek automatycznie zamknął za Tobą drzwi. Teraz nie musisz się niczego obawiać. A jeśli już chcesz sprawdzić, czy drzwi są zamknięte, po prostu wejdź do aplikacji!

OPÓŹNIENIE ZAMYKANIA

Jeśli często zapominasz zabrać rzeczy, wychodząc z domu lub firmy, możesz ustawić system opóźnienia zamykania drzwi. Wybierz jeden z proponowanych czasów opóźnienia lub ustal go według swoich preferencji. Zaraz po wyjściu, zamek da Ci kilka dodatkowych minut, abyś mógł wrócić po to, co niezbędne. Po upłynięciu czasu, drzwi zamkną się automatycznie.

OTWIERANIE I ZAMYKANIE PRZYCISKIEM

Podobno wygoda to również kwestia gustu. Niektórzy wykorzystują każde dostępne udogodnienia, a inni niektóre rzeczy lubią robić po swojemu. Inteligentne przedmioty muszą działać niezależnie od nas, lecz gdy tego potrzebujemy, powinny dać nam możliwość fizycznej ingerencji. Właśnie taki jest zamek tedee. Sam zdecyduj czy chcesz, aby drzwi otwierały się automatycznie, czy chcesz to robić za pomocą przycisku. W końcu wszystko tworzymy z myślą o Tobie!

OTWÓRZ ZAMEK SMARTWATCHEM

Technologia cały czas zmienia nasze otoczenie. Zmieniła tradycyjne telefony w smartfony. Silniki spalinowe zaczynają zmieniać się w elektryczne. Tradycyjne zegarki powoli ustępują miejca smartwatch’om, a my zmieniamy tradycyjne zamki na zamki inteligentne. Zamek tedee powered by GERDA powstał nie tylko z myślą o smartfonach. Wiedzieliśmy, że musimy maksymalnie połączyć wygodę z bezpieczeństwem. Nasza aplikacja dostępna jest nie tylko na tablety i smartfony, ale również na smartwatch’e i Apple Watch’e. Każde z tych urządzeń ma pełny dostęp do takich samych funkcji.