Kariera - Gerda

Kariera

Pracuj z nami

Pracownicy są największym atutem Gerda Sp. z o.o. Ich zaangażowanie i postawa pozytywnie wpływają na jakość realizacji powierzonych im zadań. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do tego, aby każdy z naszych pracowników był zadowolony ze swojej pracy i aktywnie uczestniczył w życiu naszej firmy.

Kogo szukamy?

Rekrutacja prowadzona jest na następujące stanowiska:

Misja i wartości

Nasza misją jest kompleksowe podejście w zakresie nowoczesnych technologii bezpieczeństwa, spełniające indywidualne oczekiwania naszych klientów oraz potrzeby innowacyjnego rynku.

Bezpieczeństwo

Nieustannie rozwijamy nasze produkty i systemy zabezpieczeń, tak aby spełniać obecne
i przyszłe potrzeby naszych klientów i partnerów. Zespół doskonałych inżynierów-projektantów oraz unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów
i poczucie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to także zapewnienie bezpiecznego i zdrowego
środowiska pracy dla naszych pracowników.

Szacunek

Dążymy do stworzenia środowiska pracy opartego na wzajemnym szacunku pomiędzy wszystkimi naszymi pracownikami, klientami, kontrahentami, dostawcami, społeczeństwem
i środowiskiem naturalnym, w którym żyjemy. Oznacza to także codzienną troskę o zasoby naturalne oraz dbanie o to, aby nasza działalność miała jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko.

Partnerstwo i współpraca

Wierzymy, że razem możemy więcej. Kładziemy nacisk na efektywną i twórczą współpracę
w każdym obszarze naszego działania na rzecz klientów, pracowników i partnerów biznesowych. Dzięki wyjątkowym relacjom z klientami uzyskujemy informacje zwrotne pozwalające nam na tworzenie najlepszych produktów.

Troska o Klienta

Klienci są sercem naszego biznesu. Patrzymy na firmę ich oczami, słuchamy ich potrzeb, zapewniamy najlepszy standard obsługi, terminowo dostarczając produkty najwyższej jakości w swojej klasie. Nie zapominamy również o obsłudze posprzedażowej.