tedee PRO i tedee GO - porównanie - Gerda

tedee GO i tedee PRO – sprawdź, który zamek spełni Twoje oczekiwania

Zamek tedee GO i tedee PRO łączy zaawansowana technologia, intuicyjny montaż, prosta obsługa za pomocą tej samej, dedykowanej aplikacji oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Istnieje jednak kilka różnic w budowie zamków orz ich funkcjonalności. Warto zapoznać się ze wszystkimi niuansami i informacjami dotyczących inteligentnych zamków tedee GO i tedee PRO, aby wybrać odpowiedni zamek, który spełni indywidualne oczekiwania na miarę nowoczesnego domu XXI wieku.

tedee GO – dlaczego powstał?

Zamek tedee GO to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek oraz głosy płynące od potencjalnych użytkowników, zainteresowanych tematyką smart lock. To efekty współpracy doświadczonych specjalistów i inżynierów, które zaowocowały stworzeniem najwyższej jakości urządzenia.

Jedną z kluczowych idei, które przyświecały projektowi inteligentnego zamka tedee GO był niezwykle prosty montaż, który jest możliwy do przeprowadzenia w intuicyjny i szybki sposób, nawet przez osoby, które uważają, iż nie posiadają znaczących umiejętności technicznych. Zamek tedee GO posiada wszystko, co potrzebne jest do ekspresowego montażu – nie potrzebujesz dodatkowych elementów.

tedee GO – jakość

Zamek tedee GO powstał na bazie najlepszego, najcichszego i najlepiej dopracowanego, inteligentnego zamka dostępnego na rynku. Bazując na urządzeniu, które jest niemalże doskonałe, zoptymalizowaliśmy niektóre elementy, zarówno jeśli chodzi o parametry techniczne, jak i proces jego montażu oraz warstwę technologiczną. Takie zmiany wpłynęły na połączenie najlepszych osiągów zamka tedee PRO oraz nowych, opracowanych rozwiązań, razem dających niesamowite efekty!

tedee GO

tedee PRO

Cena zamka:

Średnica:

Głębokość:

Materiał:

Źródło zasilania:

Czas działania baterii:

Wkładka:

Dostępne adaptery:

Dostępne integracje
z systemami inteligentnego domu:

949 PLN

57 mm.

63 mm.

ABS

3x wymienne baterie CR123A/R

Do 6-8 miesięcy

Typowa wkładka Euro-profil z bezpiecznym sprzęgłem

Skandynawski / Amerykański

Hey Google; Amazon
Alexa; Homey; FIBARO
i ponad 10 innych

1 849 PLN + wkładka

45 mm.

55 mm.

Anodowe aluminium

Akumulator 3000mAh

Do 6-10 miesięcy

Wymiana wkładki na dedykowaną, zgodną z tedee

Skandynawski / Amerykański / Europejski

Apple Home; Homey;
Hey Google; FIBARO;
Amazon Alexa i ponad 10 innych