Czy inteligentne zamki mogą z powodzeniem wyprzeć karty dostępu? - Gerda

Czy inteligentne zamki mogą z powodzeniem wyprzeć karty dostępu?

Spis treści

Najlepsze rozwiązanie dla hoteli i pensjonatów!

Hotele, pensjonaty czy pola kempingowe w większości przypadków korzystają z magnetycznych kart dostępu. To rozwiązanie sprawdza się dobrze, ale do czasu. W przypadku dostępu do stref rozrywki czy fitness, pojawia się problem dostępu dużej liczby osób w jednym czasie. Wiadomo jak bywa też z roztargnionymi gośćmi. Karty dostępu często są gubione, nie wracają do recepcji lub po prostu się psują. Może to spowodować nieprzyjemne zajścia, których jednak można łatwo uniknąć.

W przypadku miejsc, do którego dostępu potrzebuje duża liczba osób, doskonałym rozwiązaniem będzie zamek tedee powered by GERDA. Dzięki niemu w prosty i zdalny sposób możesz przypisać dostępy dla konkretnych osób na czas określony lub na stałe. 

Sprawna obsługa Klienta jest szczególnie istotna w szczycie sezonu wypoczynkowego. Może to zadecydować o pozytywnej lub negatywnej opinii w internecie. Na każdym etapie obsługi, trzeba być profesjonalistą i zapewnić maksymalną wygodę swoim gościom. To od nich zależy, jak będzie prosperować Twoja firma.

Dostęp do siłowni

Dostęp do hotelowych pokoi możemy przydzielić w prosty sposób za pomocą kart lub kluczy. Sytuacja komplikuje się, gdy chodzi o siłownię, basen czy inną strefę rozrywki. Montując zamek tedee powered by GERDA, możesz z poziomu aplikacji przydzielać dostępy dowolnej liczbie osób w odpowiednim przedziale czasowym. Nie musisz już szukać kluczy lub kart dostępu. Wszystkie klucze masz w jednej aplikacji, do której masz łatwy dostęp z poziomu telefonu czy smartwatcha. Dzięki niej widzisz, kto i kiedy korzystał z zamka oraz ile dana osoba przebywała w danym miejscu. Dzięki wiedzy o dokładnym czasie przebywania osoby na siłowni, możesz równie precyzyjnie obliczyć należność za usługę.

Dostęp do stref sanitarnych kempingowych

Sezon wakacyjny to pełne pola kempingowe, które zwykle borykają się z problemem zajętych stref sanitarnych. Zarówno w Polsce jak i za granicą kolejki sięgające kilku dziesięciu metrów to codzienny widok w tych miejscach. Dzięki inteligentnemu zamkowi każdy z wczasowiczów może o dowolnej porze skorzystać ze strefy sanitarnej, bez oczekiwania w kolejce po klucz.

Które rozwiązanie jest lepsze?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, który typ zamka jest lepszy do konkretnego biznesu. Przewagą zamka tedee powered by GERDA jest to, że nigdy się nie zgubi, a dostęp do „klucza” nadasz z dowolnego miejsca na ziemi. Kolejny argumentem przemawiającym ze zamkami GERDA jest bezpieczeństwo. Tradycyjne karty lub klucze nie posiadają protokołu szyfrującego, który maksymalnie utrudnia kradzież. Sam określ, które rozwiązanie będzie dla Ciebie wydajniejsze, bo o uniwersalności zamka tedee powered by GERDA wiesz już wszystko.