Czy zamek tedee powered by GERDA jest bezpieczny? - Gerda

Czy zamek tedee powered by GERDA jest bezpieczny?

Spis treści

Nowe technologie przyzwyczaiły nas do bezgotówkowych płatności telefonem lub kartą płatniczą. Coraz częściej zwykłe przedmioty  obsługujemy za pomocą naszych smartfonów i dedykowanych im aplikacji. Abyśmy mogli bezpiecznie korzystać z dostarczanej nam technologii, potrzebne są specjalne zabezpieczenia w postaci protokołów szyfrujących. Dzięki nim nasze dane nie są widoczne dla osób trzecich, a transferowane za pomocą szyfru pomiędzy dwoma lub więcej aplikacjami, stronami www lub innymi produktami sieciowymi. Najnowszym i najlepszym protokołem jest protokół TLS 1.3 z 256 – bitowym kluczem bezpieczeństwa, z którego korzysta najbezpieczniejsza usługa płatności mobilnych Apple Pay. 


Dzisiejsze domy i mieszkania również ewoluują w stronę inteligentnych budynków. Obserwujemy ten trend od dłuższego czasu dlatego wprowadziliśmy na rynek zamek tedee powered by GERDA. Kilka lat prac inżynierów GERDY, specjalistów IoT oraz koreańskich technologów pracowało nad rewolucyjnym produktem, który zabezpiecza nowoczesne domy, mieszkania i firmy. Bezpieczeństwo to element, który był zawsze na pierwszym miejscu podczas tworzenia wszystkich naszych produktów. w tak innowacyjnym i automatycznym produkcie jak tedee powered by GERDA, bezpieczeństwo było najważniejszym elementem już na etapie koncepcji. Dlatego za szyfrowanie informacji pomiędzy urządzeniami zestawu odpowiada ten sam protokół, który chroni dane w usługach płatniczych światowych gigantów.

BEZPIECZNY MONTAŻ

Dzięki intuicyjnym elementom elektronicznym oraz modułowej konstrukcji wkładki, w prosty sposób zmienisz tradycyjny zamek w wygodny, automatyczny zamek tedee powered by GERDA. Możesz zrobić to samodzielnie bądź zamówić ekipę montażową GERDY.

Zanim zamówisz swój zestaw, wykonaj pomiar wkładki (opis sekwencji filmu lub przedstawienie graficzne pomiaru wkładki z szyldem jednoczęściowym i dwuczęściowym)

JAKOŚĆ MARKI GERDA

Dobrze się znamy ponieważ jesteśmy w Waszych domach, mieszkaniach i biurach od 1987 roku. Cały ten czas pracujemy nad doskonaleniem bezpieczeństwa i jakości zamków, drzwi oraz produktów zapewniających bezpieczeństwo nieruchomości. Współpracujemy z jednostkami certyfikującymi, badawczymi oraz Biurem Operacji Antyterrorystycznych i poddajemy nasze produkty tysiącom prób i testów wytrzymałościowych.  Każdy zamek, wkładka czy kompletne drzwi produkowane są z zachowaniem norm ISO 9001: 2015. Również wkładka nowoczesnego zamka tedee została zaprojektowana i wyprodukowana przez nas według powyższych norm. Dajemy Ci gwarancję GERDA i technologię tedee.

SZYBKA APLIKACJA MOBILNA

Steruj zamkiem tedee, personalizuj opcje i sprawdzaj dziennik aktywności w przejrzystej i mobilnej aplikacji tedee. Możesz ją pobrać w App Store oraz Sklepie Play. Korzystaj na smartfonie, tablecie bądź smartwatch’u. Jedna aplikacja, zapewnia dostęp do sterowania wieloma zamkami, tworząc nieograniczoną ilość kluczy. Przyznawaj dostęp wybranym osobom i steruj zamkiem w czasie rzeczywistym.