Drzwi dostępne od ręki - Gerda

Drzwi dostępne od ręki

Drzwi dostępne od ręki

Dzięki naszej analizie i obserwacjom w GERDA doskonale wiemy jak ważna jest kwestia dostępności komponentów potrzebnych do wykończenia mieszkań i domów. Jednym z ważniejszych elementów niezbędnych w każdym domu są drzwi zewnętrzne.

Stale słuchamy opinii naszych klientów i dokładnie analizujemy ich potrzeby. Zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na drzwi zewnętrzne do domu, które można kupić „od ręki”.  Aby sprostać temu wyzwaniu postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty akcję „Drzwi dostępne od ręki”.

W związku z tym przygotowaliśmy ofertę drzwi dostępnych od ręki, które są objęte gwarancją dostarczenia z magazynu w najbliższym możliwym terminie. Grupa drzwi, które objęte są tą akcją to propozycje z serii OPTIMA 60, przeznaczone do domów, jak i z przeznaczonych do mieszkań serii COMFORT 60 i PREMIUM 60.

Seria OPTIMA 60 została stworzona z myślą o jak najlepszej ochronie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji oraz stalowo-drewnianych i aluminiowych ościeżnic, drzwi zewnętrzne firmy GERDA z tej serii wyróżniają się wyjątkowo dobrymi parametrami izolacyjności termicznej, niezwykle istotnej w czasach rosnących kosztów energii i ogrzewania.

Drzwi do mieszkań z serii COMFORT 60 i PREMIUM 60 wyróżniają się zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, jak również połączeniem najwyższej klasy antywłamaniowej z doskonałymi właściwościami akustycznymi poprawiającymi komfort oraz wyjątkowym designem, który jest nowoczesny i atrakcyjny.

Ponadto, aby ułatwić proces zakupu drzwi GERDA zapewniamy prosty sposób na zrealizowanie darmowego pomiaru dla wszystkich tych, którzy mogą go potrzebować. Wystarczy wypełnić dostępny na naszej stronie internetowej formularz zamówienia bezpłatnego pomiaru. Po wypełnieniu otrzymujesz potwierdzenie przyjęcia przez nas zlecenia, następnie przedstawiciel umawia się na dogodny dla zamawiającego termin realizacji zlecenia. Po dokładnie dokonanym pomiarze specjalista może również pomóc w doborze odpowiednich drzwi do domu lub mieszkania, dopasowując model do preferencji i potrzeb użytkownika.

Wybór modeli drzwi GERDA dostępnych od ręki jest na tyle zróżnicowany, że powinien zaspokoić preferencje szerokiej grupy kupujących. Ich właściwości, takie jak klasa antywłamaniowa,  dźwiękoszczelność i izolacyjność termiczna są na bardzo wysokim poziomie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Podczas produkcji wszystkich modeli oferowanych przez nas drzwi zewnętrznych staramy się, by ten niezbędny element każdego domu poprawiał nie tylko bezpieczeństwo mieszkańców, ale też podnosił ich komfort życia.