Internetowy sklep Gerda - co możesz tam znaleźć? - Gerda

Internetowy sklep Gerda – co możesz tam znaleźć?

Spis treści

Wbrew powszechnej opinii, sklep Gerda nie zajmuje się sprzedażą bram, drzwi zewnętrznych czy też drzwi do mieszkań. Gerda jest producentem wspomnianych produktów, natomiast ich dystrybucją zajmują się nasi partnerzy. Warto o tym pamiętać, odwiedzając nasz sklep internetowy, ponieważ poszukiwanie w nim drzwi i bram będzie kończyło się niepowodzeniem. Sklep Gerda jest natomiast fantastycznym miejscem, w którym możesz zakupić wiele dodatków do wspomnianych produktów. Aby dać Ci pełną świadomość dotyczącą tego, jakie akcesoria znajdziesz na naszej stronie, przygotowaliśmy krótki przewodnik.

Zamki do drzwi Gerda

Cenimy sobie bezpieczeństwo naszych klientów oraz ich codzienny komfort. Dlatego też sklep Gerda oferuje nowoczesne zestawy zamków do drzwi. Bez względu na to, czy interesują Cię zamki wpuszczane, czy też nawierzchniowe, korzystając z naszej oferty, stawiasz na produkt, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz wysoką trwałość. Oprócz zamków znajdziesz u nas również rygle elektromagnetyczne, a także szyldy i obejmy.

Wkładki do zamków Gerda

Kolejnym ważnym elementem wchodzącym w skład asortymentu naszego sklepu są wkładki do zamków. Dzięki nim uzbroisz wejścia do swojego domu w specjalne zabezpieczenie, które będzie chroniło dobytek przed włamaniami. Zamki do drzwi Gerda posiadają certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, który potwierdza to, że produkt spełni szereg norm dotyczących zabezpieczenia przed włamaniem. Większość wkładek została dostosowana do najnowszych procedur antywłamaniowych, które uwzględniają bumping, czy też rozwiercanie zamków. Nasze wkładki są w stanie poradzić sobie z takimi praktykami dzięki czemu, masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa.

W zależności od modelu oraz rodzaju, na który postawisz, wkładki mogą posiadać ponad 9 milionów kombinacji kodu klucza. W praktyce oznacza to, że są fenomenalnym zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi i ograniczają do minimum możliwość skopiowania kodu klucza. Sklep Gerda posiada w swojej ofercie wkładki oraz cylindryczne.

Kłódki Gerda

Produkty z tej kategorii są dostępne w dwóch wariantach – pałąkowej oraz trzpieniowej. Tak naprawdę wybór właściwej kłódki będzie uwarunkowany tym, w jakich okolicznościach będzie ona wykorzystywana oraz jakie miejsce lub przedmiot zabezpiecza. Sklep Gerda posiada modele, które mogą być wykorzystywane w piwnicach, ogródkach, szafkach, a nawet warsztatach przemysłowych czy halach produkcyjnych. Niektóre kłódki mają specjalne zabezpieczenie przed pyłem, kurzem czy też smarami, dlatego warto rozważyć, jak bardzo rozbudowaną funkcjonalnością powinien charakteryzować się wybrany produkt. Warto też podkreślić, że kłódki mogą być wykonane w systemie jednego klucza. Oznacza, to, że można zakupić kilka zabezpieczeń otwieranych tym samym kluczem. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne.

Zamek tedee powered by Gerda

Wraz ze wzrostem popularności inteligentnych domów sklep Gerda promuje również rozwiązania umożliwiające zdalną kontrolę nad otwieraniem i zamykaniem drzwi. tedee powered by Gerda to specjalny system, który pozwoli Ci otworzyć zamek z pomocą aplikacji z dowolnego miejsca na świecie. Co ważne system monitoruje dziennik aktywności, więc możesz mieć stałą kontrolę nad tym, czy ktoś wchodził do domu podczas Twojej nieobecności. Dodatkowym atutem jest również fakt, że zestaw zakłada możliwość wykorzystywania klasycznych kluczy. Można ich użyć, jeśli dojdzie do niespodziewanego rozładowania baterii w telefonie. Warto wspomnieć, że poziom energii akumulatora można uzupełnić w ciągu jednej nocy, tak, żeby przez ok. 6 miesięcy nie wymagał on ładowania. Proces ten można przeprowadzić z pomocą specjalnej ładowarki dołączonej do zestawu.

Akcesoria Gerda

Nie możemy pominąć również akcesoriów, które dostępne są w sprzedaży w naszym sklepie internetowym. Zacznijmy od dodatkowych kluczy. W większości przypadków nie będziemy mieli możliwości udania się do pierwszego lepszego ślusarza z prośbą o przygotowanie kopii naszego klucza, ponieważ nasze produkty są specjalnie zabezpieczone.

Sklep Gerda oferuje również szyldy drzwiowe, wizjery, a także preparaty do konserwacji zamków i wkładek – są one w stanie wydłużyć żywotność naszych zabezpieczeń. Dodatkowo w kategorii związanej z akcesoriami, możesz znaleźć też zapięcia do roweru, które będą chronić Twój pojazd przed kradzieżą.

Samozamykacze Gerda

To bardzo prosty mechanizm, który pozwala na zamykanie otwartych drzwi. Często wykorzystywany jest w budynkach komercyjnych. Zabezpieczenie chroni przed uciekaniem ciepła i innymi okolicznościami, które mogą mieć nieprzyjemne skutki z powodu postawienia otwartych drzwi. Produkt charakteryzuje się ponad 3-godzinną odpornością pożarową, a także certyfikacja umożliwiająca 500000 cykli pracy. Jest to dowód na to, że sklep Gerda ma w swojej ofercie wyłącznie sprawdzone produkty najwyższej jakości.

Sklep Gerda – sprawdzony asortyment

Nasz sklep internetowy nie został wyposażony w pełny asortyment tworzony przez naszą firmę. Część asortymentu możesz nabyć u naszych partnerów, którzy z przyjemnością doradzą Ci, jakie drzwi lub bramy warto wybrać. Sklep Gerda jest natomiast miejscem, w którym możesz zakupić wszelkie rodzaju dodatki do wspomnianych przed chwilą produktów. Dzięki temu możesz zadbać o wysoką jakość zabezpieczeń swoich drzwi wejściowych lub innych pomieszczeń, które są dla Ciebie cenne. Asortyment sklepu jest dość rozległy i uwzględnia kłódki, wkładki, zamki, a także akcesoria. Dla fanów inteligentnych rozwiązań bardzo ważne będzie też to, że sprzedajemy system tedee powered by Gerda. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy, to koniecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.