Jak dokonać pierwszego uruchomienia tedee powered by GERDA? - Gerda

Jak dokonać pierwszego uruchomienia tedee powered by GERDA?

Spis treści

Pierwsze uruchomienie tedee powered by GERDA

Inteligentny zamek tedee powered by GERDA to rozwiązanie, które zrewolucjonizuje sposób zamykania i otwierania drzwi domów, mieszkań i biur. Korzystając z tedee powered by GERDA możesz w prosty sposób przydzielać dostęp do Twoich zamków wybranym przez siebie osobom. Zrobisz to z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą aplikacji w Twoim telefonie, tablecie lub smartwatchu! Elektroniczny zamek tedee powered by GERDA to najwyższa gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego domu czy biura.

Pobierz i zainstaluj aplikację

Aplikację pobierzesz bez najmniejszego problemu zarówno ze sklepu Play, jak i AppStore. Oczywiście sama aplikacja jest całkowicie  bezpłatna! Gdy już pobrałeś aplikację tedee, zostało tylko zainstalować i przejść do rejestracji, zakładając indywidualne konto. Wpisz adres e-mail, z którego najczęściej korzystasz oraz ustal bezpieczne hasło. Po rejestracji otrzymasz dostęp do swojego konta z każdego miejsca na świecie. Jedynym warunkiem jest posiadanie dostępu do internetu.

Dodaj urządzenia zestawu tedee powered by GERDA

Dodanie nowego urządzenia do aplikacji jest naprawdę proste. Wystarczy jedynie rozwinąć menu w aplikacji i wybrać opcję „Dodaj nowe urządzenia”. Następnie zostaniesz przekierowany do widoku dodawania nowego urządzenia. Z dwóch dostępnych opcji wybierz „zamek” bądź „bridge”, a następnie „dodaj nowe urządzenie”. Jeśli wybrałeś „zamek”, postępuj zgodnie z instrukcją w aplikacji, która poprowadzi Cię przez proces parowania zamka z telefonem. Jeśli wybrałeś „bridge”, zeskanuj kod QR, dołączony do bridge’a lub wpisz numer ręcznie. Dalsze kroki wykonasz bez najmniejszych przeszkód, dzięki podpowiedziom aplikacji. Wszystko jest naprawdę proste!Zamek i Bridge

Teraz, gdy wszystko zostało już skonfigurowane, na pewno zastanawiasz się jak to wszystko działa?

Zamek tedee powered by GERDA łączy się z Twoim smartfonem za pomocą Bluetooth. Oznacza to, że możesz nim sterować, będąc blisko zamka. Aby doświadczyć jego pełnej funkcjonalności warto zaopatrzyć swój zestaw w Bridge.

Bridge to swego rodzaju most łączący Twój bezpieczny zamek z aplikacją. Wraz z nim będziesz mógł z dowolnego miejsca sprawdzić, czy dzieci wróciły do domu o wyznaczonej porze lub otworzyć drzwi znajomemu, który odwiedził Cię, zanim zdążyłeś wrócić do domu. Cała obsługa zamka, dzięki bridge’owi, może odbywać się w pełni zdalnie.

Zamek tedee powered by GERDA to nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, to również wygoda! Wracasz w sobotę z wielkich zakupów i dzielnie niesiesz wszystkie torby, aby nie chodzić po nie dwa razy? Dzięki funkcji automatycznego otwierania drzwi, możesz wejść do domu gdy tylko znajdziesz się tuż obok nich. Koniec z odstawianiem toreb i szukaniem kluczy. Po prostu wchodzisz do siebie bez żadnego trudu. W końcu jesteś w swoim domu!

Jeśli wykonałeś już wszystkie powyższe czynności, możesz korzystać z rewolucyjnego zamka tedee powered by GERDA i cieszyć się zdalnym sterowaniem Twoich drzwi.