Poznaj tedee powered by Gerda – inteligentny zamek - Gerda

Poznaj tedee powered by Gerda – inteligentny zamek

Spis treści

Inteligentny zamek – istotny element smart domu

Zamek tedee powered by Gerda to prawdziwa rewolucja wśród zamków. Rozwiązanie przeznaczone dla smart home zapewnia domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Inteligentne domy stały się nieodłączną częścią naszego życia – coraz więcej sprzętów AGD korzysta z łączności bezprzewodowej – Wi-Fi oraz Bluetooth i komunikuje się z użytkownikiem za pomocą dedykowanej aplikacji. Smart home gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemom szybkiego ostrzegania przed sytuacjami potencjalnie niebezpiecznymi. Przebywanie w smart domu jest także bardzo komfortowe – z łatwością ustawimy optymalną temperaturę czy powietrza w poszczególnych pomieszczeniach. Przyszedł czas na rewolucję również w obszarze tradycyjnych zamków. Otwieranie i zamykanie zdalne drzwi, przekazywanie wirtualnych kluczy oraz inne przydatne funkcje nigdy wcześniej nie były tak bezpieczne i intuicyjne w użytkowaniu, jak w przypadku inteligentnego zamka tedee powered by Gerda.Zamek tedee powered by Gerda – co warto o nim wiedzieć?

Zamki Gerda są dostępne na rynku już od 1987 roku. Od tego czasu firma cały czas się rozwija i pracuje nad doskonaleniem jakości swoich produktów. Dobrym tego przykładem jest tedee powered by Gerda – automatyczny zamek, stworzony z myślą o nowoczesnych, inteligentnych domach. To urządzenie, które pozwala na łatwy dostęp do mieszkania, jedynie upoważnionym do tego osobom. Możemy je łatwo zamontować w drzwiach i w ten sposób zamienić tradycyjny zamek na komfortowy, bezpieczny i obsługiwany zdalnie produkt sygnowany marką Gerda.Tedee powered by Gerda – najważniejsze zalety

Największe zalety inteligentnego zamka tedee powered by Gerda to:

  • łatwe i intuicyjne sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji;modny design podkreślający nowoczesność wnętrz;
  • wygodna i zdalna obsługa za pośrednictwem łączności bezprzewodowej;
  • niezwykle wygodny akumulator 3000mAh, pozwala na pracę zamka nawet do 6 miesięcy;
  • prosty montaż i konfiguracja zgodnie z potrzebami;
  • wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki szyfrowaniu TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa .Bezpieczeństwo przede wszystkim

Gerda współpracuje z prestiżowymi jednostkami certyfikującymi i badawczymi, a także z Biurem Operacji Antyterrorystycznych. Wszystkie produkty, w tym także automatyczny zamek tedee powered by Gerda są produkowane z zachowaniem norm ISO 9001: 2015 i następnie poddawane tysiącom prób. Wykonany został również test obejmujący podatność używanego przez zamek systemu na atak złośliwego oprogramowania, przechwytywania prywatnych danych przez osoby trzecie oraz stabilnego działania aplikacji. Szereg wdrożonych zabezpieczeń, szyfrowanie komunikacji online w czasie rzeczywistym między użytkownikiem a zamkiem powoduje, że bezpieczeństwo to kluczowy aspekt w stworzeniu oraz rozwoju produktu. Osiągnięte bardzo dobre wyniki skutkowały nadaniem certyfikatu „Approved Smart Home Product”, który przyznała firma  testująca AV-TEST. Inteligentny zamek możemy ustawić tak, by zamykał się on automatycznie po wyjściu domowników, a chcąc ponownie otworzyć drzwi, można użyć tradycyjnego klucza lub aplikacji mobilnej.Wygoda, wydajność, design na najwyższym poziomie

Zamek tedee powered by Gerda wyróżnia wyjątkowa wygoda, wydajność i design. W zestawie z inteligentnym zamkiem znalazła się modułowa wkładka do drzwi SLR w kolorze srebrnym, bridge (szybki router), ładowarka USB oraz akcesoria. Całość prezentuje się bardzo efektownie i nowocześnie. Przed zakupem możemy zdecydować, czy chcemy zamontować zamek samodzielnie, czy wolimy skorzystać z profesjonalnego doradztwa w tym zakresie. Usługa montażu jest dostępna na terenie całego kraju.

Nad wydajnością urządzenia czuwa system TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa, a wygodę zapewnia funkcja auto-otwieranie, przydatna szczególnie wtedy, gdy wracamy do domu z rękoma pełnymi zakupów i nie możemy otworzyć drzwi. Wystarczy, że zbliżymy się do nich, a zamek otworzy się sam. Dodatkowe udogodnienia to akumulator, który potrafi pracować bez przerwy przez około pół roku. Jeśli inteligentny zamek wymaga zasilania, aplikacja poinformuje nas o tym z odpowiednim wyprzedzeniem.Łatwe sterowanie dzięki dedykowanej aplikacji

Tedee powered by Gerda jest łatwy w obsłudze – aby go skonfigurować, wystarczy skorzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej na telefon, tablet lub smartwatcha. Z poziomu programu dostępnego bezpłatnie w App Store oraz w Sklepie Google Play spersonalizujemy ustawienia zamka, przejrzymy dziennik aktywności oraz przydzielimy poszczególnym domownikom różne role. Do dyspozycji mamy trzy poziomy dostępu – właściciel, administrator oraz gość.

Jedna dedykowana aplikacja zapewni nam dostęp do sterowania wieloma zamkami oraz używania nieograniczonej liczby kluczy. Jeśli planujemy nieobecność, możemy nadać uprawnienia sąsiadowi, by zajął się naszymi roślinami lub zwierzakami domowymi. Natomiast gdy spodziewamy się gości, ale nie mamy sposobności otwarcia im drzwi, bez problemu zrobimy to zdalnie.

Dom przyszłości oznacza nie tylko wygodę dla jego mieszkańców, ale także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Decydując się na zamek tedee powered by Gerda zyskujemy gwarancję jakości. Minimalizujemy także do zera stres związany z niepewnością, czy drzwi do domu na pewno zostały zamknięte po wyjściu. Jeśli marzymy o smart home, nie warto się zastanawiać – wybierzmy inteligentny zamek i korzystajmy z jego innowacyjnych funkcji.