Tedee powered by Gerda – nowa jakość bezpieczeństwa w Twoim domu - Gerda

Tedee powered by Gerda – nowa jakość bezpieczeństwa w Twoim domu

Spis treści

Poznaj nowość – inteligentny zamek tedee powered by Gerda!

Technologia Smart Home to nie tylko wygoda, ma ona na celu także zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Inteligentny zamek tedee powered by Gerda jest tego doskonałym przykładem!

Polski producent drzwi i zamków do drzwi Gerda istnieje na rynku już ponad 30 lat. Firma nie stoi w miejscu, lecz cały czas rozwija i doskonali swoje produkty. Inżynierowie Gerdy, specjaliści IoT oraz koreańscy technolodzy stale pracują nad tym, by produkowane zamki reprezentowały najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsza propozycja Gerdy to prawdziwa rewolucja – inteligentny zamek wpasowuje się idealnie w trendy smart home!

Zamek tedee powered by Gerda narodził się z chęci poprawy bezpieczeństwa w smart house. To urządzenie, które pozwala sterować dostępem do mieszkania lub domu – możemy przyznać go jedynie upoważnionym do tego osobom.

Inteligentny zamek jest:

 • prosty w obsłudze, montażu i konfiguracji;
 • nowoczesny – obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi oraz Bluetooth;
 • efektowny – jego design jest zachwycający;
 • wydajny – po naładowaniu akumulator działa przez pół roku.

Inteligentny zamek – najwyższy poziom bezpieczeństwa

Zamek tedee powered by Gerda zapewnia domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Urządzenie da się skonfigurować tak, by zamykało się ono automatycznie po wyjściu domowników i otwierało po ich powrocie. Użytkownik może za pomocą jednej dedykowanej aplikacji sterować wieloma zamkami oraz przyznawać upoważnionym osobom wirtualne klucze. Funkcja autootwierania polega na tym, że wystarczy zbliżyć się do drzwi, by zamek otworzył się sam.

Inteligentny zamek jest bardzo wydajny – nie musimy często kupować ani wymieniać baterii. Zużycie energii akumulatora jest tak niskie, że potrafi on pracować bez przerwy przez pół roku. Zamek tedee powered by Gerda to także nowa jakość designu – elegancki i minimalistyczny, idealny zarówno do mieszkania czy domu, jak i biura. W zestawie z urządzeniem dostępne są: modułowa wkładka do drzwi SLR w kolorze srebrnym, szybki router oraz niezbędne akcesoria. Montaż można wykonać samodzielnie lub zlecić go specjaliście.

Łatwe sterowanie dzięki aplikacji

Zamek tedee powered by Gerda obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi oraz Bluetooth. Możemy nim sterować za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfon, tablet lub smartwatch. Program jest dostępny bezpłatnie w Sklepie Google Play oraz App Store. Po jego zainstalowaniu:

 • skonfigurujemy ustawienia zamka;
 • przejrzymy dziennik aktywności;
 • przyznamy domownikom uprawnienia dotyczące otwierania i zamykania drzwi.

Zamek tedee powered by Gerda pozwala upoważniać wybrane osoby do tego, by otwierały one i zamykały drzwi do mieszkania lub domu. Istnieją trzy poziomy dostępu. Właściciel ma akces do wszystkich funkcjonalności i zarządza ustawieniami pozostałych użytkowników. Administrator korzysta ze wszystkich funkcjonalności i nadzoruje konta gości. Natomiast goście używają zamku tedee powered by Gerda zgodnie z przyznanymi im uprawnieniami.

Dostępu do inteligentnego zamka udzielamy zdalnie, możemy to zrobić, nawet będąc w innym mieście lub kraju. Aby sprawdzić, czy zamek został aktywowany, wystarczy włączyć dedykowaną aplikację. W ten sposób bez problemu:

 • otworzymy biuro dla pracowników, dostawców, ekipy sprzątającej lub remontowej;
 • przekażemy klucze najemcom do mieszkania;
 • sprawdzimy, czy dziecko wróciło bezpiecznie ze szkoły;
 • udostępnimy dom sąsiadom lub bliskim osobom pod nieobecność.

Wygoda, wydajność, design i bezpieczeństwo dla każdego

Inteligentny zamek tedee powered by Gerda zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, zgodnie z ideą technologii smart house. Urządzenie pozwala zminimalizować do zera stres związany z niepewnością, czy drzwi do domu na pewno zostały zamknięte po wyjściu. Umożliwia także przyznawanie dostępu do drzwi upoważnionym do tego osobom – nie tylko domownikom, ale i gościom hotelowym oraz pracownikom.

Czy montaż inteligentnego zamka jest trudny? W żadnym wypadku. Wystarczy zainstalować w drzwiach specjalną wkładkę, by cieszyć się tym nowoczesnym urządzeniem. Oczywiście miłośnicy tradycyjnych rozwiązań mogą ryglować mieszkanie lub dom automatycznie, natomiast otwierać je zwykłym kluczem. Produkt powstał po to, by spełnić potrzeby każdego użytkownika, zatem nie warto się zastanawiać – zainstalujmy tedee powered by Gerda i cieszmy się ogromem możliwości, jakie daje technologia smart!