Tedee powered by Gerda w branży hotelarskiej — dlaczego warto? - Gerda

Tedee powered by Gerda w branży hotelarskiej — dlaczego warto?

Spis treści

Zamek tedee powered by Gerda

Rozwijająca się technologia podnosi jakość życia i pracy w różnych sektorach, m.in. w branży hotelarskiej. W trosce o poprawę nie tylko bezpieczeństwa, lecz także komfortu, warto zwrócić uwagę na inteligentny zamek tedee powered by Gerda.

Inteligenty zamek pozwala bez użycia klucza otworzyć lub zamknąć drzwi za sprawą bezkontaktowej kontroli zabezpieczeń. Dedykowana aplikacja monitoruje użycie zamka, a także zdalnie odblokowuje drzwi. Wystarczy, że skorzystamy np. ze smartfona, a zamek przekręci się sam. System używa zarówno technologii Bluetooth, jak i Wi-Fi, a także pozwala na komunikację z każdym urządzeniem mobilnym, na którym można zainstalować aplikację. Jak widać, niewiele trzeba, aby kontrolować zamek tedee powered by Gerda.

Inteligentny zamek – wygoda i bezpieczeństwo gości w hotelu

Zamontowanie zabezpieczeń kontrolowanych przez oprogramowanie niesie za sobą wiele korzyści. Na pierwszy plan wysuwa się swoboda, którą z pewnością docenią goście hotelowi przebywający na urlopie. Dzięki zdalnemu systemowi sterowania nie będą mieli kłopotów z kluczami, a ponadto z łatwością mogą wrócić do budynku o dowolnej porze, jeżeli otrzymają odpowiednie uprawnienia w aplikacji. Zamek tedee powered by Gerda otworzy drzwi zawsze, kiedy tylko w pobliżu przebywa upoważniona osoba.

Działanie zamka tedee powered by Gerda skupia się w dużym stopniu na zapewnieniu wygody. Dzięki temu po autoryzacji klienta w aplikacji, drzwi samoistnie dokonają odblokowywania i otwarcia bez dotykania klamki. To niezwykle istotne udogodnienie dla gości, którzy mogą mieć trudności z wejściem z powodu zajęcia rąk bagażami. Dodatkowe funkcje pozwalające na otwarcie drzwi przyciskiem lub też ustalenie, po jakim czasie mają się zamknąć, czynią z tego mechanizmu jeszcze bardziej pomocny wynalazek.

Dzięki niskiemu zużyciu energii akumulator w zamku tedee powered by Gerda działa na jednym ładowaniu przez około pół roku. Dodatkowo dedykowana aplikacja zawsze poinformuje nas o konieczności naładowania urządzenia. Dzięki temu mamy pewność, że inteligentny zamek zawsze otworzy nam drzwi i będziemy mogli wejść do budynku czy pokoju. Warto dodać, że aplikacja przystosowana jest do smartfonów z Androidem oraz iOS.

Ułatwienie dla pracowników

Decydując się na montaż zamka tedee powered by Gerda zwiększamy nie tylko komfort hotelowych gości. Ułatwiamy także zadanie pracownikom, którzy niejednokrotnie muszą działać z ograniczoną liczbą kluczy do często odwiedzanych pomieszczeń lub nie są w stanie otworzyć drzwi ze względu na przenoszenie niezbędnych akcesoriów, np. do sprzątania. Aby poprawić efektywność ich pracy, autorzy nowoczesnego systemu przygotowali trzy tryby pracy aplikacji, zależne od nadanych uprawnień – właściciel, administrator oraz gość.

Różne poziomy dostępu w aplikacji inteligentnego zamka pozwalają wczasowiczom czuć się bezpieczniej, ponieważ mają oni świadomość, że żadna nieupoważniona osoba nie wejdzie przypadkowo do ich pokoju. Pracownicy natomiast są pewni, że losowo zagubiony gość nie trafi do pomieszczenia dla zatrudnionych. Skuteczność zamka tedee powered by Gerda zagwarantowane jest przez wymagający test, który system przeszedł wzorowo, uzyskując najwyższą ocenę. Protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa zapewnia doskonałą jakość ochrony.

Interesującą funkcją, z punktu widzenia właściciela i administracji, jest dziennik zdarzeń zamka tedee powered by Gerda, który pozwala śledzić wszystkie logowania do systemu. Z jego pomocą będziemy monitorować godziny otwierania drzwi oraz ustalimy, czyj telefon przeprowadził daną operację. Dzięki temu znacznie zwiększa się bezpieczeństwo zarówno hotelu, jak i jego gości – administracja w każdej chwili może sprawdzić, czy któryś z klientów nie zniknął na zbyt długi czas oraz kiedy opuścił budynek.

Nowatorski design na wyciągnięcie ręki

Inteligentny zamek tedee powered by Gerda oferuje szeroką gamę rozwiązań – w tym ułatwienie dostępu do budynku czy pokoju – bez wątpienia zadowalającą hotelowych gości. Ich komfort to absolutny priorytet, którego gwarancję stanowią elektroniczne zabezpieczenia. Nowoczesne funkcje zapewniają wygodę nie tylko klientom, ale także pracownikom, którzy wsparci o innowacyjne technologie, mogą łatwiej wykonywać swoje obowiązki. Zalety zamka tedee powered by Gerda nie pozostawiają złudzeń – warto zainwestować w bezpieczeństwo i nowoczesne technologie już dziś.