Z jakich elementów składa się zestaw tedee powered by Gerda? - Gerda

Z jakich elementów składa się zestaw tedee powered by Gerda?

Spis treści

Inteligentny zamek GERDA tedee to rewolucyjne rozwiązanie, które wyznacza nowy standard wśród zamków drzwiowych. To pierwszy tego typu produkt na świecie. Najmniejszy i najsilniejszy, inteligentny zamek do drzwi  zewnętrznych. Tym innowacyjnym produktem GERDA zmienia sposób otwierania drzwi domów, mieszkań i biur. Od dziś otworzysz je smartfonem, smartwatchem lub tabletem, niezależnie od systemu operacyjnego Twojego urządzenia. Technologia ukryta w bezkluczykowym zamku to dzieło specjalistów IoT oraz marki GERDA – lidera produkcji zamków.

W czasach, gdy inteligentne domy coraz częściej wypełniają nasze otoczenie, sposób otwierania drzwi nie może pozostać archaiczny. Dlatego stworzyliśmy zamek na miarę naszych czasów łącząc technologię przyszłości z tradycyjnym bezpieczeństwem zamków GERDY. Tedee jest kompatybilny z cyfrową architekturą inteligentnych domów, dzięki czemu wpisuje się w rosnący trend Internetu Rzeczy.

ZESTAW GERDA TEDEE

GERDA tedee składa się z trzech głównych elementów oraz paczki akcesoriów, które przydadzą się podczas użytkowania zamka.

W skład zestawu wchodzi:

Zamek tedee – inteligentny, automatyczny zamek, który pozwoli na bezkluczykowy dostęp do drzwi i otworzy je gdy znajdziesz się w pobliżu.

Bridge – szybki router łączący zamek tedee z Twoim smartfonem przez sieć Bluetooth i Wi Fi

Wkładka – modułowa wkładka do drzwi, produkowana przez markę GERDA. Model SLR, atestowany w klasie 6, którą możesz w prosty sposób samodzielnie zamontować w swoich drzwiach.

Akcesoria – do zestawu otrzymasz również ładowarkę USB, przewód micro USB z adapterem magnetycznym, klucze do wkładki i klucze montażowe.

GERDA TEDEE NIE TYLKO DLA INTELIGENTNYCH DOMÓW

Naszym rewolucyjny zamkiem możesz unowocześnić swoje dotychczasowe drzwi lub dołączyć jako opcję do nowego modelu drzwi GERDA, który kupiłeś. Modułowa konstrukcja wkładki, pozwala na szybki samodzielny montaż. Jeśli nie chcesz montować zamka samodzielnie, znajdź dystrybutora GERDA w Twoim mieście i skorzystaj z usługi montażu. Wyspecjalizowani monterzy GERDA, przyjadą i wymienią tradycyjny zamek na inteligentny GERDA tedee.SOLIDNIE ZABEZPIECZONY

Nie obawiaj się technologii. System zamka tedee korzysta z protokołu TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa. Poddany wymagającym testom przez firmę Securing, osiągnął najwyższą ocenę, która nie wykryła słabych ogniw aplikacji. GERDA od ponad trzydziestu lat jest liderem produkcji zamków dlatego każdy element wkładki powstaje właśnie w naszej fabryce.