ZdalnIe sterowany zamek do drzwi – rozwiązanie XXI wieku - Gerda

ZdalnIe sterowany zamek do drzwi – rozwiązanie XXI wieku

Spis treści

Rozwiązanie XXI wieku – zdalnie sterowany zamek do drzwi

Życie w pośpiechu i natłok obowiązków sprawiają, że coraz trudniej nad wszystkim zapanować i tym bardziej o wszystkim pamiętać. Zapewne każdemu z nas zdarzyło się już zastanawiać, czy aby na pewno zamknęliśmy drzwi frontowe i czy nasz dom jest odpowiednio chroniony. Jeśli często dotyka Cię taki problem, sprawdź, jak w łatwy sposób możesz go rozwiązać!

Zamek do drzwi zdalnie sterowany smartfonem

Inteligentne oświetlenie, systemy nawadniania, czy bramy garażowe znacząco podnoszą komfort życia i ułatwiają codzienne czynności. Zdalnie obsługiwany zamek tedee powered by Gerda to krok w przyszłość, dzięki której również znacząco podniesiesz bezpieczeństwo swoje i pozostałych domowników.

Możesz zapomnieć o pęku kluczy, które zawsze gubiły się na dnie torebki lub plecaka. Dzięki aplikacji do zdalnego sterowania zamkiem możesz w każdej chwili i z każdego miejsca sprawdzić, czy drzwi frontowe są zamknięte, a w razie konieczności również zamknąć je, przebywając np. na wakacjach. Ponadto, dzięki aplikacji możesz też umożliwić członkom rodziny dostanie się do mieszkania w celu m.in. podlania kwiatów, czy nakarmienia zwierzaka.

Inteligentny zamek tedee powered by Gerda oraz aplikacja do sterowania nim to ogromna liczba możliwości budowania własnych scenariuszy, które np. pozwolą określonym osobom na czasowy lub cykliczny dostęp do mieszkania. Można wyróżnić trzy poziomy dostępu:

  • Właściciel – posiada nieograniczony dostęp do wszystkich możliwości i zarządza dostępami pozostałych użytkowników.
  • Administrator – posiada dostęp do wszystkich funkcjonalności, a dodatkowo może również zarządzać dostępem gości.
  • Gość – może otwierać i zamykać drzwi, jednak tylko zgodnie z przypisanym mu scenariuszem.

System przyjazny całej rodzinie

Przejrzysty i prosty w obsłudze interface to jedna z ogromnych zalet aplikacji do sterowania zamkiem tedee powered by Gerda. Jeśli wśród domowników znajdują się osoby starsze lub dzieci, konieczne jest zapewnienie im przyjaznego i bezstresowego używania nowych udogodnień. Sama nauka korzystania z możliwości aplikacji nie powinna zająć więcej niż kilkanaście minut. Jednak w razie konieczności istnieje również opcja tradycyjnego zamknięcia drzwi za pomocą klucza.

Dzięki inteligentnym zamkom możesz stale trzymać rękę na pulsie i weryfikować, czy Twój dom jest prawidłowo zabezpieczony. W aplikacji znajduje się dziennik zdarzeń, który jest spisem interakcji z zamkiem – nie tylko wtedy, gdy zachodzi próba włamania się. Dzięki połączeniu z internetem (do tego potrzebny jest Birdge) zamek wysyła takie powiadomienia do aplikacji i wtedy wiesz już, co dzieje się w Twoim domu.

Inteligentny zamek tede powered by Gerda to przyszłość dbająca o najwyższy komfort, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa sobie i swoim najbliższym. Pozwala na tworzenie dużej liczby różnych scenariuszy dostępu, a także budowanie bazy użytkowników mających dostęp do naszego mieszkania. Z kolei za sprawą pełnej synchronizacji, umożliwia również sterowanie większą ilością zamków z poziomu jednej aplikacji. Smart home to przyszłość. Zacznij korzystać z nowoczesnych rozwiązań już dziś!