Inteligentny zamek tedee powered by Gerda dostępny w Ampio Smart Home - Gerda

Inteligentny zamek tedee powered by Gerda dostępny w Ampio Smart Home

Spis treści

tedee powered by Gerda razem z Ampio Smart Home

Wykorzystanie inteligentnych zamków do drzwi staje się coraz popularniejsze. Ich zastosowanie w biurach, w domach czy mieszkaniach jest czymś, co staje się powoli standardem. Każdemu z nas – zarówno czy to w pracy, czy w domu – zależy przecież na bezpieczeństwie najbliższych oraz ochronie tego, co najcenniejsze. W tej kwestii nie oszczędzamy – stawiamy na niezawodność i sprawdzone produkty.

Na co dzień jesteśmy coraz bardziej zabiegani i zapracowani. Przed porannym wyjściem z domu musimy pamiętać o zabraniu ze sobą wielu rzeczy: komórki, klucza, portfela czy torebki. Do tego często towarzyszy nam stres. Szukanie w porannym pośpiechu kluczy albo powrót do drzwi, by sprawdzić czy na pewno zostały zamknięte – to sytuacje, które brzmią znajomo, prawda? Rozwiązaniem może być zastosowanie inteligentnego zamka tedee powered by Gerda.  

Dzięki nowej integracji tedee powered by Gerda z zaawansowanym systemem smart home od Ampio zamkiem tedee można sterować zdalnie, bezpośrednio z poziomu aplikacji Ampio. Wystarczy jedno kliknięcie, by otworzyć lub zamknąć drzwi. Dodatkowo, status zamka można podejrzeć w każdej chwili z dowolnego miejsca w „apce”. Poniżej przedstawiono kilka najważniejszych informacji na temat tedee powered by Gerda i integracji z systemem Ampio.

Czym jest tedee powered by Gerda?

Inteligentny zamek tedee powered by GERDA jest rozwiązaniem, które wyznacza nowy standard na rynku zamków do drzwi. Składa się on z trzech głównych elementów oraz paczki akcesoriów, które sprawiają, że z tedee można korzystać w optymalny sposób, w pełni wykorzystując jego potencjał:

1. Zamek tedee – inteligentny, automatyczny zamek, który pozwoli na bezkluczykowy dostęp do drzwi i otworzy je, gdy użytkownik znajdzie się w pobliżu.
2. Bridge – szybki router łączący zamek tedee ze smartfonem przez sieć Bluetooth i Wi-Fi.
3. Wkładka – modułowa wkładka do drzwi, produkowana przez markę GERDA. Model SLR, atestowany w klasie 6, którą możesz w prosty sposób samodzielnie zamontować w swoich drzwiach.
4. Akcesoria – ładowarka USB, przewód micro USB z adapterem magnetycznym, klucze do wkładki i klucze montażowe.

Korzystając z tedee powered by Gerda, możemy otwierać i zamykać nasze drzwi z poziomu dedykowanej aplikacji zainstalowanej na smartfonie, a dzięki nowej integracji – również bezpośrednio z aplikacji Ampio.
 

Głównymi zaletami zamka tedee powered by Gerda są m.in.

  • łatwe i intuicyjne sterowanie za pomocą dedykowanej aplikacji;
  • wygodna i zdalna obsługa za pośrednictwem łączności bezprzewodowej;
  • niezwykle wydajny akumulator 3000mAh, pozwalający na pracę zamka nawet od 6  do 9 miesięcy na jednym ładowaniu – w zależności od częstotliwości otwierania drzwi;
  • modny design podkreślający nowoczesność wnętrz
  • prosty montaż i konfiguracja zgodnie z potrzebami;
  • wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki szyfrowaniu TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa .

Co jest potrzebne, by zintegrować smartlock tedee powered by Gerda z systemem Ampio?

  • Zamek tedee powered by Gerda
  • BridgeMSERV-3s/4s z Node-REDem (+ najnowszy soft w konfiguratorze i aplikacji
  • nowy CAN konfigurator – wersja 5

W jaki sposób działa zamek tedee powered by Gerda?

Zamek tedee korzysta z łączności bezprzewodowej Wi-Fi oraz Bluetooth. Dlatego nie ma obawy, że w przypadku awarii sieci utracimy możliwość wejścia do środka domu lub mieszkania. W takiej sytuacji zamkiem nadal możemy sterować za pomocą Bluetooth lub używając tradycyjnego, zapasowego klucza, który znajduje się w zestawie. Bateria w zamku jest bardzo wydajna i wystarcza na wiele miesięcy pracy. Gdy zajdzie potrzeba jej naładowania, otrzymamy stosowne powiadomienie w naszej aplikacji. Baterię naładujemy w jedną noc, a ładowarka automatycznie odepnie się od naszego urządzeniu, gdy akumulator wskaże poziom 100 proc.

Więcej informacji o produkcie tedee znajdziesz bezpośrednio na stronach: https://gerda.plhttps://ampio.pl/ a także na fanpage’u Ampio Smart Home

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Ampio i chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat możliwości integracji z zamkiem tedee, skontaktuj się z dystrybutorem ze swojego regionu: https://ampio.pl/dystrybutorzy