Jak spersonalizować tedee powered by GERDA? - Gerda

Jak spersonalizować tedee powered by GERDA?

Ustawienia ogólne

Technologia jest dobra wtedy, gdy jest stworzona z myślą o Tobie. Pozwala Ci wybierać, zmieniać ustawienia i dostosować je pod siebie. Właśnie takiego rozwiązania potrzebujesz, szczególnie, gdy chodzi o bezpieczeństwo!

Marka Gerda od początku wiedziała, jaką drogą chce pójść, tworząc najbezpieczniejszy zamek tedee powered by GERDA. Zarówno bezpieczeństwo, jak i wygoda, musiały być tutaj na maksymalnym poziomie. Nie było żadnych kompromisów. W końcu chodzi o Twój dom, prawda?

Dostosowanie zamka do swoich preferencji jest niezwykle proste. Po wielu testach i próbach stworzyliśmy przyjazny i prosty interfejs, który steruje naprawdę zaawansowaną technologią. Wszystko wykonasz za pomocą aplikacji tedee, zainstalowanej na Twoim telefonie! Jedyne co musisz zrobić, to wybrać ikonkę „koła zębatego” znajdującą się po środku dolnego paska menu urządzenia. Teraz dostosujesz aplikację do siebie!

Przejdź do sekcji „Ogólne”, a aplikacja przekieruje Cię do ekranu ustawień ogólnych zamka. W tym miejscu możesz zobaczyć dane odnośnie działania zamka oraz ustawić jego nazwę. Zmiana nazwy jest szczególnie przydatną opcją, ponieważ posiadając kilka zamków tedee powered by GERDA, łatwo opiszesz dostępy każdego z nich. Zastanawiałeś się kiedyś, jak można nazwać zamek w drzwiach? Jest tyle możliwości! Możesz opisać je według miejsca, numerycznie bądź alfabetycznie lub być bardziej kreatywnym. Wybór należy do Ciebie!

Jeśli zdecydujesz się na opis swoich zamków wg. miejsca, polecamy dopasować nazwę, która w czytelny sposób pozwoli Ci odnaleźć właściwy zamek np.:

 • Dom
 • Firma
 • Magazyn
 • Archiwum

Jest to szczególne przydatne, gdy dostęp do zamka ma wielu użytkowników. Jeśli chcesz, aby zamki były bardziej anonimowe, możesz nazwać je numerycznie i tylko Ty będziesz wiedział, który z numerów przypisany jest do konkretnej lokalizacji, np.:

 • Zamek 1
 • Zamek 2
 • Zamek 3
 • Zamek 4
   

Analogicznie możesz nazwać swoje zamki, opisując je alfabetycznie, np.:

 • Zamek A
 • Zamek B
 • Zamek C
 • Zamek D

Wszystkie trzy sposoby nazywania zamków są tylko poglądowe. Finalne nazwy zależą tylko i wyłącznie od Ciebie, jako administratora lub właściciela zamka. Wymyśliłeś już odpowiednie nazwy? Przejdźmy więc dalej!

Kolejna sekcja wskaże Ci sieć, z którą jesteś połączony. Jeśli w domu bądź firmie masz wiele sieci Wi-Fi, nieważne, z którą z nich nawiążesz połączenie. Twój zamek i aplikacja funkcjonują w chmurze, dlatego do sterowania zamkiem wystarczy jakiekolwiek połączenie z internetem.

Sekcja „Poziom baterii” wskazuje stan baterii zamka. Nie musisz często sprawdzać tego parametru, ponieważ czas pracy na jednym ładowaniu wynosi ok. 6 miesięcy. Gdy tylko stan baterii będzie niebezpiecznie niski, aplikacja poinformuje Cię o tym odpowiednio wcześniej.

W dziale „Oprogramowanie” możesz odczytać wersję aktualnego oprogramowania i sprawdzić dostępne aktualizacje.