Systemy IoT w inteligentnych zamkach tedee powered by Gerda - Gerda

Systemy IoT w inteligentnych zamkach tedee powered by Gerda

Spis treści

Zamek tedee powered by Gerda – Internet of Things na wyciągnięcie ręki

Poznaj inteligentny zamek tedee powered by Gerda, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i wygodę. Wykorzystuje technologię IoT, czyli Internet of Things, która towarzyszy nam już niemal na każdym kroku, wkroczyła też do naszych domów.

Internet of Things (w skrócie IoT), czyli Internet Rzeczy, to koncepcja informatyczna, polegająca na łączeniu ze sobą różnych urządzeń za pomocą rozbudowanej sieci komputerowej. Dotyczy to nie tylko smartfonów czy komputerów, lecz także sprzętu AGD i RTV. W skład Internetu Rzeczy wchodzi również nowy produkt – inteligentny zamek.

Zamek tedee powered by Gerda korzysta z łączności bezprzewodowej Wi-Fi oraz Bluetooth. Można nim łatwo sterować za pomocą dedykowanej aplikacji. Wystarczy pobrać odpowiedni program z Google Play lub App Store, by cieszyć się wieloma możliwościami, które oferuje zamek tedee powered by Gerda. Z poziomu jednej aplikacji będziemy go nie tylko otwierać czy ryglować, lecz także przyznawać dostęp do drzwi wybranym osobom (domownikom, pracownikom, bliskim).

Tedee powered by Gerda jest łatwy w obsłudze

Inteligentny zamek to urządzenie, które rewolucjonizuje sposób zamykania i otwierania drzwi do mieszkania, domu, pokoju hotelowego oraz biura, wprowadzając nas w zupełnie nowy wymiar technologiczny. Właściciel może przyznać dostęp do zamka zdalnie, za pomocą aplikacji w smartfonie, tablecie lub smartwatchu. Z poziomu bezpłatnego programu będziemy:

  • konfigurować ustawienia zamka;
  • przeglądać dziennik aktywności;
  • upoważniać wybrane osoby do tego, by mogły same otwierać drzwi do mieszkania, biura lub domu.

Zamek tedee powered by Gerda pozwala na otwieranie zamka bez podchodzenia do klamki. Usprawnia także przyznawanie dostępu do mieszkania lub domu sąsiadom pod nieobecność domowników. Inteligentny zamek posiada funkcję automatycznego otwierania i ryglowania (bez konieczności wyciągania kluczy), może posłużyć również do zdalnego otwierania drzwi biura – dla pracowników, ekipy sprzątającej oraz dostawców.

Inteligentny zamek zapewnia wysokie bezpieczeństwo

Zamek tedee powered by Gerda to najwyższy poziom bezpieczeństwa. Marka Gerda istnieje na rynku już ponad 30 lat i stale rozwija swoje produkty. Nowy zamek stanowi osiągnięcie całego sztabu inżynierów oraz specjalistów od Internet of Things. Pracowali oni nad tym, by stworzyć rozwiązanie na miarę XXI wieku, korzystające ze wszystkich udogodnień, które oferuje technologia smart house.

Zamek tedee powered by Gerda możemy skonfigurować tak, by ryglował się od razu po wyjściu domowników. Urządzenie będzie otwierać po kliknięciu odpowiedniej opcji w aplikacji lub nawet automatycznie, gdy tylko upoważniona osoba znajdzie się blisko drzwi. Miłośnicy tradycyjnych rozwiązań także się nie zawiodą, ponieważ zamek otworzymy również zwykłym kluczem.

Dedykowana aplikacja pozwala sterować zdalnie wieloma zamkami i udostępniać upoważnionym do tego osobom wirtualne klucze. Istnieją trzy poziomy dostępu – właściciel, administrator oraz gość. Właściciel mieszkania, biura lub domu to osoba, która może korzystać ze wszystkich funkcji tego inteligentnego zamka. Zarządza on kluczami pozostałych użytkowników. Administrator korzysta ze wszystkich dostępnych opcji urządzenia i kierować udostępnianiem kluczy gościom. Oni natomiast otrzymują ograniczony dostęp – mogą tylko otwierać i ryglować drzwi.

Wygoda, wydajność, design i łatwy dostęp z każdego miejsca

Inteligentny zamek obsługujemy zdalnie z dowolnego miejsca. Otwieranie drzwi znajomym, ekipie remontowej czy pracownikom jest możliwe nawet wtedy, gdy przebywamy w innym mieście lub za granicą. Urządzenie Internet of Things to również model bardzo wydajny – pojemny akumulator działa przez pół roku nieprzerwanej pracy. Po tym czasie wystarczy, że naładujemy zamek tedee powered by Gerda przez jedną noc, by mógł on działać przez kilka kolejnych miesięcy.

Zamek tedee powered by Gerda to nie tylko bezpieczeństwo i wygoda, lecz także nowa jakość designu. Jest on elegancki i minimalistyczny, możemy go łatwo dopasować zarówno do domu czy mieszkania, jak i do biura lub pokoju hotelowego. W zestawie z inteligentnym zamkiem znalazły się: szybki router, niezbędne akcesoria oraz modułowa wkładka do drzwi SLR w kolorze srebrnym, która pozwala na łatwy montaż. Jak zamienić zwykły zamek w automatyczny i inteligentny? Możemy zamontować urządzenie IoT samodzielnie lub skorzystać z doradztwa i usługi montażu – to takie proste!