Aplikacja - Gerda

Aplikacja dedykowana zamkowi Tedee powered by Gerda

Ciągły pośpiech, terminy na wczoraj i zdecydowanie za dużo rzeczy do zrobienia jednocześnie. A do tego jeszcze ta myśl… Czy drzwi wejściowe do domu zostały zamknięte? Ten poranny scenariusz zapewne przydarzył się już każdemu, powodując niepotrzebne zamieszanie, opóźnienia, a nawet krzyżując plany na resztę dnia. Na szczęście rozwiązanie tego wyzwania leży dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Pobierz dedykowaną aplikację Tedee powered by Gerda

A gdyby tak, sterować zamkiem w drzwiach z każdego miejsca na świecie? Teraz to możliwe za sprawą wyjątkowego rozwiązania – zestawu Tedee powered by Gerda oraz łączności z Internetem dzięki urządzeniu Bridge. W skład zestawu wchodzi:

  • Inteligentny zamek, którym można w pełni sterować z poziomu smartfona lub Apple Watch’a za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostosowanej do funkcjonowania zarówno na systemach Android i iOS.
  • Router Wi-Fi / Bluetooth Bridge, umożliwiający połączenie zamka z siecią internetową, a więc i sterowanie nim z dowolnego miejsca na ziemi.
  • Wkładka modułowa GERDA, dzięki której możliwe jest tradycyjne otwieranie zamka za pomocą dedykowanego klucza.

Sterowanie zamkiem za pośrednictwem aplikacji to nie tylko możliwość szybkiego podejrzenia, czy drzwi frontowe są na pewno zamknięte, ale również spore ułatwienie w kwestii dostępu do mieszkania na wypadek nieobecności domowników. Cyfrowy klucz można udostępnić np. członkom rodziny i znajomym, a możliwość skorzystania z wielu scenariuszy pozwala na sterowanie dostępem czasowo, a nawet cyklicznie.

Ponadto, aplikacja posiada trzy poziomy dostępu:

  • Właściciel – umożliwia pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności zamka i zarządza poziomem dostępu wszystkich użytkowników.
  • Administrator – podobnie jak właściciel ma dostęp do wszystkich funkcjonalności, jednak może zarządzać dostępem jedynie gości.
  • Gość – może otwierać i zamykać drzwi, jednak tylko zgodnie z przypisanym mu scenariuszem, np. cyklicznie co określoną datę.

Przejrzystość i łatwość obsługi

Ogromną zaletą dedykowanej aplikacji Tedee powered by Gerda jest jej prosty i intuicyjny interface. Nauka korzystania ze wszystkich zaprojektowanych udogodnień nie sprawi trudności zarówno dzieciom, jak i osobom starszym.

Dzięki inteligentnym zamkom masz pełną kontrolę nad tym, kto i w jakich godzinach otwiera zamek w drzwiach. Uzyskaj dostęp do historii zdarzeń związanych z otwieraniem i zamykaniem drzwi. Sprawdź, czy Twoje dziecko wróciło już ze szkoły, a goście zamknęli drzwi po wyjściu z mieszkania. Zyskaj pełną kontrolę nad dostępem do własnego domu.

Ponadto, po wykryciu zdarzenia, możesz od razu sprawdzić, czy zamek jest wciąż zamknięty. W razie konieczności system zamknie go ponownie i zadzwoni pod numer alarmowy, jeśli w danym czasie nikt ze znajomych czy rodziny nie miał prawa znajdować się w mieszkaniu.

Rozwiązanie, które daje aplikacja Tedee powered by Gerda, pozwala na tworzenie nieograniczonych scenariuszy dostępu, czy budowania bazy użytkowników mających dostęp w większym lub mniejszym stopniu do otwierania zamka. Co więcej, bez żadnych dodatkowych modułów lub aplikacji pomocniczych pozwala na sterowanie wszystkimi zamkami znajdującymi się w domu. Postaw na pełne bezpieczeństwo swojego domu lub mieszkania z innowacyjnym zamkiem Tedee powered by Gerda.