Tedee Tedee

Tutoriale

Przejrzysta aplikacja

Wirtualne klucze w smartfonie
lub smartwatchu

Już nie potrzebujesz tradycyjnych kluczy, które często się gubią. Wystarczy, że zainstalujesz naszą aplikację w swoich urządzeniach mobilnych aby otwierać i zamykać drzwi.

Otwieraj i zamykaj bezdotykowo

Wracając do domu z rękoma pełnymi zakupów nie musisz już szukać kluczy. Wystarczy, że ustawisz auto-otwieranie w swoim smartfonie a zamek otworzy się sam gdy zbliżysz się do drzwi.

Udostępniaj klucze zdalnie

Nie martw się gdy goście przyjechali przed Twoim powrotem. Otwieraj drzwi zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie i przyznawaj dostępy czasowe bądź stałe.

Trzy poziomy dostępu

Właściciel

Posiada pełen dostęp do wszystkich opcji zamka oraz zarządza dostępami wszystkich użytkowników.

Administrator

Również posiada pełen dostęp do wszystkich opcji lecz zarządza tylko i wyłącznie dostępem Gości.

Gość

Może otwierać i zamykać drzwi zgodnie z przyznanym dostępem.

Bezpieczeństwo i wydajność

Automatyczne zamykanie

Już nie musisz się wracać by zamknąć drzwi. Ustaw automatyczne zamykanie po wyjściu z domu a tedee powered by GERDA zrobi to za Ciebie w określonym czasie.

Pół roku bez zasilania

Akumulator zaprojektowany przez koreańskich inżynierów jest dedykowanym elementem zamka, który pozwala funkcjonować przez 6 miesięcy bez ładowania. Gdy będzie wymagał zasilania aplikacja poinformuje Cię o tym stosunkowo wcześnie a jedna noc wystarczy byś mógł korzystać z niego przez kolejne pół roku.

Aplikacja dla iOS i Android

Steruj zdalnie

Steruj zdalnie

Otwieraj i zamykaj. Nadawaj dostępy oraz dodawaj użytkowników z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie gdzie jesteś wystarczy dostęp do Internetu abyś mógł sterować zamkiem w swoich drzwiach.

Dziennik aktywności

Dziennik aktywności

W dowolnej chwili możesz sprawdzić kto wchodził i wychodził. Dzięki aplikacji masz pełną kontrolę nad dostępem do swojego domu i firmy.

Powiadomienia

Powiadomienia

Spersonalizuj aplikację według swoich potrzeb i otrzymuj tylko te informacje, które Cię interesują.

Wiele zamków jeden klucz

Wiele zamków jeden klucz

Zarządzaj wieloma zamkami, w różnych lokalizacjach. Korzystaj z aplikacji mobilnej i zmień swój smartfon w inteligentny i bezpieczny klucz, którego nigdy nie zgubisz

Stylowy, funkcjonalny, bezpieczny

Aluminiowa obudowa i nowatorski design sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza.

Stylowy, funkcjonalny, bezpieczny

GERDA patented drive

Najmniejszy i najsilniejszy zamek na świecie zaprojektowany przez inżynierów z firmy GERDA. W zestawie tedee otrzymujesz również wkładkę Gerda w szóstej klasie zabezpieczeń.

256-bitowy klucz bezpieczeństwa

Wszystkie dane z aplikacji są szyfrowane przez najbezpieczniejszy protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa. Ten sam system zabezpieczeń wykorzystywany jest w płatnościach np. Apple Pay.

Produkt bez wad

Intuicyjna aplikacja z przyjaznym w obsłudze interfejsem została zaprojektowana przez ekspertów Internet of Things z firmy tedee.