Jak to działa - Gerda
Tedee Tedee

Tutoriale

Przejrzysta aplikacja

Wirtualne klucze w smartfonie
lub smartwatchu

Już nie potrzebujesz tradycyjnych kluczy, które często się gubią. Wystarczy, że zainstalujesz naszą aplikację w swoich urządzeniach mobilnych aby otwierać i zamykać drzwi.

Otwieraj i zamykaj bezdotykowo

Wracając do domu z rękoma pełnymi zakupów nie musisz już szukać kluczy. Wystarczy, że ustawisz auto-otwieranie w swoim smartfonie a zamek otworzy się sam gdy zbliżysz się do drzwi.

Udostępniaj klucze zdalnie

Nie martw się gdy goście przyjechali przed Twoim powrotem. Otwieraj drzwi zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie i przyznawaj dostępy czasowe bądź stałe.

Trzy poziomy dostępu

Właściciel

Posiada pełen dostęp do wszystkich opcji zamka oraz zarządza dostępami wszystkich użytkowników.

Administrator

Również posiada pełen dostęp do wszystkich opcji lecz zarządza tylko i wyłącznie dostępem Gości.

Gość

Może otwierać i zamykać drzwi zgodnie z przyznanym dostępem.

Bezpieczeństwo i wydajność

Automatyczne zamykanie

Już nie musisz się wracać by zamknąć drzwi. Ustaw automatyczne zamykanie po wyjściu z domu a tedee powered by GERDA zrobi to za Ciebie w określonym czasie.

Pół roku bez zasilania

Akumulator zaprojektowany przez koreańskich inżynierów jest dedykowanym elementem zamka, który pozwala funkcjonować przez 6 miesięcy bez ładowania. Gdy będzie wymagał zasilania aplikacja poinformuje Cię o tym stosunkowo wcześnie a jedna noc wystarczy byś mógł korzystać z niego przez kolejne pół roku.

Aplikacja dla iOS i Android

Steruj zdalnie

Steruj zdalnie

Otwieraj i zamykaj. Nadawaj dostępy oraz dodawaj użytkowników z dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie gdzie jesteś wystarczy dostęp do Internetu abyś mógł sterować zamkiem w swoich drzwiach.

Dziennik aktywności

Dziennik aktywności

W dowolnej chwili możesz sprawdzić kto wchodził i wychodził. Dzięki aplikacji masz pełną kontrolę nad dostępem do swojego domu i firmy.

Powiadomienia

Powiadomienia

Spersonalizuj aplikację według swoich potrzeb i otrzymuj tylko te informacje, które Cię interesują.

Wiele zamków jeden klucz

Wiele zamków jeden klucz

Zarządzaj wieloma zamkami, w różnych lokalizacjach. Korzystaj z aplikacji mobilnej i zmień swój smartfon w inteligentny i bezpieczny klucz, którego nigdy nie zgubisz

Stylowy, funkcjonalny, bezpieczny

Aluminiowa obudowa i nowatorski design sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza.

Stylowy, funkcjonalny, bezpieczny

GERDA patented drive

Najmniejszy i najsilniejszy zamek na świecie zaprojektowany przez inżynierów z firmy GERDA. W zestawie tedee otrzymujesz również wkładkę Gerda w szóstej klasie zabezpieczeń.

256-bitowy klucz bezpieczeństwa

Wszystkie dane z aplikacji są szyfrowane przez najbezpieczniejszy protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa. Ten sam system zabezpieczeń wykorzystywany jest w płatnościach np. Apple Pay.

Produkt bez wad

Intuicyjna aplikacja z przyjaznym w obsłudze interfejsem została zaprojektowana przez ekspertów Internet of Things z firmy tedee.

Poznaj wszystkie możliwości zamka tedee powered by Gerda

Jeżeli zależy Ci, aby Twój dom, Twoje mieszkanie albo prowadzone przez Ciebie biuro, stało się o wiele bardziej komfortową przestrzenią, to jesteś w doskonałym miejscu. Wprowadzone innowacje, które wykorzystują najnowocześniejsze technologie, pozwolą Ci cieszyć się rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie. Dowiedz się, co sprawia, że zdecydowanie polecamy wybór zamka tedee, a także poznaj bliżej wszystkie jego możliwości. Dowiedz się, jak działa i przekonaj się, czy jego obsługa jest problematyczna.

Otwieranie i zamykanie drzwi z dowolnego miejsca

W jaki sposób otworzyć zamek od drzwi, przy których aktualnie się nie znajdujesz? Oczywiście za pomocą dostosowanej i stworzonej specjalnie na miarę potrzeb takiego zamka — aplikacji. Bez żadnego problemu pobierzesz ją na swój telefon i szybko docenisz bezproblemowe zdalne sterowanie dostępem do drzwi. Koniec z sytuacjami, kiedy nie wiesz, o której godzinie Twoje dziecko wróciło do domu. Koniec z długim oczekiwaniem kuriera czy ekipy remontowej, gdy Ciebie nie ma w domu. Z inteligentnym zamkiem tedee zarówno otwieranie, jak i zamykanie wybranych drzwi nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ty z jednej strony zyskasz pełną kontrolę, z drugiej zaś zadbasz o bezpieczeństwo. Wszystko dzięki temu, że aplikacja w telefonie pozwoli Ci sprawdzić, czy drzwi w danym momencie są zamknięte, czy otwarte. Widzisz, jakie to proste?

W jaki sposób działa model zamka Gerda tedee?

Dlaczego inteligentne zamki zaczęły cieszyć się aż tak dużą popularnością? Wynika to przede wszystkim z faktu, że są niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze. Zdalne sterowanie drzwiami nie wymaga ani użycia klucza, ani tym bardziej żadnej specjalnej karty. Jakie rozwiązania wykorzystuje zamek tedee? Specjalny moduł NFC pozwala na swobodne odblokowanie zamka z dowolnego miejsca. Zdalne otwieranie i zamykanie jest możliwe zarówno wtedy, gdy właściciel smartfonu znajduje się w pobliżu drzwi, jak i wtedy, gdy od tych drzwi znajduje się daleko. Gerda tedee oprócz swoich wyjątkowych funkcji zachwyca również samym designem. Warto tutaj zwrócić uwagę przede wszystkim na wydajny akumulator, dzięki któremu zamek można używać przez naprawdę długi czas, bez obaw o to, że się szybko rozładuje. Samo ładowanie nie zajmuje z kolei dużo czasu.

Poszczególne elementy zestawu Gerda tedee

Oprócz wspomnianego wydajnego akumulatora, w skład zestawu z zamkiem tedee wchodzi również bridge, którego zadaniem jest umożliwienie błyskawicznego połączenia zamka ze smartfonem. Konieczne do tego jest skorzystanie z Wi-Fi. Co jeszcze? Bezpieczna wkładka, którą można swobodnie dopasować do praktycznie każdego rodzaju drzwi. Nie brakuje także akcesoriów codziennego użytkowania, mowa o ładowarce, przewodzie micro-usb z adapterem magnetycznym, kluczami do wkładki oraz kluczami montażowymi. Dbamy o to, aby nasi klienci mogli cieszyć się prostym otwieraniem i zamykaniem drzwi.

Dlaczego jeszcze zamek tedee to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie?

Do obsługi wszystkich możliwości zamka tedee konieczne jest wykorzystanie aplikacji. Warto jednak podkreślić, że, podobnie jak i sam zamek, jest ona prosta w obsłudze i co najważniejsze — intuicyjna. Takie rozwiązanie daje nam gwarancję, że klienci decydujący się na zakup, nie będą mieć żadnych problemów, aby cieszyć się wszystkimi zaletami wybranego rozwiązania. Możliwość zdalnego zamykania i otwierania drzwi z poziomu aplikacji to jedno, nie sposób jednak nie wspomnieć także o tym, że aplikacja pozwala na całkowite dostosowanie jej do swoich potrzeb. Zdalne sterowanie idzie w parze z kontrolą tzw. dziennika aktywności. Po zapoznaniu się z nim łatwo dowiesz się, kto i o której godzinie wchodził oraz wychodził z domu lub firmy. Aplikację możesz swobodnie spersonalizować i dostosować do swoich potrzeb. W ten sposób będziesz otrzymywać wyłącznie te informacje, które będą Cię naprawdę interesować. Zamek tedee jest funkcjonalny, całkowicie bezpieczny i stylowy — to produkt na miarę potrzeb współczesnych użytkowników.

Gdzie konkretnie warto wykorzystać zamek tedee?

Zwróciliśmy już uwagę na to, że zamek tedee to rozwiązanie szczególnie doceniane przez rodziców. Wykorzystując taki zamek w swoim domu lub mieszkaniu, można łatwo kontrolować to, o której godzinie ktoś wszedł i wyszedł. Korzystanie z naszego zamka w miejscu zamieszkania pozwoli także na udzielenie dostępu zaprzyjaźnionemu kurierowi, tak aby nie musiał zostawiać paczek pod innym adresem. Czy inteligentny zamek tedee sprawdzi się wyłącznie w prywatnych przestrzeniach? Oczywiście, że nie! Nie sposób nie podkreślić faktu, że jest to bardzo pożądane rozwiązanie dla wszystkich osób prowadzących własny biznes. Bez względu na to, jak duża jest Twoja firma, wykorzystanie jednego lub kilku zamków tedee na pewno okaże się świetnym pomysłem. Wybór tego inteligentnego produktu pozwoli na udzielanie tzw. czasowych dostępów do wybranych pomieszczeń. W momencie, gdy np. zmieni się specyfikacja pracy danej osoby i nie będzie już potrzebowała dostępu, chociażby do pomieszczeń magazynowych, wystarczy ograniczyć możliwość dostępu. Zajmie Ci maksymalnie kilka sekund. To niezwykle nowoczesne rozwiązanie jest doceniane także przez właścicieli hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Chyba nie ma prostszego sposobu na to, aby otworzyć przed gośćmi poszczególne przestrzenie bez konieczności zaprowadzania ich w konkretne miejsce, czy przekazywania tradycyjnych kluczy.

Zamek tedee to nowoczesne, a zarazem inteligentne rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Postaw na innowacyjne zamki i udoskonal swój dom lub firmę.