Drzwi zewnętrzne Białystok - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Białystok

Drzwi zewnętrzne Białystok

Drzwi zewnętrzne powinny być wykonywane z możliwie najlepszych materiałów, aby zapewnić jak największy poziom bezpieczeństwa oraz gwarancję energooszczędności. Kupując drzwi zewnętrzne w Białymstoku u lokalnego przedstawiciela marki Gerda, zyskujesz pewność doskonałego poziomu termoizolacji i izolacji akustycznej (dla drzwi do mieszkań). To wszystko przekłada się na komfort i zmniejszenie rachunków za ogrzewanie.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Białystok

Alterhouse

ul. Hetmańska 35/1
15-728 Białystok

85 746 40 57

AW Narzędzia

ul. Sławińskiego 8
15-349 Białystok

85 663 14 10 , 85 663 14 40

BIT Salon

ul. Raginisa 9A
15-161 Białystok

85 6751500

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne Białystok. Wybór odpowiedniego modelu drzwi wraz z profesjonalnymi okuciami i zamkiem to klucz do zapewnienia sobie maksimum bezpieczeństwa. Postaw na drzwi zewnętrzne Białystok marki Gerda, a na pewno będziesz zadowolony ze swojej decyzji.

Jakie są najlepsze drzwi zewnętrzne w Białymstoku?

Nie da się jasno odpowiedzieć, jakie drzwi zewnętrzne Białymstoku będą najlepsze. Nie ulega jednak wątpliwości, że te od marki Gerda są gwarancją niezawodności, najwyższej jakości wykonania oraz atrakcyjnej ceny. Do produkcji drzwi wykorzystujemy tylko najlepsze materiały wykończeniowe, które zapewniają im piękny wygląd i wytrzymałość na wiele lat. Nasze drzwi wyróżniają się takimi cechami jak:

  • Wysoka jakość wykonania – drzwi wejściowe są narażone na mnóstwo niekorzystnych warunków eksploatacji. Na intensywny deszcz, na śnieg, na promieniowanie ultrafioletowe czy też na mróz. Tego typu czynniki z reguły znacznie pogarszają wygląd drzwi, np. wywołują rozjaśnienia okleiny, mogą spowodować nawet jej pękanie, a także negatywnie wpływają na sposób działania, w tym na płynność otwierania i zamykania. Nasze nowoczesne drzwi zewnętrzne cechują się w zasadzie pełną odpornością na tego typu sytuacje, dlatego stanowią zawsze korzystny wybór.
  • Atrakcyjna cena – na nic piękne drzwi wejściowe, jeśli te nie będą wycenione adekwatnie do ich jakości. W naszej firmie możesz na to liczyć – gwarantujemy korzystne warunki współpracy oraz znakomite ceny, dzięki którym wymiana skrzydła drzwiowego wcale nie musi oznaczać zbytiego nadwyrężenia domowego budżetu.
  • Maksimum bezpieczeństwa – nasze drzwi, które oferujemy również w Białymstoku, są dostępne w klasie antywłamaniowej RC2 oraz RC3. Obie zwiększają szansę ochrony całego domu lub mieszkania przed włamaniem, gdyż znacznie wydłużają czas niezbędny do ich sforsowania. Co więcej – wielu włamywaczy reaguje ucieczką od razu w chwili, gdy zauważą drzwi z wysoką klasą antywłamaniowości.
  • Termoizolacja – na terenie Białegostoku oferujemy także drzwi ze zwiększoną izolacyjnością, które zmniejszają niekontrolowaną ucieczkę ciepła z domowych wnętrz w okresie grzewczym, co ma ogromny wpływ na wartość miesięcznych rachunków za ogrzewanie.
  • Komfort użytkowania – montaż drzwi zewnętrznych dla wielu inwestorów wygląda zgoła inaczej. Jedni chcą zwiększyć bezpieczeństwo, inni zmniejszyć cyrkulację powietrza pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem, a jeszcze inni – zwiększyć komfort. Nasze drzwi cechują się płynnym działaniem w całym zakresie ruchu, nie przeskakują, nie wydają nieprzyjemnych odgłosów.

To podstawowe kwestie, jakim powinny charakteryzować się drzwi zewnętrzne. Te dostępne w katalogu ze strony Gerda.pl łączą w sobie wszystko to, co najlepsze. Jeśli więc szukasz idealnych drzwi wejściowych do swojego domu, koniecznie postaw na produkty tworzone na podstawie wieloletniego doświadczenia. Zapewnij sobie pewność i gwarancję bezproblemowego użytkowania drzwi przez wiele lat.

Styl a drzwi zewnętrzne Białystok – co warto wiedzieć?

Kwestie stylistyczne, które dotyczą innowacyjnych drzwi zewnętrznych Gerda, są równie ważne, jak te dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. W naszej firmie wiemy, jak zapewnić klientom maksimum zadowolenia. Wieloletnie doświadczenie przełożyło się na automatyzację procesów produkcyjnych oraz dopracowanie łańcuchów dostaw surowców potrzebnych do produkcji drzwi zewnętrznych. Białystok to miasto, gdzie dostarczamy nasze produkty na specjalne zamówienia konsumentów.

Przeprowadzasz zewnętrzny remont nieruchomości i całkowicie zmieniasz jej stylistykę? A może realizujesz prace termomodernizacyjne i chcesz zamontować drzwi zewnętrzne, które zatrzymują ciepło? Jeśli tak, koniecznie postaw na modele od Gerda. Nasze drzwi wejściowe wyposażone są w specjalne uszczelki i przegrody termiczne. To nie tylko gwarancja doskonałej izolacji, ale i dopasowania stylistyki drzwi do indywidualnych potrzeb. W katalogu Gerda znajdziesz bowiem serie drzwi wejściowych w różnych kolorach i wzorach, które pasują do domów nowoczesnych, klasycznych, a nawet tych wykonanych w stylu industrialnym, który jest obecnie bardzo popularny. Postaw na jakość, bezpieczeństwo i komfort – takie właśnie są drzwi zewnętrzne Białystok marki Gerda!

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

W naszej firmie od lat spełniamy najwyższe standardy techniczne, dopracowujemy linie produkcyjne i wdrożyliśmy procesy, które polegają na wyłapywaniu wszelkich defektów technicznych podczas procesu produkcji (komórka kontroli jakości). Zdecyduj się także na montaż drzwi, który mogą przeprowadzić nasi wyselekcjonowani eksperci najwyższej klasy.