Drzwi zewnętrzne Bielsk Podlaski - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Bielsk Podlaski

Drzwi zewnętrzne Bielsk Podlaski

Wybór drzwi zewnętrznych z pewnością nie jest prostym zadaniem. Element ten musi być dopasowany w szczególności do elewacji domu. Poza tym drzwi zewnętrzne odpowiadają za zapewnienie bezpieczeństwa domownikom, a także wpływają na energooszczędność. Stawiając na modele najwyższej jakości, takie jak te z oferty Gerda, można zakupić bezawaryjne, trwałe i estetyczne drzwi zewnętrze na długie lata.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Bielsk Podlaski

A.J.OKNA

ul. Piłsudskiego 41
17-100 Bielsk Podlaski

85 730 53 01

Oknoplast Bielsk Podlaski

ul. Kryniczna 10 lok 232
17-100 Bielsk Podlaski

85 730 76 65

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Możliwość zaprojektowania drzwi zewnętrznych w Bielsku Podlaskim

Ogromnym atutem drzwi zewnętrznych dostępnych w ofercie firmy Gerda jest możliwość wyboru pomiędzy wieloma wzorami i kolorami, dzięki którym dopasowanie stylu drzwi do wykończenia domu jest niezwykle proste. Szeroka paleta barw pozwala idealnie dopasować je do elewacji budynku.

Na naszej stronie internetowej dostępne jest narzędzie, które niezwykle ułatwia zaprojektowanie drzwi zewnętrznych, spełniających wszystkie oczekiwania Klienta – konfigurator. Za jego pomocą można samodzielnie stworzyć produkt, który pod każdym względem będzie idealnie wpisywał się w indywidualne potrzeby. Można zmieniać nie tylko ich wygląd zewnętrzny, lecz także elementy wyposażenia technicznego i rozmiary.

Fachowa pomoc w doborze odpowiednich drzwi zewnętrznych

Jeśli wolisz skorzystać z doradztwa profesjonalistów przed zakupem drzwi zewnętrznych, zamiast samodzielnie tworzyć je w konfiguratorze, możesz skorzystać z kilku opcji. Przede wszystkim warto odwiedzić jeden z naszych sklepów lub salonów partnerskich bądź zamówić bezpłatny pomiar za pośrednictwem strony internetowej.

Zlecenie pomiaru jest niezwykle proste i nic nie kosztuje. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i wybrać dogodny termin wizyty. Nasz przedstawiciel przyjedzie pod wskazany adres i dokładnie zmierzy drzwi, aby mieć pewność, że zamówienie pójdzie sprawnie i nie będzie potrzebny zwrot. Ponadto odpowie na wszelkie potencjalne pytania i doradzi przy wyborze, tak aby Klient był zachwycony, kiedy odbierze projekt drzwi zewnętrznych.

Bezpieczeństwo – najważniejszy aspekt drzwi zewnętrznych

Szukając odpowiednich drzwi zewnętrznych w Bielsku Podlaskim, poza atrakcyjnością wizualną, z pewnością należy zwrócić uwagę na ich parametry techniczne. Wybór odpowiedniej klasy antywłamaniowości jest kluczowy dla poczucia bezpieczeństwa, które jest przecież jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Dzięki nowoczesnym zamkom, solidnym ryglom, stalowym wzmocnieniom i innym zabezpieczeniom, można mieć pewność, że domownicy oraz cenne przedmioty obecne w domu są chronione przed rabunkiem. Ponadto drzwi zewnętrzne Gerda charakteryzują się wysokim stopniem trwałości. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są solidne i odporne na różne formy ingerencji, stosowane przez włamywaczy.

Izolacja termiczna – niższe koszty energii i odpowiedni komfort cieplny

Izolacja termiczna pozwala zachować przyjemną temperaturę w domu zarówno podczas letnich upałów, jak i zimowych mrozów. Szczelność drzwi minimalizuje straty ciepła w sezonie grzewczym, dzięki czemu automatycznie zmniejszają się opłaty za ogrzewanie. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze, które można wydać na przyjemności zamiast na rachunki. Drzwi zewnętrzne Gerda wyposażone są w nowoczesne izolatory oraz mogą składać się z systemu trzykomorowego aluminium. Z racji tego wykazują się znakomitymi właściwościami energooszczędnymi. Chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także nie pozwalają na wyciek zimna bądź ciepła z domu.