Drzwi zewnętrzne Lublin - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Lublin

Drzwi zewnętrzne Lublin

Bezpieczeństwo jest jedną z rzeczy, na których zdecydowanie nie warto oszczędzać, a jednym z aspektów, które je zapewnia, są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne do domu. Stanowią one ochronę przed wtargnięciem niepowołanych osób, a także izolują domowników od niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Lublin

Autoryzowany salon sprzedaży Master-Bud Sp. z o.o.

ul. Bursaki 14
20-150 Lublin

508 075 108

DANMAX

ul. Miła 9a
20-104 Lublin

514 689657

Dorabianie kluczy – CHRUST

ul. Chemiczna 7
20-329 Lublin

501 788 545

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Lublin – izolacja termiczna na najwyższym poziomie

Latem coraz częściej w Polsce mierzymy się z falami upałów, które dla wielu osób bywają wręcz nie do zniesienia. Wracając do domu po ciężkim dniu, zmagania się z wysokimi temperaturami, chcemy, aby nasze domy dały nam wytchnienie i ochłodę. Szczelne drzwi zewnętrzne pozwalają zatrzymać gorące podmuchy powietrza poza jego wnętrzem, dzięki czemu nasze cztery kąty nie nagrzewają się nadmiernie i pozwalają odpocząć od skwaru.

Energooszczędność tak samo, jeśli nawet nie bardziej, istotna jest w miesiącach zimowych. Kiedy na zewnątrz robi się bardzo zimno, każdy marzy o tym, aby ogrzać się w domu. Drzwi zewnętrzne Gerda, pozwalają zatrzymać chłód poza budynkiem i minimalizują utratę ciepła. Dzięki temu możliwa jest oszczędność na rachunkach za ogrzewanie. W drzwiach Gerda zastosowano m.in. trzykomorowy system aluminiowy, który znakomicie wpisuje się w surowe wymagania nowoczesnego budownictwa pasywnego. Energooszczędne drzwi wejściowe mogą również być wyposażone w izolatory, które znacząco podnoszą parametr termoizolacyjności. Z racji tego są w stanie nie tylko utrzymać satysfakcjonujący komfort cieplny, lecz także przekładają się na obniżenie rachunków za ogrzewanie czy chłodzenie.

Drzwi zewnętrzne Gerda – stawiamy na bezpieczeństwo

Wiele lat, podczas których wyprodukowaliśmy niezliczone egzemplarze drzwi, nauczyło nas, że bezpieczeństwo powinno być stawiane na pierwszym miejscu. Dlatego drzwi wejściowe dostępne w ofercie firmy Gerda są wyposażone w liczne zabezpieczenia chroniące domowników przed włamaniami i kradzieżami. Profesjonalne zamki, rygle oraz wypełnienia, wsporniki i inne wzmocnienia, gwarantują ochronę przed wtargnięciem do domu włamywaczy.

Proponujemy drzwi, których klasy bezpieczeństwa, sięgają poziomu RC3. Oznacza to, że są odporne nie tylko na działanie siły fizycznej, lecz także na rozmaite narzędzia używane przez złodziei. Ich wytrzymałość jest potwierdzona stosownymi certyfikatami. Opierają się one różnych sprzętom – od śrubokrętów, przez wiertarki, aż po siekiery i młotki. Dzięki temu możemy mieć pewność, że bliskie nam osoby oraz cenne przedmioty nie są narażone na niebezpieczeństwo lub rabunek.

Stopień ochrony to bardzo istotne zagadnienie w kwestii poczucia bezpieczeństwa domowników, którzy zostawiają swój przybytek bez dodatkowej ochrony na wiele dni lub tygodni. Nasze drzwi w Lublinie są doskonałym uzupełnieniem obecnych czasów, które niestety sprzyjają włamaniom i rabunkom, które zdarzają się – i to również w przypadku chronionych osiedli – coraz częściej. Warto się przed nimi chronić i stosować wyłącznie wyselekcjonowane drzwi wejściowe marki Gerda. Nasi specjaliści w trakcie projektowania poszczególnych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo biorą pod uwagę w zasadzie wszystko – od działań początkujących złodziei, aż na włamaniach zorganizowanych i przeprowadzonych przez specjalistów.

Solidne wykonanie nie wyklucza atrakcyjności wizualnej

Projektanci Gerda podczas tworzenia drzwi zewnętrznych nie zapominają o tym, że są one wizytówką domu, a tym samym jego właścicieli. Dlatego poza wysokim poziomem bezpieczeństwa i energooszczędnością nasze produkty cechują się pięknym i eleganckim wyglądem. Ponadto oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnego pomiaru, aby wybór drzwi był jeszcze prostszy dzięki profesjonalnemu doradztwu. Co więcej – realizujemy także montaż drzwi, które z uwagi na ogromną wiedzę naszych specjalistów-monterów zachowują swoją trwałość na znacznie dłuższy czas. Instalacja ma ogromne znaczenie – nie warto jej zlecać markom, które nie mają odpowiednio dużej wiedzy na ich temat.

Drzwi w Lublinie dostępne w ofercie Gerda dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Zapewnia to możliwość zaprojektowania wysoce spersonalizowanych drzwi zewnętrznych w Lublinie. Barwę okleiny można dobrać tak, aby doskonale pasowała do elewacji domu. Dodatkowo można zdecydować się na drzwi całkowicie zabudowane lub takie, w których zastosowano przeszklenia. Proponowane przez Gerda drzwi, to doskonałe propozycje zarówno do budynków nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w stylu klasycznym.

Warto wiedzieć, że drzwi wejściowe zupełnie zmieniają estetykę przestrzeni przydomowej i mogą w ogromnym stopniu wpłynąć na rezultat naszych starań. Źle dobrane skrzydło podkreśla raczej nieznajomość trendów, podczas to dobrane prawidłowo – zwraca na siebie mnóstwo pozytywnej uwagi.

Podobną charakterystykę mają drzwi wejściowe do mieszkań, które to dla wielu projektantów wnętrz mają znacznie podobnie istotne, jak kolor ścian oraz inne elementy wyposażenia każdego domu czy mieszkania. W końcu drzwi do mieszkań stanowią duży wycinek ścian, dlatego warto poświęcić im jak najwięcej czasu w trakcie projektowania swojej domowej aranżacji. W firmie Gerda możesz liczyć na wysoką estetykę – niezależnie od konstrukcji skrzydła oraz jego koloru i ewentualnych dodatków stylistycznych.

Dlaczego Gerda?

Od lat staramy się, aby nasza krajowa marka Gerda była wzorem do naśladowania dla innych producentów, dlatego dopracowaliśmy do perfekcji cały proces produkcyjny, stworzyliśmy jedną z najnowocześniejszych linii logistycznych, a także uzyskaliśmy dostęp do najlepszych materiałów i tworzyw, z których produkujemy drzwi, bramy garażowe i wiele innych produktów, zarówno na rzecz najbardziej wymagających klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na wszystkie bez zbędnej zwłoki, zawsze w krótkim czasie i zgodnie z prawdą.