Strona główna > Drzwi zewnętrzne Lublin

Drzwi zewnętrzne Lublin

Bezpieczeństwo jest jedną z rzeczy, na których zdecydowanie nie warto oszczędzać, a jednym z aspektów, które je zapewnia, są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne do domu. Stanowią one ochronę przed wtargnięciem niepowołanych osób, a także izolują domowników od niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Lublin

Atos

ul. Choiny 33
20-816 Lublin

81 718 58 05; 602 135 597 , 81 718 58 06

Dorabianie kluczy – CHRUST

ul. Chemiczna 7
20-329 Lublin

501 788 545

Dorabianie kluczy – OLIKAR

ul. Turystyczna 1
20-207 Lublin

602 393 056

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Lublin – izolacja termiczna na najwyższym poziomie

Latem coraz częściej w Polsce mierzymy się z falami upałów, które dla wielu osób bywają wręcz nie do zniesienia. Wracając do domu po ciężkim dniu, zmagania się z wysokimi temperaturami, chcemy, aby nasze domy dały nam wytchnienie i ochłodę. Szczelne drzwi zewnętrzne pozwalają zatrzymać gorące podmuchy powietrza poza jego wnętrzem, dzięki czemu nasze cztery kąty nie nagrzewają się nadmiernie i pozwalają odpocząć od skwaru.

Energooszczędność tak samo, jeśli nawet nie bardziej, istotna jest w miesiącach zimowych. Kiedy na zewnątrz robi się bardzo zimno, każdy marzy o tym, aby ogrzać się w domu. Drzwi zewnętrzne Gerda, pozwalają zatrzymać chłód poza budynkiem i minimalizują utratę ciepła. Dzięki temu możliwa jest oszczędność na rachunkach za ogrzewanie. W drzwiach Gerda zastosowano m.in. trzykomorowy system aluminiowy, który znakomicie wpisuje się w surowe wymagania nowoczesnego budownictwa pasywnego. Energooszczędne drzwi mogą również być wyposażone w izolatory, które znacząco podnoszą parametr termoizolacyjności. Z racji tego są w stanie nie tylko utrzymać satysfakcjonujący komfort cieplny, lecz także przekładają się na obniżenie rachunków za ogrzewanie czy chłodzenie.

Drzwi zewnętrzne Gerda – stawiamy na bezpieczeństwo

Wiele lat, podczas których wyprodukowaliśmy niezliczone egzemplarze drzwi, nauczyło nas, że bezpieczeństwo powinno być stawiane na pierwszym miejscu. Dlatego drzwi dostępne w ofercie firmy Gerda są wyposażone w liczne zabezpieczenia chroniące domowników przed włamaniami i kradzieżami. Profesjonalne zamki, rygle oraz wypełnienia, wsporniki i inne wzmocnienia, gwarantują ochronę przed wtargnięciem do domu włamywaczy.

Proponujemy drzwi, których klasy bezpieczeństwa, sięgają poziomu RC3. Oznacza to, że są odporne nie tylko na działanie siły fizycznej, lecz także na rozmaite narzędzia używane przez złodziei. Ich wytrzymałość jest potwierdzona stosownymi certyfikatami. Opierają się one różnych sprzętom – od śrubokrętów, przez wiertarki, aż po siekiery i młotki. Dzięki temu możemy mieć pewność, że bliskie nam osoby oraz cenne przedmioty nie są narażone na niebezpieczeństwo lub rabunek.

Solidne wykonanie nie wyklucza atrakcyjności wizualnej

Projektanci Gerda podczas tworzenia drzwi zewnętrznych nie zapominają o tym, że są one wizytówką domu, a tym samym jego właścicieli. Dlatego poza wysokim poziomem bezpieczeństwa i energooszczędnością nasze produkty cechują się pięknym i eleganckim wyglądem. Ponadto oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnego pomiaru, aby wybór drzwi był jeszcze prostszy dzięki profesjonalnemu doradztwu.

Modele dostępne w ofercie Gerda dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Zapewnia to możliwość zaprojektowania wysoce spersonalizowanych drzwi zewnętrznych w Lublinie. Barwę okleiny można dobrać tak, aby doskonale pasowała do elewacji domu. Dodatkowo można zdecydować się na drzwi całkowicie zabudowane lub takie, w których zastosowano przeszklenia. Proponowane przez Gerda drzwi, to doskonałe propozycje zarówno do budynków nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w stylu klasycznym.