Drzwi zewnętrzne Olsztyn - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Olsztyn

Drzwi zewnętrzne Olsztyn

Planujesz zakup drzwi zewnętrznych w Olsztynie? Postaw na markę Gerda! Zanim dokonasz ostatecznego wyboru, weź pod uwagę kilka istotnych kwestii, takich jak:

  • Klasa energooszczędności – drzwi zewnętrzne naszej produkcji charakteryzują się przede wszystkim doskonałą izolacją termiczną, dzięki czemu latem chronią przed dostępem ogrzanego powietrza do wnętrza domu, a w zimie przed wychładzaniem pomieszczeń. W rezultacie nowoczesne drzwi w ogromnym stopniu wpływają na wysokość miesięcznego zobowiązania względem dostawcy.
  • Jakość wykonania (materiały) – na nic piękne drzwi wewnętrzne do mieszkań czy zewnętrzne, jeśli te nie będą w stanie wyglądać odpowiednio dobrze nawet po kilku-kilkunastu latach codziennego użytkowania. Wszystkie nasze drzwi są wykonane z materiałów najwyższej klasy, odpornych na trudy codziennej eksploatacji, mocnych i trwałych, które bez większego problemu zniosą nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Modele zewnętrzne znakomicie wytrzymują zróżnicowane i trudne warunki atmosferyczne, w tym deszcz czy promieniowanie UV, a wejściowe do mieszkań – standardowe, codzienne zabrudzenia ich zewnętrznej powierzchni.
  • Opinie klientów – wszystkie drzwi marki Gerda mają doskonałe opinie, które wynikają głównie z ich wysokiej jakości oraz znakomitej obsługi klienta. Część osób najbardziej docenia ich trwałość, inni zwracają szczególną uwagę na stylistykę, a jeszcze inni – na pomocną obsługę posprzedażową, w tym np. na zakres gwarancji.
  • Cena – na terenie Olsztyna oraz innych polskich miast jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym producentem drzwi i nie dzieje się to bez powodu. Głównymi naszymi zaletami jest co prawda ponadprzeciętna jakość materiałów czy precyzja wykonania, lecz także korzystna cena, która nie powinna nadmiernie obciążać domowego czy firmowego budżetu.
Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Olsztyn

AsMONT

ul. Kołobrzeska 38
10-434 Olsztyn

89 537 02 10

De-Bo

ul. Krasickiego 6
10-685 Olsztyn

89 541 40 40

Dorabianie kluczy – Jerzy Pietkiewicz

ul. Zamenhofa 5
10-279 Olsztyn

89 526 94 66 603 206 990

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Dopiero po dokładnej analizie, będziesz w stanie wybrać najlepsze drzwi zewnętrzne dla swojej nieruchomości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem na Gerda.pl. W jednym miejscu możesz poznać wszystkie dostępne serie i modele drzwi zewnętrznych w Olsztynie, które tworzymy z pasją i w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży. Ponad 35 lat działalności pozwoliło nam na opracowanie innowacyjnych metod produkcyjnych oraz dopracowanie naszych drzwi zewnętrznych do perfekcji. Chcesz wiedzieć więcej o naszych drzwiach Gerda? Na stronie znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Dlaczego warto wybrać drzwi zewnętrzne w Olsztynie marki Gerda?

Jest co najmniej kilka powodów, które skutecznie zachęcają do zakupu naszych drzwi zewnętrznych. Olsztyn to miasto, gdzie remontujesz lub budujesz dom? Jeśli masz problemy z utrzymaniem ciepła w domu lub obawiasz się o włamanie, koniecznie zobacz, co możemy Ci zaproponować w katalogu Gerda. Nasze drzwi wejściowe produkowane są z myślą o najbardziej wymagających klientach. Stawiamy na kilka istotnych kwestii, takich jak bezpieczeństwo, bezawaryjność, energooszczędność oraz modny wygląd.

Jeśli kupisz nasze drzwi zewnętrzne u partnera handlowego Gerda na terenie Olsztyna, możesz zyskać pewność, że te posłużą Ci przez wiele lat. Drzwi wytwarzane w naszym zakładzie produkcyjnym cechują się odpornością na zewnętrzne czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Te kwestie przekładają się na doskonałe opinie klientów, którzy zdecydowali się na zakup naszych drzwi zewnętrznych w Olsztynie. Wysoka jakość, nowoczesna technologia oraz zabezpieczenia opracowywane z pomocą Biura Operacji Antyterrorystycznych – to właśnie dlatego nasze drzwi zewnętrzne Olsztyn cieszą się coraz większą popularnością.

Kiedy warto zainwestować w wysokiej jakości drzwi zewnętrzne?

W określonych sytuacjach nasze drzwi zewnętrzne dostępne w Olsztynie mają szczególnie przydatne zastosowanie. Wybierz je, gdy chcesz zapewnić swojej nieruchomości idealny poziom termoizolacji cieplnej. Drzwi zewnętrzne, które sprzedawane są u partnerów handlowych Gerda, sprawdzają się też jako modny element wykończenia nieruchomości. Dostępne są w wielu stylowych wzorach, np. drewnianej okleinie lub w jednym z modnych kolorów, takich jak biel czy szarość. Proponujemy również drzwi wejściowe z przeszkleniami, które dodają im lekkości i doświetlają wnętrze. Nasz drzwi są po prostu piękne i doskonale dopasowane pod względem stylistyki do aktualnych trendów.

W ofercie marki Gerda masz możliwość wyboru drzwi, które będą pasować do Twojej elewacji oraz prywatnych oczekiwań względem stylu. Możesz sięgnąć po zupełnie nowoczesne modele, które zwracają na siebie mnóstwo uwagi – w tym np. antracytowe, głęboko czarne czy odwrotnie – zupełnie białe, podczas gdy wielbiciele klasyki i tradycyjnych aranżacji, np. brązowe. Zachęcamy do przejrzenia dosłownie wszystkich, a w razie problemu z wyborem zapraszamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu.

Jeśli szukasz drzwi będących połączeniem atrakcyjnej ceny, świetnego wyglądu i maksymalnego bezpieczeństwa – nasze drzwi zewnętrzne w Olsztynie będą najlepszym wyborem. Sprawdź aktualną ofertę i przekonaj się sam, że warto zainwestować w najwyższą jakość.