Drzwi zewnętrzne Inowrocław - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Inowrocław

Drzwi zewnętrzne Inowrocław

Drzwi stanowią barierę pomiędzy wnętrzem domu a światem zewnętrznym. Ich solidna konstrukcja pozwala czuć się bezpiecznie i zapewnia poczucie prywatności. Ponadto drzwi zewnętrzne umożliwiają odseparowanie się od warunków panujących na zewnątrz, stanowiąc izolację przed upałami i mrozami. Dlatego wybór odpowiednich drzwi do domu jest bardzo istotny.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Inowrocław

Dorabianie kluczy – CENTRUM BADTKE

ul. Poznańska 2 A
88-100 Inowrocław

52 357 45 50; 605 370 169

Janwit Salon DOMO Inowrocław

ul. Orłowska 62
88-100 Inowrocław

795 191 042

Oknostyl

Świętego Ducha 80
88-100 Inowrocław

52 351 95 04

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrze w Inowrocławiu – inwestycja w bezpieczeństwo

Brak obawy o siebie i bliskich, a także wartościowe przedmioty materialne to czynniki niezbędne dla poczucia bezpieczeństwa. Dom jest miejscem, w którym jego mieszkańcy relaksują się i odpoczywają, a całkowite odprężenie jest możliwe tylko w momencie, kiedy nie odczuwa się zagrożenia. Solidnie wykonane drzwi z wysoką klasą antywłamaniowości są niezbędne dla zagwarantowania bezpieczeństwa i zminimalizowania ryzyka włamania lub kradzieży.

W Gerda dostępne są drzwi zewnętrze, które są nie tylko solidne, lecz także wyposażone w liczne patenty oraz elementy najwyższej klasy. Mowa tutaj o takich rozwiązaniach jak wkładki czy zamki, które zapewniają bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Energooszczędne drzwi w trosce o ekologię i zmniejszenie rachunków

Projektanci Gerda wiedzą, jak istotna jest energooszczędność i jak duże znaczenie w oszczędzaniu na rachunkach za media mają drzwi zewnętrzne. Dlatego drzwi produkowane przez Gerda są wyjątkowo energooszczędne, dzięki czemu lepiej chronią przed mrozem w zimowe miesiące, nie uwalniając ciepłego powietrza z wnętrza domu. Znacząco obniża to koszty ogrzewania, które mogą być ogromne przy nieszczelnych drzwiach.

Energooszczędność jest również niezwykle cenna w letnich miesiącach, kiedy pojawiają się uciążliwe fale upałów. Drzwi zewnętrzne Gerda stanowią świetną izolację przed gorącem panującym na zewnątrz, co pozwala zachować chłód w mieszkaniu. Jeżeli w danym domu jest obecna klimatyzacja, to także pozwalają na oszczędność podczas chłodzenia – przyjemnie schłodzone powietrze nie ucieka z wnętrza.

Drzwi Gerda – prywatność i spokój

Gerda zajmuje się również produkcją drzwi zewnętrznych do mieszkań. Dzięki znakomitej izolacji akustycznej, drzwi wejściowe zapewniają poczucie intymności w mieszkaniu. Wygłuszają dźwięki, takie jak rozmowy lub muzykę ulubionego wykonawcy, dzięki czemu nie są słyszalne w otoczeniu. Jest to niewątpliwa zaleta nie tylko zapewniająca prywatność w swoich czterech kątach, lecz także pozwalająca uniknąć spięć z sąsiadami, którym może przeszkadzać hałas.

Dźwiękoszczelność pozwala również na jeszcze spokojniejszy odpoczynek po ciężkim dniu, ponieważ wszelkie dźwięki z ulicy są zatrzymywane. Dzięki temu w mieszkaniu można cieszyć się niezakłóconą ciszą i relaksować się podczas wykonywania ulubionych aktywności. Izolacja od głośnych, często irytujących dźwięków pomaga w zasypianiu i gwarantuje głęboki, niczym nieprzerwany sen. Izolacja akustyczna, a także dymoszczelność oraz odporność ogniowa to domena drzwi wejściowych do mieszkań Gerda.

Drzwi, które można dowolnie spersonalizować

Poszukując drzwi zewnętrznych w Inowrocławiu, warto skierować swoją uwagę na ofertę firmy Gerda. Poza wysoką klasą antywłamaniowości, energooszczędnością oraz niesamowitą trwałością i bezawaryjnością są one bardzo atrakcyjne wizualnie. Projektując każdy z modeli, nasi fachowcy zadbali o to, aby poza bezpieczeństwem drzwi zewnętrzne cechowały się wyjątkową estetyką.

Możliwość wyboru pomiędzy wieloma kolorami okładzin oraz ościeżnic i listew pozwala stworzyć drzwi idealnie dopasowane do potrzeb Klienta. Dzięki szerokiej palecie barw łatwo można dopasować kolor okładziny do wystroju korytarza, jeśli chodzi o drzwi do mieszkań, lub elewacji domu, w przypadku drzwi zewnętrznych do domów. Inwestycja w bezpieczeństwo i solidne wykonanie nie musi odbywać się kosztem pięknego wyglądu.