Drzwi zewnętrzne Śrem - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Śrem

Drzwi zewnętrzne Śrem

Drzwi zewnętrzne odgrywają ogromnie ważną rolę w każdym domu. Stanowią podstawę dla poczucia bezpieczeństwa i pozwalają odizolować się od warunków panujących na zewnątrz. Ponadto drzwi zewnętrzne są swojego rodzaju wizytówką domu, ponieważ widać je jeszcze przed przekroczeniem progu.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Śrem

Janko

ul. Mikołaja Reja 2
63-100 Śrem

61 282 87 72 , 61 282 87 72

P.H.U. Martex Jacek Kunaj

ul. Główna 59C
62-050 Krosno

61 281 22 70

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb

Każdy człowiek potrzebuje czuć się bezpiecznie we wnętrzu swojego domu. Jest to miejsce, w którym nie powinniśmy martwić się o potencjalne niebezpieczeństwa, jakie na nas czyhają. Gwarantem bezpieczeństwa są drzwi zewnętrzne o solidnej konstrukcji, które zapobiegają wtargnięciom przez niepowołane osoby.

Szukając drzwi zewnętrznych w Śremie, dobrym pomysłem jest zapoznanie się z ofertą sklepów Gerda. W asortymencie mamy modele w różnych klasach antywłamaniowości, z których każda oferuje inny poziom zabezpieczenia przed włamaniem. Na przykład drzwi cechujące się bardzo wysoką klasą, taką jak RC3, stanowią bardzo zaawansowaną ochronę przed rabunkiem.

Izolacja termiczna – w trosce o dobre samopoczucie

Energooszczędne drzwi Gerda pozwalają zatrzymać niekorzystne warunki atmosferyczne poza granicami domu – zarówno mróz, jak i skwar. Ponadto nie wypuszczają schłodzonego lub ogrzanego powietrza na zewnątrz, tym samym przyczyniając się do oszczędności i ułatwienia zachowania przyjemnej temperatury w mieszkaniu. Produkowane przez firmę Gerda drzwi aluminiowe ALTUS wyposażone są w nowoczesne izolatory. Do tego ich konstrukcja może składać się z trzykomorowego systemu aluminiowego, który zapewnia energooszczędność na najwyższym poziomie. Tak zaprojektowane drzwi wpisują się w surowe wymagania nowoczesnego budownictwa pasywnego.

Drzwi zewnętrzne Śrem – trwałość i bezawaryjność

Każda osoba, która doświadczyła awarii drzwi, wie, jak irytująca i rujnująca plan dnia jest to sytuacja. Ponadto wiąże się ona z obniżeniem bezpieczeństwa, a także wysokimi kosztami napraw. Projektując drzwi zewnętrzne, zadbaliśmy o to, aby były wykonane z materiałów wysokiej jakości i skonstruowane przez profesjonalistów. Dzięki temu są wysoce bezawaryjne i odporne na uszkodzenia. W efekcie zakup drzwi zewnętrznych Gerda to niekwestionowana jakość i estetyka na długie lata.

Jesteśmy pewni jakości swoich produktów, dlatego dajemy na nasze drzwi bardzo korzystną gwarancję. Ponadto oferujemy serwis, w ramach którego można skorzystać z takich usług jak dorabianie kluczy, awaryjne otwieranie drzwi oraz naprawy pogwarancyjne. Wszystko robimy w trosce o jak najwyższy komfort Klienta, aby zminimalizować obawy związane z zakupem drzwi zewnętrznych, którego dokonuje raz na wiele lat.

Atrakcyjność wizualna nie wyklucza wysokiej jakości technicznej

W świadomości wielu osób utarło się przekonanie, że jeśli drzwi zewnętrzne są solidnie wykonane, to nie mogą być przy okazji estetyczne i eleganckie. Nic bardziej mylnego, ponieważ konstruktorzy drzwi zewnętrznych Gerda dbają nie tylko o zachowanie najlepszych parametrów technicznych naszych produktów, lecz także o ich atrakcyjność wizualną.

Drzwi zewnętrzne poza pełnieniem swoich podstawowych funkcji mogą być także dekoracją i ważnym elementem wykończenia domu. W naszej ofercie znajdują się modele drzwi, które można spersonalizować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Oferujemy wybór wielu wzorów i szeroką paletę barw, aby każdy mógł znaleźć drzwi zewnętrzne pasujące stylem do elewacji konkretnego budynku. Dostępne są także różne wymiary i możliwość bezpłatnego zamówienia pomiaru przez fachowca.

Drzwi wejściowe zewnętrzne w Śremie – wszechstronność i praktyczność

W ofercie sklepów Gerda znajdują się także drzwi wejściowe zewnętrzne, które są doskonałym wyborem dla osób ceniących zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Drzwi zewnętrzne wejściowe są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać różnorodnym wymaganiom i upodobaniom klientów. Oferują one wysoką jakość, trwałość oraz znakomitą izolację termiczną, co jest bardzo ważne w utrzymaniu komfortu cieplnego w mieszkaniu. Ponadto drzwi wejściowe dostępne w Śremie są także dostosowane do różnych stylów architektonicznych, dzięki czemu uzupełniają wygląd fasady budynku i podkreślają indywidualny charakter domu. Nowoczesne technologie zastosowane w produkcji tych drzwi gwarantują nie tylko doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale także długą żywotność i niewielkie wymagania konserwacyjne. Warto także zwrócić uwagę na profesjonalne doradztwo i wsparcie, które oferuje firma Gerda. Wybierając drzwi wejściowe z oferty Gerda, zyskujesz gwarancję zadowolenia i bezpieczeństwo na długie lata.