Drzwi zewnętrzne Bydgoszcz - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Bydgoszcz

Drzwi zewnętrzne Bydgoszcz

Szukasz idealnych drzwi zewnętrznych? Bydgoszcz jest miastem, w którym znajduje się Twoja nieruchomość? Drzwi zewnętrzne w Bydgoszczy marki Gerda to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość wykonania oraz komfort użytkowania drzwi przez wiele lat. Decydując się na drzwi wejściowe do domów i mieszkań Gerda, możesz być pewny najlepszego wyboru.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Bydgoszcz

BUDMAR

ul. Ppor. Emilii Gierczak 13, 85-791 Bydgoszcz
85-791 Bydgoszcz

52 343 28 44 / 535 711 677

Dekorell Jakub Iwanaszko

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 27
85-088 Bydgoszcz

+48 570 777 854

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Marka Gerda działa na rynku już od ponad 35 lat, co przekłada się na ogromne doświadczenie w branży. Na przestrzeni lat doskonaliliśmy techniki produkcyjne, dzięki czemu oferowane drzwi zewnętrzne są wysokiej jakości. Bydgoszcz i wiele innych miast w Polsce to miejsca, w których mieszkańcy mogą wygodnie zamówić drzwi wejściowe do swoich domów oraz mieszkań bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Nasze drzwi mają wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi zewnętrzne Gerda w Bydgoszczy – co je wyróżnia?

Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne Gerda dostępne w Bydgoszczy, wyróżnia je:

  • najwyższa jakość wykonania,
  • optymalny poziom bezpieczeństwa – klasa antywłamaniowa od RC2 do RC3,
  • komfort użytkowania,
  • termoizolacja,
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii produkcyjnych,
  • ekologia.

Tworząc drzwi zewnętrzne, stawiamy na zadowolenie potencjalnych klientów. Oznacza to, że kupując modele z katalogu Gerda, zawsze masz pewność, iż wybrane drzwi zewnętrzne będą bezpieczne w użytkowaniu oraz komfortowe. Nasze drzwi są odporne na oddziaływanie zewnętrznych warunków atmosferycznych i nie wymagają okresowej impregnacji. Drzwi do domów i mieszkań produkowane w oparciu o 35-letnie doświadczenie firmy Gerda są wręcz niezastąpione.

Ponadczasowy styl drzwi zewnętrznych w Bydgoszczy

Planujesz zakup drzwi zewnętrznych w Bydgoszczy? W takim razie wybierz markę Gerda i drzwi najwyższej klasy, które są wykonywane z najlepszych jakościowo materiałów, a także kompatybilne z najnowocześniejszymi zamkami drzwiowymi. Warto dodać, że nasze drzwi wejściowe występują w różnych kolorach, wzorach i stylach, dzięki czemu ich dopasowanie do danej nieruchomości będzie bardzo proste. Odpowiedni model dla siebie znajdą u nas zarówno zwolennicy nowoczesnego, jak i klasycznego stylu. Oferujemy modele pełne i z przeszkleniami, o różnej grubości i różnej budowie. Nasze modele mają specjalne zawiasy, uszczelki zapobiegające utracie ciepła, bolce antywyważeniowe, dodatkowe zamki i inne zabezpieczenia.

Styl ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego oferujemy zupełnie różnorodne drzwi wewnętrzne do mieszkań i zewnętrzne, które to łączą, mimo oczywistych różnic konstrukcyjnych, kilka cech istotnych dla wielbicieli pięknej estetyki. Należy do nich:

  • Znakomite dopracowanie – wszystkie drzwi zewnętrzne wykonane w całości przez markę Gerda są dopracowane w najmniejszych szczegółach, co ma bezpośredni wpływ na ich ogólną estetykę. Dobrze wykonane drzwi Gerda wyglądają atrakcyjnie nie tylko z daleka, lecz także z bliska, co ma ogromną ocenę na ich wygląd w oczach gości. W naszej firmie oferujemy drzwi na terenie Bydgoszczy wykonane z materiałów naprawdę dobrej klasy.
  • Atrakcyjna stylistyka – na terenie Bydgoszczy oraz innych krajowych miast oferujemy głównie drzwi zupełnie różnorodne w kwestii ich stylistyki. Proponujemy modele zupełnie nowoczesne – idealne do futurystycznych i minimalistycznych przestrzeni przydomowych, lecz także te klasyczne, które świetnie uzupełniają bardziej tradycyjne domy i mieszkania. W wyborze odpowiednich drzwi nie mamy sobie równych – dysponujemy wieloma wzorami i kolorami, które można z łatwością dopasować do swoich prywatnych oczekiwań.
  • Wysoka trwałość – na nic piękna stylistyka i przyjemne w dotyku materiały, jeśli wykonane z nich drzwi nie zapewnią odpowiednio długiego czasu codziennej eksploatacji. Z tego względu w Gerda stawiamy na pewne tworzywa oraz specjalistyczne rozwiązania technologiczne, dzięki którym nasze skrzydła są odporne na większość trudnych warunków użytkowania.

Zamawiając drzwi wewnętrzne do mieszkań i zewnętrzne u przedstawicieli handlowych Gerda, masz pewność, iż te zostaną dostarczone do Ciebie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Posiadamy sporą sieć dystrybutorów i przedstawicieli handlowych. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z pomocy eksperta, który zmierzy otwory drzwiowe w Twojej nieruchomości w Bydgoszczy. Dzięki temu będziemy w stanie stworzyć produkt na miarę. Wybierz drzwi zewnętrzne naszej marki i zapewnij sobie bezproblemowe użytkowanie oraz ponadczasową stylistykę, która doskonale dopełni wygląd domu. Zamów drzwi zewnętrzne w Bydgoszczy marki Gerda u autoryzowanego przedstawiciela handlowego.

Dlaczego w wyborze odpowiednich drzwi warto zaufać marce Gerda?

Nieprzypadkowo zajmujemy pierwszą pozycję na krajowym rynku drzwi wewnętrznych do mieszkań i zewnętrznych – nasze produkty stanowią wyznacznik jakości oraz wiedzy dotyczącej sposobu produkcji. Uczestniczyliśmy w wielu rynkowych przemianach, a branżę stolarki drzwiowej przekształciliśmy w zasadzie całkowicie, udowadniając, że drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne mogą wyglądać pięknie, zapewniać wiele lat codziennego użytkowania, lecz także cechować się korzystną ceną zakupu. Duży wpływ na estetykę wybranego modelu ma oczywiście montaż drzwi, który z tego względu zdecydowanie warto zlecić wyłącznie najlepszym specjalistom marki Gerda. Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie stolarki drzwiowej, dlatego montaż drzwi zlecony właśnie nam z całą pewnością będzie stanowił odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów prywatnych oraz firmowych.