Drzwi zewnętrzne Turek - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Turek

Drzwi zewnętrzne Turek

Stojąc przed wyborem drzwi zewnętrznych do domu, musimy dokładnie przeanalizować swoje oczekiwania, aby dokonać zakupu, który będzie nas cieszył przez długie lata. Poza podstawowymi cechami, takimi jak trwałość, antywłamaniowość czy bezawaryjność, musimy wziąć pod uwagę także energooszczędność oraz atrakcyjność wizualną, ponieważ zazwyczaj zakup drzwi zewnętrznych jest decyzją podejmowaną na długie lata.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Turek

Autoryzowany Partner Pasik House

ul. Milewskiego 10
62-700 Turek

792 500 502

Bram -Tur Moje Wnętrze

Cisew 1a
62-700 Turek

605 067 068

Firma Art.-Metal

ul. Kolska Szosa 28
62-700 Turek

63 220 40 01

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Turek – atrakcyjność wizualna i dopasowanie do elewacji

Drzwi są elementem, którego każdego dnia używamy wiele razy, przez co czasami zapominamy o tym, że ich wygląd może wpłynąć na odbiór wyglądu zewnętrznego domu. Nie możemy zapominać o tym, że poza swoimi podstawowymi funkcjami, drzwi są także przedmiotem dopełniającym elewację i mogą odgrywać rolę dekoracyjną.

Bardzo ważne jest, aby drzwi wejściowe były wykonane z dbałością o estetykę i elegancję, ponieważ są elementem wystroju widocznym jeszcze przed przekroczeniem progu domu. Stanowią pewnego rodzaju wizytówkę naszego domu, a tym samym i nas jako właścicieli. Widząc piękne i dopasowane do otoczenia drzwi możemy wysnuć wniosek, że wnętrze domu będzie urządzone ze smakiem i klasą.

Możliwość personalizacji umożliwia znalezienie idealnie pasujących drzwi

W ofercie firmy Gerda znajdują się drzwi zewnętrzne, które za pomocą konfiguratora na stronie internetowej można zaprojektować dokładnie pod swoje potrzeby. Dostępna mnogość wzorów i kolorów pozwala bezbłędnie dopasować wygląd drzwi do wykończenia elewacji budynku.

Za pomocą formularza na stronie internetowej Gerda można także zamówić bezpłatny pomiar, dzięki któremu dopasowanie rozmiaru drzwi staje się banalnie proste. Wystarczy wybrać dogodny termin, a nasz przedstawiciel przyjedzie pobrać wymiary i doradzi w wyborze, aby zakup drzwi był przyjemnym procesem.

Bezpieczeństwo i bezawaryjność – drzwi zewnętrzne zapewniające spokój ducha

Poczucie bezpieczeństwa w naszych domach mogą dać nam solidnie wykonane drzwi, których trwałość i odporność na włamania jest potwierdzona certyfikatami. Drzwi zewnętrzne w Turku firmy Gerda mają kilka klas antywłamaniowości, tak aby każdy mógł dobrać poziom ochrony, który uważa za stosowny. Możliwość wyboru pomiędzy klasami RC2-RC3 pozwala dostosować antywłamaniowość do poziomu przestępczości, jaki występuje w danej okolicy. Niezależnie, na który się zdecydujemy, możemy mieć pewność, że nasi bliscy i cenne dla nas przedmioty będą chronione przed rabunkiem. Oferowane przez naszą firmę drzwi cechują się solidnymi rozwiązaniami antywłamaniowymi: trwała konstrukcja oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa to nasza domena.

Izolacja termiczna dla większych oszczędności

Izolacja termiczna jest bardzo istotna, jeśli chodzi o wybór drzwi zewnętrznych, ponieważ pozwala zachować w domu idealną temperaturę, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na dworze. W sezonie grzewczym drzwi zewnętrzne nie wypuszczają nagrzanego przez kaloryfery powietrza, dzięki czemu mniejszym kosztem możemy ogrzać się po zimowym spacerze. W lecie natomiast pozwalają zachować przyjemny chłód wewnątrz domu, nawet kiedy na zewnątrz panuje uciążliwy skwar. Drzwi wejściowe produkowane przez firmę Gerda złożone są z materiałów gwarantujących najwyższy stopień szczelności. Dodatkowo, w serii drzwi aluminiowych ALTUS, zastosowano izolatory, które podnoszą parametr termoizolacyjności. W efekcie możemy cieszyć się znakomitym komfortem cieplnym, niższymi rachunkami za media, a sam budynek wpisze się w surowe wymagania, jakie są stawiane przed nowoczesnym budownictwem pasywnym.