Drzwi zewnętrzne Płock - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Płock

Drzwi zewnętrzne Płock

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych powinien być podyktowany potrzebami mieszkańców danego domu. Najważniejsze są jednak takie kwestie jak: estetyka, antywłamaniowość, bezawaryjność, jakość wykonania oraz energooszczędność. Wybierając drzwi zewnętrze najwyższej klasy firmy Gerda, możesz cieszyć się bezpieczeństwem swojego domu przez naprawdę długie lata.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Płock

ABC Stalrem

ul. Dworcowa 25
09-400 Płock

24 268 67 95 509 974 504

Anacot

ul. Nowe Trzepowo 57
09-402 Płock

24 366 32 45 , 24 266 42 40

Gaja

ul. Kostrogaj 14
09-400 Płock

24 367 53 27 505 069 434 534 , 24 367 53 27

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Bezawaryjność i trwałość – drzwi zewnętrzne Płock

Projektując i produkując drzwi, specjaliści marki Gerda zadbali o to, aby ich konstrukcja była nowoczesna i trwała, a wykorzystywane materiały zawsze były najwyższej jakości. Dzięki temu drzwi dostępne w naszej ofercie są bezawaryjne i solidnie wykonane, co zapewnia ich trwałość i niezakłócone działanie przez wiele lat. Nasze produkty objęte są wieloletnią gwarancją, dzięki której Klient nie musi obawiać się, że dostanie wadliwy produkt i straci pieniądze.

Ponadto oferujemy serwis pogwarancyjny, w ramach którego dokonujemy napraw rozmaitych uszkodzeń. Nasze usługi obejmują także takie udogodnienia jak: dorabianie kluczy i awaryjne otwieranie drzwi, dzięki czemu nasi Klienci mogą czuć, że nad ich bezpieczeństwem zawsze czuwa profesjonalna pomoc. Wszystkie te usługi można znaleźć w swoim mieście za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Drzwi zewnętrzne Gerda – inwestycja w bezpieczeństwo

Poczucie bezpieczeństwa jest niezbędne, aby móc normalnie funkcjonować. Stanowi ono jedną z podstawowych ludzkich potrzeb, bez niego niemożliwe jest efektywne wykonywanie codziennych zadań. Miejscem, w którym szczególnie nie możemy czuć się w żaden sposób zagrożeni, jest nasz dom. Na straży bezpieczeństwa w domach powinny stać solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, które pozwalają trzymać intruzów poza naszą bezpieczną strefą.

Drzwi zewnętrzne w Płocku dostępne w ofercie sklepu Gerda mają kilka klas antywłamaniowości – od RC2 do RC3. Dzięki temu zapewniają ochronę na wyjątkowo wysokim poziomie. Pozwala to skutecznie zabezpieczyć dom przed włamaniem i kradzieżą. W efekcie nie musimy martwić się, że coś złego spotka domowników, kiedy relaksują się w domu, oraz eliminujemy ryzyko kradzieży cennych przedmiotów, kiedy dom jest pozostawiony bez opieki.

Izolacja termiczna – najwyższy komfort cieplny i redukcja rachunków

Drzwi zewnętrzne Gerda są energooszczędne, dzięki czemu zachowana jest izolacja termiczna na najwyższym poziomie. Pozwala to zapewnić we wnętrzu mieszkania przyjemną temperaturę, nawet jeśli na zewnątrz panuje letni skwar lub zimowy chłód. Szczególnie w sezonie grzewczym przekłada się to na znaczne oszczędności, ponieważ energooszczędne drzwi zewnętrzne minimalizują straty ciepła. Zastosowanie solidnych materiałów oraz najnowocześniejszych technologii pozwoliło nam stworzyć drzwi, które są szczelne i spełniają surowe wymagania nowoczesnego budownictwa pasywnego.

Solidne wykonanie nie wyklucza atrakcyjności wizualnej

Świetne parametry techniczne, trwałość, bezawaryjność i antywłamaniowość – wszystkie te cechy opisują niemal doskonałe drzwi zewnętrzne. Do perfekcji brakuje w tym zestawie jedynie estetyki. Drzwi są elementem wyposażenia, tak samo jak meble i wykończenie ścian. Powinny być atrakcyjne wizualnie i dopasowane do otoczenia, aby tworzyć z nim spójną całość i nie zaburzać stylistyki elewacji

W ofercie firmy Gerda znajdują się modele drzwi zewnętrznych, które można personalizować i zaprojektować tak, aby spełniały indywidualne oczekiwania. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, wzorów i barw okładzin, tak aby każdy Klient mógł znaleźć drzwi zewnętrzne idealnie dopasowane do stylu elewacji budynku.

Montaż i obsługa – drzwi wejściowe zewnętrzne na terenie Płocka

Wybierasz drzwi zewnętrzne wejściowe do swojego domu? Powinieneś wiedzieć, że nie tylko ważne są ich jakość i design, ale także jest prawidłowy montaż. Profesjonalne umiejscowione drzwi wejściowe są gwarancją nie tylko ich właściwego działania, ale również pełnego wykorzystania właściwości izolacyjnych i antywłamaniowych. Na terenie Płocka oraz w okolicach Płocka nasza firma oferuje specjalistyczne usługi montażu, które są realizowane przez doświadczonych fachowców. Zapewniamy, że montaż drzwi wejściowych zostanie przeprowadzony sprawnie, z dbałością o każdy detal, gwarantując satysfakcję oraz długotrwałe i niezawodne użytkowanie. Fachowy montaż drzwi podnosi funkcjonalność produktu i przyczynia się do wydłużenia jego żywotności. Odpowiednio zamontowane drzwi skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi. Wybierając nasze usługi, inwestujesz w przyszłość swojego domu i komfort życia jego mieszkańców. Dla tych, którzy szukają profesjonalizmu i pewności, że ich drzwi zostaną zamontowane zgodnie z najwyższymi standardami, rekomendujemy nasze usługi na terenie Płocka.