Drzwi zewnętrzne Zielona Góra - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Zielona Góra

Drzwi zewnętrzne Zielona Góra

W Gerda wiemy, jak ważna jest antywłamaniowość, bezawaryjność, energooszczędność oraz estetyka drzwi zewnętrznych. Chcemy, aby nasi Klienci każdego dnia mogli czuć się bezpiecznie w swoich domach, dlatego zapewniamy im modele drzwi najwyższej klasy. W naszej ofercie każdy znajdzie najlepszą propozycję do swojego domu. Proponujemy nie tylko znakomite drzwi, lecz także fachowe doradztwo, które umożliwia wybór idealnego modelu.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Zielona Góra

2KOŁA.PL

ul. Nowojędrzychowska 1
65-012 Zielona Góra

68 444 34 93

CeMBe

ul. Gorzowska 7
65-127 Zielona Góra

68 320 33 00 , 68 455 80 00

Plastmat

ul. Wrocławska 35
65-454 Zielona Góra

68 470 19 70; 693 697 331

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Możliwość personalizacji – idealne dopasowanie drzwi zewnętrznych do wystroju

Drzwi wejściowe są ważnym elementem wystroju domu, ponieważ jako jedyne są widoczne jeszcze przed przekroczeniem progu. Ich elegancja i wykonanie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły pokazuje, że właściciele danego domostwa mają dobry gust, a ich dom jest urządzony z klasą. Drzwi dopasowane do elewacji budynku to gwarancja estetyki na najwyższym poziomie.

W ofercie firmy Gerda dostępne są różne modele drzwi, które różnią się wieloma parametrami. Poza aspektami technicznymi wszystkie są zaprojektowane w inny sposób, dzięki czemu są bardziej unikalne. Poza rozmiarem i kształtem do wyboru są także liczne wzory i kolory, dzięki czemu dopasowanie stylu drzwi do wystroju jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Do tego drzwi te mogą być wyposażone w przeszklenia lub mieć jednolitą powierzchnię.

Zaprojektuj drzwi zewnętrzne samodzielnie lub skorzystaj z pomocy fachowca

Na stronie internetowej Gerda można skorzystać z bardzo przydatnego narzędzia – konfiguratora. Pozwala on samodzielnie zaprojektować drzwi zewnętrzne w Zielonej Górze bez wychodzenia z domu. Możliwość zmiany parametrów takich jak rozmiar, wzór, kolor czy wyposażenie umożliwia stworzenie produktu spełniającego wszystkie wymagane kryteria i odpowiadającego nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Jeżeli jednak Klient woli skorzystać z profesjonalnej pomocy przed zakupem drzwi, to także znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Poza odwiedzeniem salonu stacjonarnego lub sklepu partnerskiego można bezpłatnie zamówić pomiar drzwi w domu. Jedyne, co trzeba zrobić, to wypełnić formularz na stronie internetowej i wybrać dogodny termin, a nasz przedstawiciel stawi się pod wskazanym adresem.

Drzwi zewnętrzne Zielona Góra – bezpieczeństwo i prywatność

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych ludzkich potrzeb i jest niezbędne dla zdrowia psychicznego. Wyjątkowym miejscem, które powinno być naszą bezpieczną przystanią, jest nasz dom, w którym można w końcu poczuć się swobodnie i uciec przed zagrożeniami, jakie pojawiają się w świecie zewnętrznym. Jednak nie byłoby to możliwe bez solidnych, antywłamaniowych drzwi zewnętrznych.

Konstruktorzy drzwi zewnętrznych Gerda dokładają największych starań do tego, aby nasze produkty zapewniały jak najlepszą ochronę przed wtargnięciem osób trzecich oraz przed losowymi sytuacjami, takimi jak awarie. Modele drzwi dostępne w naszej ofercie wykonane są z materiałów najwyższej jakości oraz zaprojektowane są przez profesjonalistów. Ponadto mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające klasy antywłamaniowości, dzięki którym kupując drzwi Gerda, można być pewnym bezpieczeństwa. Drzwi Gerda charakteryzują się również wysokimi parametrami termoizolacyjności, dzięki czemu przekładają się na utrzymanie odpowiedniego komfortu cieplnego domownikom oraz obniżenie rachunków za energię.

Fachowy montaż drzwi wejściowych zewnętrznych w Zielonej Górze

Decyzja o tym, jakie drzwi wejściowe zewnętrzne kupić, to dopiero połowa sukcesu w zapewnieniu swojemu domowi ochrony i estetyki. Równie ważnym elementem jest fachowy montaż drzwi, który gwarantuje, że drzwi zewnętrzne wejściowe zostaną w pełni wykorzystane. W Gerda oferujemy profesjonalne usługi montażu na terenie Zielonej Góry, dzięki którym nasi Klienci mogą być pewni, że montaż ich drzwi wejściowych zostanie przeprowadzony z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi standardami. Dla osób, które cenią sobie innowacje i nowoczesne rozwiązania, dostępne są także drzwi wejściowe wyposażone w systemy zabezpieczeń, zapewniające jeszcze wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Niezależnie od wyboru modelu drzwi nasza wykwalifikowana ekipa zapewni perfekcyjne wykonanie prac, co przekłada się na długotrwałą bezawaryjność oraz pełnienie wszystkich funkcji, jakie powinny spełniać drzwi wejściowe. Dzięki temu drzwi Gerda oraz ich profesjonalny montaż są inwestycją na lata, która dodatkowo zwiększa wartość nieruchomości.