Drzwi zewnętrzne Czechowice-Dziedzice - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Czechowice-Dziedzice

Drzwi zewnętrzne Czechowice-Dziedzice

W Gerda stawiamy na wysoką jakość, znakomite parametry antywłamaniowe, estetykę oraz energooszczędność, która szczególnie w dzisiejszych czasach jest tak istotna. Mając na uwadze te cechy, tworzymy drzwi zewnętrzne, które sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagającym Klientom. Z naszym usług można skorzystać w niemal całej Polsce, w tym Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Czechowice-Dziedzice

Domex (BEL-POL)

ul. Kolejowa 54
43-502 Czechowice Dziedzice

32 737 60 75

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Czechowice-Dziedzice – w trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa

Drzwi zewnętrzne w Czechowicach-Dziedzicach dostępne w ofercie Gerda posiadają różne klasy antywłamaniowości – od RC2 do RC3. Oczywiście im wyższa klasa, tym lepiej poradzą sobie one z ochroną domowników i cennych przedmiotów przed wtargnięciem osób trzecich i kradzieżą. W Gerda zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa odgrywają drzwi wejściowe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć produkty wysokiej jakości, skonstruowane wyłącznie z materiałów najwyższej klasy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom drzwi zewnętrze, które wyposażone są w solidne rozwiązania antywłamaniowe, cechują się efektywną termoizolacją oraz mają atrakcyjny design.

Estetyczne wykonanie i możliwość personalizacji stylu

Drzwi zewnętrzne są nie tylko barierą odgradzającą przestrzeń domową od tego, co znajduje się poza nią. Stanowią także istotny element wyposażenia, który jest tak samo ważny w urządzaniu mieszkania jak dobór odpowiednich mebli lub kolorów ścian. Powinny być one maksymalnie dopasowane do otoczenia, aby tworzyć z nim spójną całość i dopełniać gustownego wystroju.

W ofercie firmy Gerda dostępne są modele drzwi zewnętrznych, które można swobodnie personalizować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest nie tylko wybranie parametrów technicznych odpowiadających potrzebom Klienta, lecz także cały przekrój rozmiarów, wzorów i kolorów. Umożliwia to zakup produktu, który bezbłędnie wpasuje się w styl elewacji domu jednorodzinnego.

Trwałość wykonania – bezawaryjność i energooszczędność

Solidne wykonanie drzwi zewnętrznych pozwala uniknąć losowych i irytujących sytuacji, do których należą: zatrzaśnięcia i awarie zamka. Bezawaryjność drzwi Gerda potwierdzona jest latami eksploatacji naszych produktów i zadowoleniem Klientów. Ponadto dajemy pięcioletnią gwarancję na drzwi zakupione w naszych sklepach. Nieoczekiwane usterki drzwi obniżają bezpieczeństwo domowników, a także narażają właścicieli domów na wysokie koszty. Solidność i długa żywotność drzwi jest więc bardzo ważna. Dlatego, jeśli szukasz niezawodnych drzwi, odwiedź partnerów handlowych firmy Gerda w Czechowicach-Dziedzicach i wybierz drzwi, które spełnią Twoje oczekiwania.

Izolacja termiczna drzwi Gerda

Drzwi Gerda mają jeszcze jedną bardzo ważną cechę. Są one energooszczędne. Dzięki temu, w miesiącach letnich z pozwalają zachować przyjemnych chłód w mieszkaniu i zatrzymać gorące powietrze poza mieszkaniem. Natomiast w zimie nie dopuszczają do dużych strat ciepła. W efekcie możemy zapewnić sobie znakomity komfort cieplny, a także zmniejszyć wysokość rachunków za ogrzewanie czy chłodzenie, czyli energii. Drzwi zewnętrzne Gerda z racji swojej niezawodnej szczelności, wpisują się w wymagania, jakie przed nowoczesnym budownictwem pasywnym stawiają najnowsze przepisy budowlane.