Strona główna > Drzwi zewnętrzne Kielce

Drzwi zewnętrzne Kielce

Mieszkasz w Kielcach i szukasz solidnych drzwi zewnętrznych, które spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem? W takim razie sprawdź nasz katalog na stronie Gerda.pl. Znajdziesz w nim wiele modeli drzwi wejściowych, które są dostępne w różnych wzorach, kolorach oraz rozmiarach. Każdy, kto chce kupić najlepsze drzwi zewnętrzne w Kielcach, powinien zainteresować się naszymi produktami. Od ponad 35 lat wykonujemy je z zachowaniem najwyższego poziomu precyzji oraz z wykorzystaniem najlepszych materiałów wykończeniowych pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Kielce

BEL-POL Kielce

ul. Zagnańska 71
25-558 Kielce

41 362 68 66 41 322 80 81 , 41 332 80 890

CASTORAMA Kielce

ul. Wrzosowa 42
25-211 Kielce

41 363 41 00

Delta Systemy Zabezpieczeń

Al. IX Wieków Kielc 33 B
25-516 Kielce

604 173 604; 41 344 69 90 , 41 344 69 90

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Ważne jest to, aby przed zakupem drzwi wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii, takich, jak:

 • materiał wykonania drzwi,
 • klasa antywłamaniowa,
 • poziom izolacji cieplnej,
 • rozmiar,
 • styl,
 • kolor,
 • sposób otwierania.

Po uwzględnieniu tych aspektów będziesz w stanie kupić naprawdę dobre drzwi zewnętrzne w Kielcach, które spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Cenisz sobie nowoczesny design i wytrzymałość w jednym? W takim razie drzwi wejściowe Gerda na pewno przyciągną Twoją uwagę. Produkujemy drzwi w okleinie drewnianej lub jednolite, w kolorze szarym lub białym. Dostępne są również modele z przeszkleniami, które nie tylko świetnie się prezentują, ale także doświetlają wnętrze. Warto dodać, że drzwi ze szkłem są tak samo wytrzymałe jak pełne skrzydła. Nasze drzwi posłużą Ci przez wiele lat użytkowania bez najmniejszej awarii.

Jakie powinny być idealne drzwi zewnętrzne – Kielce?

Nie da się jednoznacznie określić tego, jakie powinny być najlepsze drzwi zewnętrzne w Kielcach. Wybierając dowolny model z naszej oferty, zyskujesz pewność, że te będą przede wszystkim:

 • wytrzymałe,
 • odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zewnętrzne czynniki atmosferyczne,
 • komfortowe w użytkowaniu,
 • energooszczędne,
 • bezpieczne,
 • niezawodne.

Decydując się na zakup drzwi zewnętrznych marki Gerda masz pewność, że te będą doskonałe pod każdym względem. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą tego, iż do ich produkcji stosujemy nowatorskie metody wytwarzania, a także proponujemy nowoczesne akcesoria. Wszystkie drzwi Gerda spełniają normy ISO 9001:2015 oraz są zgodne z najnowszymi wymogami dotyczącymi ekologii. Dodatkowym atutem naszych doskonałych drzwi frontowych jest fakt, iż produkujemy je na podstawie współpracy z Biurem Antyterrorystycznym, a więc mają klasy antywłamaniowe z oznaczeniami od RC2 do RC3. W zależności od tego, jakiego poziomu bezpieczeństwa wymagasz, odpowiedni model kupisz u przedstawiciela handlowego Gerda w Kielcach i innych miastach.

Doskonałe drzwi zewnętrzne w Kielcach marki Gerda – czy warto?

Zdecydowanie warto wybrać dobrej jakości drzwi zewnętrzne marki Gerda, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Te charakteryzują się niesamowitym poziomem energooszczędności i wytrzymałości, a także modnym wyglądem. Będą się świetnie prezentować w każdych warunkach przez wiele lat, mimo śniegu, deszczu czy wysokich temperatur. Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest równie ważne, jak dobry poziom izolacji cieplnej nieruchomości.

Kiedy kończysz remont i myślisz o zakupie drzwi zewnętrznych do swojego domu, koniecznie weź pod uwagę modele dostępne u partnera handlowego Gerda w Kielcach. Połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości wykonania zapewni Ci gwarancję zadowolenia z zakupu nawet po kilku latach. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i złóż swoje pierwsze zamówienie w punkcie handlowym.