Drzwi zewnętrzne Katowice - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Katowice

Drzwi zewnętrzne Katowice

Chcesz kupić drzwi zewnętrzne w Katowicach, ale nie wiesz, na jakie aspekty zwrócić uwagę? Sprawdź ofertę naszej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na stronie Gerda.pl możesz dokonać wyboru drzwi wejściowych do domu lub pobrać aktualny katalog produktowy. Drzwi zewnętrzne Gerda występują w różnych rozmiarach oraz z opcją zastosowania innowacyjnych zamków antywłamaniowych, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Katowice

BUDUS

ul. Aleja Roździeńskiego 190B
40-203 Katowice

(32) 608 - 87 - 87 , (32) 781 - 01 - 73

CLEAREX

ul. 16-Lipca 28
41-506 Chorzów

32 247 04 47

Dorabianie kluczy – Eugeniusz Żerdziński

ul. Powstańców 6
41-100 Siemianowice Śląskie

600 625 202

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Jeśli szukasz jak najlepszej jakości, a jednocześnie nie chcesz przepłacać za drzwi, koniecznie zainteresuj się ofertą naszej marki Gerda. Zrobisz to u lokalnych przedstawicieli handlowych w Katowicach. Drzwi zewnętrzne tworzymy z wykorzystaniem innowacyjnych procesów produkcyjnych, a także w oparciu o materiały pochodzące od topowych dostawców. To właśnie z tych względów jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania oraz estetyczny wygląd drzwi, który zapada w pamięć. Niezależnie od tego czy remontujesz swój dom, czy przeprowadzasz prace termomodernizacyjne, koniecznie sprawdź ofertę drzwi zewnętrznych w Katowicach u dostawców oraz w katalogu na Gerda.pl. Zapewniamy, że u naszych przedstawicieli handlowych znajdziesz drzwi, które doskonale wpiszą się w Twoje oczekiwania.

Jakie są drzwi zewnętrzne w Katowicach dostępne są w katalogu Gerda?

Nie każdy wie, w jaki sposób wybrać najlepsze drzwi zewnętrzne do swojego domu. W tym przypadku warto wziąć pod uwagę takie kwestie jak:

  • Jakość wykonania – aby drzwi wejściowe były w stanie zapewnić wiele lat intensywnego, codziennego użytkowania, powinny cechować się absolutnie jak najwyższą jakością. W naszej firmie możesz na nią liczyć. Zatrudniamy najlepszych ekspertów oraz inżynierów, którzy projektują drzwi wewnętrzne do mieszkań oraz wejściowe ze zwróceniem szczególnie dużej uwagi na materiały zastosowane do ich produkcji. Ponadto mamy do dyspozycji jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych.
  • Klasa energooszczędności – drzwi wewnętrzne do mieszkań oraz zewnętrzne, które oferujemy obecnie również na terenie Katowic, są doskonale wykonane, to już wiemy. Kwestią, którą jednak warto podkreślić, jest energooszczędność, która dotyczy siłą rzeczy wyłącznie skrzydeł wejściowych. Drzwi o wysokim stopniu energooszczędności znacznie ograniczają wydatki ponoszone na ogrzewanie zimą oraz schładzanie pomieszczeń latem, gdyż ograniczają niekontrolowaną wymianę cieplną i ponadmiarową cyrkulację powietrza.
  • Materiał wykonania – nasze drzwi wewnętrzne do mieszkań oraz zewnętrzne są wykonane z najwyższej jakości tworzyw, które gwarantują wieloletnią trwałość i wytrzymałość. Nie tylko na warunki codziennego użytkowania, w tym na trzaskanie, lecz także na trudne warunki zewnętrzne w przypadku drzwi wejściowych.
  • Klasa bezpieczeństwa – prawidłowy montaż drzwi w Katowicach wraz z zakupem skrzydła odpowiednio dobrej klasy gwarantuje w zasadzie pełne bezpieczeństwo mienia oraz mieszkańców. Oferujemy modele o klasie RC2 oraz RC3, które doskonale sprawdzają się w praktycznie każdej sytuacji.
  • Cena – z zakupem pięknych i efektownych drzwi w przypadku, gdy nie liczy się kwestia ceny, nie ma żadnego problemu – inaczej jest, gdy klient chce zakupić ładne i ekskluzywne drzwi, zachowując jednak korzystną cenę. W naszej firmie stawiamy na najwyższą klasę produktów, lecz bez nadmiernego podnoszenia kosztów, które staramy się zawsze zachować na najniższym możliwym poziomie.

Na podstawie tych informacji znacznie łatwiej podejmiesz decyzję o zakupie konkretnego modelu drzwi zewnętrznych, dopasowanych do Twoich potrzeb. Nigdy nie kieruj się wyłącznie ceną, w przypadku drzwi zewnętrznych bardzo ważna jest także dokładna specyfikacja techniczna. Wybierz markę Gerda, jeśli szukasz topowych modeli drzwi, które będą idealnie dopasowane do Twojej nieruchomości. Nasze produkty to wynik wieloletniej pracy, która przekłada się na jakość oraz możliwość zastosowania nowoczesnych technologii, takich jak solidne zawiasy i zamki, bolce antywyważeniowe, innowacyjne uszczelki ograniczające straty ciepła, a także najlepsze materiały produkcyjne. Zapewnij sobie maksimum bezpieczeństwa poprzez wybór drzwi o niesamowitej wytrzymałość.

Dlaczego warto postawić na drzwi zewnętrzne w Katowicach z Gerda?

Zastanawiasz się nad tym, czy warto kupić drzwi zewnętrzne Gerda u przedstawiciela handlowego w Katowicach? Zdecydowanie tak! Decydując się na taki zakup, masz pewność, że drzwi wejściowe posłużą Ci bezproblemowo przez wiele lat, a także zapewnią niesamowity komfort użytkowania. Dodatkowo nasze wyroby są produkowane z najlepszych materiałów, dzięki czemu te są wysoce odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Bezpieczeństwo, świetny wygląd oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii do produkcji drzwi zewnętrznych to główne cechy, jakie wyróżniają nasze przedsiębiorstwo spośród innych działających na polskim rynku.

Zapraszamy do zakupu najwyższej klasy drzwi wyłącznie w firmie Gerda – gwarantujemy pełną zgodność wszystkich produktów z kartami technicznymi, a także doskonałą jakość obsługi klienta. Chętnie pomożemy we wszystkich zagadnieniach związanych z drzwiami, w tym z wyborem oraz wyjaśnieniem wszystkich istotnych parametrów technicznych. Zleć nam również montaż drzwi – zapewnimy ich instalację zgodną z oczekiwaniami współczesnych klientów.