Strona główna > Drzwi zewnętrzne Katowice

Drzwi zewnętrzne Katowice

Chcesz kupić drzwi zewnętrzne w Katowicach, ale nie wiesz, na jakie aspekty zwrócić uwagę? Sprawdź ofertę naszej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Na stronie Gerda.pl możesz dokonać wyboru drzwi wejściowych do domu lub pobrać aktualny katalog produktowy. Drzwi zewnętrzne Gerda występują w różnych rozmiarach oraz z opcją zastosowania innowacyjnych zamków antywłamaniowych, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Katowice

BUDUS

ul. Aleja Roździeńskiego 190B
40-203 Katowice

(32) 608 - 87 - 87 , (32) 781 - 01 - 73

CLEAREX

ul. 16-Lipca 28
41-506 Chorzów

32 247 04 47

Dom-Styl

ul. Szpitalna 9a
41-250 Czeladź

32 763 75 74; 786 998 989

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Jeśli szukasz jak najlepszej jakości, a jednocześnie nie chcesz przepłacać za drzwi, koniecznie zainteresuj się ofertą naszej marki Gerda. Zrobisz to u lokalnych przedstawicieli handlowych w Katowicach. Drzwi zewnętrzne tworzymy z wykorzystaniem innowacyjnych procesów produkcyjnych, a także w oparciu o materiały pochodzące od topowych dostawców. To właśnie z tych względów jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania oraz estetyczny wygląd drzwi, który zapada w pamięć. Niezależnie od tego czy remontujesz swój dom, czy przeprowadzasz prace termomodernizacyjne, koniecznie sprawdź ofertę drzwi zewnętrznych w Katowicach u dostawców oraz w katalogu na Gerda.pl. Zapewniamy, że u naszych przedstawicieli handlowych drzwi, które doskonale wpiszą się w Twoje oczekiwania.

Jakie są drzwi zewnętrzne w Katowicach dostępne są w katalogu Gerda?

Nie każdy wie, w jaki sposób wybrać najlepsze drzwi zewnętrzne do swojego domu. W tym przypadku warto wziąć pod uwagę takie kwestie jak:

  • jakość wykonania,
  • klasa energooszczędności,
  • materiał wykonania,
  • klasa bezpieczeństwa,
  • cena.

Na podstawie tych informacji znacznie łatwiej podejmiesz decyzję o zakupie konkretnego modelu drzwi zewnętrznych, dopasowanych do Twoich potrzeb. Nigdy nie kieruj się wyłącznie ceną, w przypadku drzwi zewnętrznych bardzo ważna jest także dokładna specyfikacja techniczna. Wybierz markę Gerda, jeśli szukasz topowych modeli drzwi, które będą idealnie dopasowane do Twojej nieruchomości. Nasze produkty to wynik wieloletniej pracy, która przekłada się na jakość oraz możliwość zastosowania nowoczesnych technologii, takich jak solidne zawiasy i zamki, bolce antywyważeniowe, innowacyjne uszczelki ograniczające straty ciepła, a także najlepsze materiały produkcyjne. Zapewnij sobie maksimum bezpieczeństwa poprzez wybór drzwi o niesamowitej wytrzymałość.

Dlaczego warto postawić na drzwi zewnętrzne w Katowicach z Gerda?

Zastanawiasz się nad tym, czy warto kupić drzwi zewnętrzne Gerda u przedstawiciela handlowego w Katowicach? Zdecydowanie tak! Decydując się na taki zakup, masz pewność, że drzwi wejściowe posłużą Ci bezproblemowo przez wiele lat, a także zapewnią niesamowity komfort użytkowania. Dodatkowo nasze wyroby są produkowane z najlepszych materiałów, dzięki czemu te są wysoce odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Bezpieczeństwo, świetny wygląd oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii do produkcji drzwi zewnętrznych to główne cechy, jakie wyróżniają nasze przedsiębiorstwo spośród innych działających na polskim rynku.