Strona główna > Drzwi zewnętrzne Krotoszyn

Drzwi zewnętrzne Krotoszyn

Drzwi zewnętrzne są wizytówką domu, a tym samym jego właścicieli. Są widoczne jeszcze przed przekroczeniem progu, dlatego ważne jest, aby swoją elegancją przyciągały wzrok i były spójne ze stylem elewacji budynku. Ponadto są główną ochroną przed wtargnięciem niepowołanych osób w naszą bezpieczną przestrzeń.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Krotoszyn

Finestra

ul. 56. Pułku Piechoty Wlkp. 1a
63-700 Krotoszyn

601 877 460

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Krotoszyn – funkcjonalność w parze z atrakcyjnością wizualną

Podstawową funkcją drzwi jest oczywiście podzielenie przestrzeni, co nie oznacza, że nie mogą odgrywać także roli dekoracyjnej. Drzwi wejściowe pokazują dobry gust właścicieli domu jeszcze przed przekroczeniem progu. Szukając eleganckich i estetycznie wykonanych drzwi zewnętrznych w Krotoszynie warto zapoznać się z ofertą firmy Gerda.

Oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnego pomiaru z dojazdem do Klienta. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej i umówić dogodny termin wizyty. Poza pobraniem wymiarów, nasz fachowiec odpowie na wszelkie pytania i doradzi w wyborze, aby zakup był udany i idealnie dopasowany do preferencji Klienta.

Możliwość personalizacji drzwi zewnętrznych

Na naszej stronie internetowej dostępny jest kreator, w którym można samodzielnie zaprojektować drzwi. Można swobodnie zmieniać wiele parametrów, takich jak kierunek i układ, rozmiar, wzór, kolor, a także osprzęt i dodatki. Możliwe jest także oczywiście odwiedzenie punktu sprzedaży, gdzie nasi doradcy służą profesjonalną pomocą w wyborze drzwi zewnętrznych. Krotoszyn także jest miastem, w którym znajduje się nasz partner, dzięki czemu można szybko uzyskać pomoc w pomiarach i wyborze odpowiedniego modelu.

Drzwi zewnętrzne, które znajdują się w naszej ofercie, dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, dlatego każdy znajdzie wzór dla siebie. Dodatkowo można zdecydować się na drzwi, które są całkowicie zabudowane lub takie, które mają przeszklenia. Takie modele sprawdzą się w domach, w których korytarz jest dość ciemny.

Drzwi Gerda – bezpieczeństwo przede wszystkim

Dom jest miejscem, w którym każdy człowiek chce się czuć bezpiecznie. To tutaj odpoczywamy po ciężkim dniu i czujemy się swobodnie. Niemożliwe jest jednak odprężenie się w warunkach, w których nie czujemy się bezpiecznie. Coraz częściej w wiadomościach pojawiają się informacje o kolejnych wyszukanych sposobach, jakie opracowują włamywacze. Jeżeli drzwi wejściowe do naszych ukochanych czterech kątów nie są wystarczająco solidne, zagrożenie rabunku wydaje się bardzo realne.

Drzwi Gerda dostępne są w różnych klasach antywłamaniowości. Projektując każdy z modeli, fachowcy dbają o to, aby ich wykonanie było solidne i aby były odporne na uszkodzenia – zarówno intencjonalne, jak i przypadkowe.

Doskonała izolacja termiczna w drzwiach Gerda

Drzwi zewnętrzne są nie tylko estetyczną oprawą wejścia do domu oraz zabezpieczeniem przed osobami trzecimi, stanowią również izolację termiczną. Nie wypuszczają ciepłego powietrza w miesiącach zimowych, dzięki czemu utrzymanie przyjemnej temperatury w domu jest znacznie prostsze, nawet kiedy na zewnątrz jest mroźnie. Tak samo w miesiącach letnich izolacja termiczna jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej wnętrze domu jest chłodniej niż na dworze, nawet podczas największej fali upałów.

Drzwi Gerda wykonane są z solidnych materiałów. Ciekawą propozycją są drzwi aluminiowe ALTUS wykonane z trzykomorowego systemu aluminiowego, a także dopełnione izolatorami, które zapewniają świetne parametry izolacyjności. To bardzo ważne zarówno jeśli chodzi o spełnienie surowych wymagań stawianych przez nowoczesne budownictwo pasywne, jak i oszczędność na rachunkach za media.