Strona główna > Drzwi zewnętrzne Gliwice

Drzwi zewnętrzne Gliwice

Każdy, kto ceni sobie maksimum bezpieczeństwa oraz modną stylistykę, powinien zainwestować w solidne drzwi zewnętrzne Gerda. Gliwice to jedno z miast, w którym oferujemy swoje produkty. Jeśli Twój dom znajduje się właśnie w Gliwicach, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Postaw na drzwi wejściowe Gerda, które są połączeniem wysokiej jakości wykonania, solidnych zabezpieczeń i świetnej izolacji termicznej. Dodatkowo oferujemy je w atrakcyjnych cenach. Produkując drzwi wejściowe do domów i mieszkań od ponad 35 lat, gwarantujemy przede wszystkim trwałość i niezawodność użytkowania.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Gliwice

BRYZIK

ul. Powstańców Śląskiech 100
44-186 Gierałtowice

665566967

Euroset Krzysztof Januszkiewicz

ul. Błogosławionego Czesława 54
44-100 Gliwice

32 238-15-86/ 600-480-626 / 600-480-627

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Kiedy kupisz drzwi zewnętrzne w Gliwicach naszej marki Gerda u partnera handlowego, zyskasz gwarancję niezawodności i bezawaryjności. Produkujemy je z wykorzystaniem najlepszych materiałów wykończeniowych w różnych stylach, między innymi nowoczesne modele z przeszkleniami lub klasyczne, eleganckie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na produkowanie bezawaryjnych i co najważniejsze, bezpiecznych drzwi do każdej nieruchomości. Jeśli szukasz dla swojego domu tego, co najlepsze – postaw na sprawdzone rozwiązania. Na stronie internetowej Gerda.pl znajdziesz katalog drzwi idealnych dla siebie. Drzwi, które produkujemy, występują w wielu różnych seriach, wzorach, kolorach oraz rozmiarach.

Drzwi zewnętrzne Gliwice – jak wybrać najlepsze?

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób wybrać najlepsze drzwi zewnętrzne? Wystarczy, że weźmiesz pod uwagę takie aspekty, jak:

  • rozmiar,
  • stylistyka,
  • materiał wykonania,
  • stopień izolacji termicznej,
  • klasa antywłamaniowa,
  • renoma producenta,
  • cena.

Pamiętaj jednak, że cena nigdy nie powinna być jedynym wyznacznikiem tego, czy warto kupić konkretny model. Do swojego domu wybieraj drzwi, które są wytrzymałe, a więc wykonane z naprawdę odpornych materiałów, którym niestraszne będą deszcz, śnieg i wysokie czy niskie temperatury. W Gerda mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale i uznanie konsumentów w całej Polsce. Naprawdę warto nam zaufać!

Czy drzwi zewnętrzne Gerda to dobra inwestycja?

Drzwi zewnętrzne w Gliwicach warto kupić u partnerów handlowych Gerda. Dlaczego? Wybierając nasz sklep, możesz zyskać pewność, że dobierzesz model drzwi idealnie do swoich preferencji oraz potrzeb. Poszczególne serie różnią się zastosowanymi rozwiązaniami, dlatego zapoznaj się z całą naszą ofertą. Pamiętaj, że zakup drzwi to inwestycja na lata. Nasze produkty doskonale wyglądają nawet po wielu latach użytkowania i są w pełni odporne na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Naszą misją jest produkowanie drzwi wejściowych, które mają najlepsze parametry z zakresu bezpieczeństwa. Współpracujemy z Biurem Operacji Antyterrorystycznych, dzięki czemu nasze drzwi są w stanie sprostać profesjonalnym włamywaczom. W Gerda stawiamy też na zrównoważoną produkcję, co oznacza, że nasze drzwi są w przyjazne środowisku. Przekonaj się, że warto wybrać je do swojego domu!