Drzwi zewnętrzne Ełk - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Ełk

Drzwi zewnętrzne Ełk

Drzwi zewnętrze to swego rodzaju bariera przed światem zewnętrznym, a także zabezpieczenie przed osobami niepożądanymi. Aby cieszyć się prywatnością, a także zapewnić bezpieczeństwo domownikom i naszemu majątkowi, warto zainwestować w drzwi zewnętrzne najwyższej klasy. W Gerda, znaleźć można modele, których konstrukcją charakteryzuje się bezawaryjnością, niekwestionowaną jakością oraz energooszczędnością.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Ełk

Dobre Okno

ul. Wojska Polskiego 62 A
19-300 Ełk

87 621 13 00 , 87 621 13 00

F.H.U. PREMIUM

ul. Targowa 10
19-300 Ełk

87 610 32 11; 668-042-017

Jarmex

ul. Słoneczna 3a
19-300 Ełk

87 615 00 17 , 87 610 64 03

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo domowników na najwyższym poziomie – drzwi zewnętrzne Ełk

Największym zagrożeniem, jakie może nas spotkać w domu, jest włamanie. Wizja tego, że ktoś mógłby wkroczyć w naszą bezpieczną przestrzeń i bezprawnie naruszyć prywatność, potrafi zmrozić krew w żyłach. Główną barierą, która może powstrzymać osoby trzecie przed wtargnięciem do domu, są drzwi zewnętrzne, dlatego powinny być jak najbardziej solidne.

Drzwi zewnętrzne w Ełku, produkowane przez firmę Gerda charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wysokim poziomem ochrony przed rabunkiem. Oferujemy kilka klas antywłamaniowości oraz możliwość wyboru liczby zabezpieczeń, dostosowanych do poziomu przestępczości, jaki panuje w danym miejscu. Daje to gwarancję bezpieczeństwa dla domowników.

Bezawaryjność i trwałość – ważne cechy charakteryzujące drzwi zewnętrzne Gerda

Kolejnym aspektem, który powinien być brany pod uwagę przy zakupie drzwi zewnętrznych do domu, jest ich bezawaryjność. Zatrzaśnięcia lub uszkodzenia zamka potrafią pokrzyżować nasze plany na dany dzień, ponieważ, zamiast wykonywać czynności, jakie zostały zaplanowane, trzeba czekać na naprawę drzwi.

Projektanci firmy Gerda, konstruując drzwi, zadbali o to, by były one możliwie najtrwalsze i odporne na uszkodzenia, aby uniknąć frustracji, a także wysokich kosztów związanych z ich uszkodzeniami. Jesteśmy pewni ich jakości, dlatego zapewniamy gwarancję oraz oferujemy serwis, obejmujący: awaryjne otwieranie, naprawy pogwarancyjne oraz dorabianie kluczy, kiedy zaistnieje taka potrzeba.

Energooszczędność – w trosce o środowisko i nie tylko

Nie ma nic gorszego niż powrót do gorącego mieszkania po dniu spędzonym w upale. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasze drzwi zaprojektowane zostały z dbałością o ich szczelność, aby zapobiegać przedostawaniu się skwaru do wnętrza domu podczas letnich miesięcy. Nawet wtedy, kiedy na dworze panuje kolejna fala upałów, w domu z energooszczędnymi drzwiami zewnętrznymi panuje przyjemny chłód.

Cecha ta pozwala także na oszczędność i zadbanie o dobro środowiska naturalnego podczas zimy. W sezonie grzewczym energooszczędne drzwi pozwalają zatrzymać mróz poza domem i nie generują strat ciepła, dzięki czemu można zmniejszyć natężenie ogrzewania, przy okazji obniżając opłaty za rachunki. W ten sposób można cieszyć się przyjemną temperaturą w domu bez konieczności ciągłego dogrzewania.

Atrakcyjność wizualna – równie istotna kwestia przy wyborze drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne poza swoją funkcjonalnością, powinny być także eleganckie i wykonane z dbałością o każdy szczegół. W ofercie firmy Gerda dostępne są liczne modele drzwi zewnętrznych, które można spersonalizować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Można zmieniać ich rozmiary, wzory, kolory i elementy wyposażenia. Wszystko po to, aby dobranie drzwi pasujących do stylu elewacji budynku było procesem możliwie jak najprostszym i przyjemnym. Oferujemy także profesjonalną pomoc podczas zakupu i pomiaru, tak aby jeszcze bardziej usprawnić zakup odpowiedniego produktu.