Drzwi zewnętrzne Szamotuły - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Szamotuły

Drzwi zewnętrzne Szamotuły

Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, a jego odczuwanie jest szczególnie istotne w domu, w którym powinniśmy czuć się swobodnie i mieć możliwość odprężenia się po całym dniu. Solidne drzwi zewnętrzne stanowią główną barierę, która odpowiada za zatrzymanie zagrożeń poza granicami domu.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Szamotuły

M3 Studio

Bolesława Chrobrego 14
64-500 Szamotuły

502 089 331

Okna Chmielewski

ul. Staszica 14B
64-600 Oborniki Wielkopolskie

883 003 925

OLEJNICZAK

ul. Rzeczna 2
64-500 Szamotuły

61 293 20 64

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne jako gwarant bezpieczeństwa

Projektując modele drzwi zewnętrznych Gerda, ogromną uwagę przykładamy do ich trwałości i solidnego wykończenia. Proponujemy kilka klas antywłamaniowości: od RC2 do RC3, czy RC4 w przypadku drzwi wejściowych do mieszkań. Oznacza to, że drzwi zewnętrzne są odporne nie tylko na użycie siły fizycznej i prostych narzędzi, lecz także opierają się narzędziom takim jak na przykład dłuto czy wiertarka.

Wszystkie zabezpieczenia, od nowoczesnych zamków i solidnych rygli, aż po stalowe wzmocnienia służą temu, aby domownicy mogli czuć się maksymalnie chronieni. Szukając porządnie wykonanych i zapewniających ochronę drzwi zewnętrznych w Szamotułach, warto skierować swoją uwagę w stronę oferty firmy Gerda, ponieważ od wielu lat tworzymy drzwi cechujące się najwyższą jakością wykonania.

Bezawaryjność – unikanie stresujących sytuacji

Awarie drzwi zewnętrznych potrafią wywołać sporo stresu i zepsuć cały plan dnia. Kiedy zamek nie chce się zamknąć w momencie, gdy wychodzimy spóźnieni z domu, albo wręcz przeciwnie – kiedy klucz nie działa, bo drzwi się zatrzasnęły i nie możemy dostać się do naszego domu. Takie sytuacje wiążą się z nieprzewidzianymi kosztami, a także nieoczekiwanym spadkiem bezpieczeństwa.

Drzwi zewnętrzne Gerda wykonane są z najwyższej jakości materiałów przez profesjonalistów, właśnie w celu uniknięcia takich losowych, nieprzyjemnych okoliczności. Ponadto nasze usługi obejmują również serwis, który oferuje naprawy pogwarancyjne, dorabianie kluczy, jeżeli zaistnieje taka potrzeba lub awaryjne otwieranie drzwi. Wszystko w trosce o to, aby każdy nasz Klient był zadowolony z zakupu i nawet w przypadku awarii mógł liczyć na pomoc fachowców.

Drzwi zewnętrzne Szamotuły – oszczędność energii i pieniędzy

Energooszczędność drzwi zewnętrznych przekłada się nie tylko na niższe straty energetyczne, co jest ważne dla ekologii i racjonalnego zużycia surowców, ale tym samym przekłada się na zmniejszenie rachunków za media. Szczególnie w miesiącach zimowych, kiedy zaczyna się sezon grzewczy, ta cecha jest bardzo istotna. Solidne drzwi zewnętrzne nie wpuszczają podmuchów mrozu do domu oraz minimalizują straty ciepła poprzez zatrzymanie nagrzanego powietrza w domu.

W czasie wakacyjnym ta właściwość drzwi zewnętrznych również jest niezwykle istotna, ponieważ pozwala zatrzymać skwar na zewnątrz i zachować chłód w naszych czterech kątach. Wtedy klimatyzacja jest niejednokrotnie zbędna, a jeśli jest używana, może być mniej eksploatowana przez zatrzymanie chłodu w środku. W ostatnich latach w Polsce upały są coraz bardziej dokuczliwe, dlatego cecha ta jest tak pożądana.

Trwałość i solidność nie wykluczają atrakcyjności wizualnej

Modele drzwi zewnętrznych w ofercie firmy Gerda są nie tylko bezpieczne i energooszczędne, lecz także wykonane z dbałością o estetykę. Piękne drzwi w barwach dopasowanych do stylu domu mogą dodatkowo podkreślić elegancję elewacji i zachwycić odwiedzających. Jest to ważne również dlatego, że drzwi wejściowe są pierwszą rzeczą, jaką widzą goście jeszcze przed przekroczeniem progu domu.

Oferujemy możliwość personalizacji drzwi – do wyboru jest szeroka paleta barw i wzorów, które można dowolnie komponować. Ponadto nasze drzwi dostępne są w wielu rozmiarach. Zapewniamy możliwość zamówienia bezpłatnego pomiaru, dzięki czemu zakup idealnie dopasowanych drzwi jest jeszcze prostszy. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej i wybrać dogodny termin, a przedstawiciel Gerda przyjedzie pobrać wymiary i doradzi w wyborze.