Drzwi zewnętrzne Szczecin - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Szczecin

Drzwi zewnętrzne Szczecin

Szukasz idealnych drzwi, które spełnią w 100% Twoje oczekiwania i będą doskonałe pod każdym względem? W takim razie sprawdź ofertę Gerda, która zajmuje się produkcją drzwi zewnętrznych najwyższej jakości. Nasze drzwi to gwarancja niezawodności, bezpieczeństwa oraz energooszczędności. Jeśli chcesz, aby Twój dom był odpowiednio zabezpieczony przed włamaniami oraz oddziaływaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych, koniecznie sprawdź markę Gerda i drzwi zewnętrzne. Warto postawić na solidne wykonanie, atrakcyjność wizualną oraz trwałość drzwi na wiele lat. To wszystko gwarantujemy w jako Gerda.pl, proponując nasze drzwi zewnętrzne w całej Polsce. Z naszej oferty możesz skorzystać także w Szczecinie!

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Szczecin

Abra / Maxa

ul. Staromłyńska 20
70-561 Szczecin

91 812 00 39 601 715 251

EFEKT

Al. Bohaterów Warszawy 7/2
70-244 Szczecin

91 488 20 71 888 720 172 , 91 488 20 71

PATIO Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin

609 830 740

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi zewnętrznych – Gerda w Szczecinie

Jako producent drzwi, zamków oraz okuć wiemy, jak zapewnić każdej nieruchomości odpowiednie bezpieczeństwo i termoizolację. Nasze drzwi zewnętrzne w Szczecinie sprawdzają się w wielu domach, gdzie liczy się najwyższa jakość. Wystarczy zapoznać się z naszą stroną internetową, aby przekonać się, że drzwi zewnętrzne mogą być naprawdę bezpieczne, energooszczędne i jednocześnie atrakcyjne pod względem wizualnym. Sprawdź naszą ofertę i skonfiguruj drzwi, które w 100% spełnią Twoje wygórowane oczekiwania. Trwałość to drugie imię naszych okuć oraz samych drzwi zewnętrznych.

W wyborze z całą pewnością pomoże nasza strona, na której można z łatwością znaleźć w zasadzie każdy interesujący wariant – zarówno nowoczesny, jak i ten klasyczny. Wszystkie drzwi wewnętrzne do mieszkań i zewnętrzne są dokładnie sfotografowane, a w opisie każdego modelu znajduje się mnóstwo istotnych parametrów, które mogą okazać się pomocne w chwili dokonywania wyboru. Oczywiście w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji – chętnie odpowiemy na każde – dotyczące zarówno kwestii technicznych, jak i stylistyki. W Gerda pracują wyłącznie specjaliści, którzy doskonale znają wszystkie terminy i istotne zagadnienia związane z produktami oferowanymi przez naszą markę.

Szczecin to oczywiście nie jest jedyne miasto, na którego terenie działamy, oferując nowoczesne i wytrzymałe drzwi wejściowe do domów i mieszkań. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz możliwości technologiczne, które pozwalają na wytwarzanie odpornych na uszkodzenia drzwi zewnętrzne dla mieszkańców Szczecina i wielu innych miast na terenie Polski.

Termomodernizacja budynku? Tylko z Gerda – drzwi zewnętrzne Szczecin

Drzwi zewnętrzne w Szczecinie pochodzące z naszej firmy są doceniane przez wielu konsumentów. Główną cechą charakterystyczną naszych wyrobów jest fakt, iż doskonale nadają się do budynku mieszkalnego. W ten sposób możesz realnie obniżyć poziom utraty ciepła w miesiącach grzewczych. To przełoży się bezpośrednio na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie oraz poprawę komfortu użytkowania całej nieruchomości. Drzwi zewnętrzne Szczecin marki Gerda to świetny wybór.

Co więcej, zamki oraz materiały, z jakich wykonane są drzwi wejściowe, to najlepszej jakości surowce, które nie ulegają uszkodzeniom nawet po wielu latach. Już nie musisz obawiać się o swoje drzwi zewnętrzne. Szczecin to miasto, gdzie masz swoją nieruchomość i chcesz ją komfortowo użytkować bez ryzyka włamania lub utraty ciepła? Stawiając na Gerda, otrzymasz wszystko to, co najlepsze.

Zarówno włamania, jak i nadmiarowa utrata ciepła, to wysoce niekorzystne sytuacje, które spotykają coraz większą liczbę osób. W pierwszym przypadku mogą spowodować utratę kosztownego mienia, a w drugim – niekorzystne uczucie zmniejszenia ciepła, wywołane zbyt dużą utratą . Dzięki temu, że mamy dostęp do najnowocześniejszych linii produkcyjnych oraz wysokiej klasy materiałów, możemy zaproponować najwyższej klasy drzwi wewnętrzne do mieszkań oraz zewnętrzne na terenie Szczecina i wielu innych polskich miast. Dysponujemy również jedną z najnowocześniejszych i rygorystycznych komórek kontroli jakości, w której nasi eksperci precyzyjnie sprawdzają wszystkie najważniejsze parametry, w tym zgodność produktu z deklaracją oraz poprawność wykonania.

Jak wybrać drzwi zewnętrzne w Szczecinie?

Zanim dokonasz wyboru drzwi zewnętrznych, koniecznie weź pod uwagę kilka istotnych kwestii takich, jak np. cena, materiał wykonania, klasa energooszczędności oraz termoizolacji. Drzwi zewnętrzne Szczecin produkowane przez Gerda to połączenie wszystkich powyższych funkcjonalności, a także jakości wykonania, która wpływa na ich niezawodność. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że drzwi zewnętrzne w Szczecinie, które sprzedajemy, to doskonały wybór.

Styl ma znaczenie!

Dla naszej marki Gerda równie istotny jak jakość jest także styl. Nasi klienci decydując się na wymianę drzwi mogą przebierać w kolorach, wybierając stonowane, lecz nowoczesne modele np. w kolorze antracytu, lub zupełnie odwrotnie – po klasyczne barwy i wzory przypominające drewno, które znakomicie uzupełnią bardziej tradycyjnie zaaranżowane elewacje. Można również wybrać barwę okuć oraz ich wykończenie, np. mat, satynę lub połysk, a także dodatkowe rozwiązania stylistyczne, które zupełnie zmieniają wygląd i estetykę wybranego modelu.

Bardzo istotne jest także to, aby drzwi wewnętrzne do mieszkań na terenie Szczecina zainstalować zgodnie ze sztuką. Z tego względu oferujemy również montaż drzwi przez naszych najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają prawidłowy sposób ich instalacji oraz pułapki. Decydując się na wymianę drzwi, koniecznie wybierz montaż drzwi przez markę Gerda – zapewniamy szybką realizację i doskonałą jakość usług.