Strona główna > Drzwi zewnętrzne Radom

Drzwi zewnętrzne Radom

Drzwi używa się codziennie z dużą częstotliwością, dlatego ważne jest, aby były wykonane solidnie. Ich bezawaryjność jest kluczowa, ponieważ niesprawne drzwi zewnętrzne mogą powodować wiele uciążliwych problemów. Dodatkowo stanowią istotną izolację termiczną, więc ich jakość musi być jak najlepsza, aby odpowiednio pełniły swoje funkcje. Wysokiej jakości drzwi dostępne są w ofercie Gerda. Znakomite modele oraz profesjonalne usługi montażowe dostępne są również w Radomiu. 

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Radom

Domosfera

ul. Lubelska 39
26-603 Radom

668 155 356

Dorabianie kluczy – Marek Okrój

ul. Okulickiego 29
26-600 Radom

502 679 264

Euro Okna

ul. 11 Listopada 69/77
26-600 Radom

48 364 00 40

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne Gerda – wysoka jakość i bezawaryjność

Niektóre sytuacje w życiu mogą wywołać frustrację i niepokój mimo tego, że istnieją sposoby, aby ich uniknąć. Jedną z takich rzeczy są awarie drzwi – zarówno ich zatrzaśnięcie, jak i niedomykanie. Zazwyczaj przydarza się to w najbardziej niedogodnych okolicznościach, kiedy na przykład gdzieś się spieszymy. Wszelkie awarie i uszkodzenia wiążą się z dużymi kosztami, dlatego zainwestowanie w porządnie wykonane drzwi jest bardzo ważne.

Bezawaryjne drzwi zewnętrzne w Radomiu wykonywane z materiałów najwyższej klasy, dostępne są w ofercie firmy Gerda. Projektując wszelkie modele drzwi, fachowcy dbają o każdy szczegół, aby zapewnić wysoką jakość produktów. Ponadto posiadamy serwis, który oferuje takie usługi jak: naprawy pogwarancyjne, dorabianie kluczy czy awaryjne otwieranie. Dzięki temu Klient ma pewność, że kupując drzwi, inwestuje w produkt najwyższej jakości i ma dostęp do profesjonalnej pomocy w różnych losowych sytuacjach.

Drzwi zewnętrzne Radom – wysoka klasa antywłamaniowości drzwi Gerda

Drzwi zewnętrzne w Radomiu, które oferuje Gerda, wyposażone są w szereg zabezpieczeń, gwarantujących bezpieczeństwo domowników każdego dnia. Nowoczesne zamki, rygle, wzmocnienia i wiele innych – są to niezbędne atrybuty drzwi zewnętrznych, które z całą pewnością zapewniają wysoką ochronę przed ewentualnym włamaniem i rabunkiem. Solidne rozwiązania antywłamaniowe, niezawodna termoizolacja, innowacyjne konstrukcje oraz estetyka to główne cechy naszych propozycji.

Ponadto drzwi zewnętrzne do mieszkań, które również dostępne są w asortymencie Gerda, mają różne klasy ochrony przed ogniem, dzięki czemu stanowią dodatkowy poziom zabezpieczeń przed pożarem oraz dymem. Pozwala to zadbać o bezpieczeństwo rodziny, a także cennych przedmiotów w różnych niebezpiecznych sytuacjach. Niemożliwe jest przewidzenie tak losowych sytuacji, jednak ich ryzyko istnieje zawsze. Dlatego warto przy wyborze drzwi zarówno do domów, jak i mieszkań, przemyśleć trzeba wszystkie możliwości i zainwestować w jak najlepszą jakość. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że drzwi Gerda opatrzone są kartą gwarancyjną, a także możliwością wykonania przeglądu technicznego, nawet po 24 miesiącach po zakupie. Dzięki czemu zyskuje się pewność bezpieczeństwa na długie lata.

Projekty drzwi, w których poza trwałością niezwykle istotna jest atrakcyjność wizualna

Drzwi wejściowe są elementem, który widoczny jest jeszcze przed przekroczeniem progu domu. Pojawiają się obowiązkowo w każdym domu i przez to czasami zapomina się o tym, że stanowią istotny element dekoracyjny wyposażenia. Nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze może zostać zaburzone przez nieestetyczne drzwi. Nasi projektanci dbają o to, aby każdy model był wykonany z dbałością o szczegóły i elegancję.

Palety barw wykorzystywane przy urządzaniu domów są różne. Niektórzy wolą kolory jasne i zimne, inni ciepłe i ciemne. Niezależnie od tego, jakie odcienie dominują w Twoich wnętrzach, w ofercie firmy Gerda na pewno znajdziesz kolor okładziny drzwi zewnętrznych dopasowany do stylu elewacji domu.