Drzwi zewnętrzne Łowicz - Gerda
Strona główna > Drzwi zewnętrzne Łowicz

Drzwi zewnętrzne Łowicz

Drzwi zewnętrzne Gerda to solidne rozwiązania na lata. Dostępne w naszej ofercie modele charakteryzują się zastosowaniem niezawodnej izolacji termicznej, która przekłada się na zaawansowaną energooszczędność. Ponadto drzwi zewnętrzne Gerda, cechują się wykonaniem z najlepszych materiałów, które gwarantują trwałość oraz antywłamaniowość na najwyższym poziomie. Do tego drzwi te są atrakcyjne wizualnie, co jest ważne dla utrzymania spójności tego elementu z zastosowaną elewacją budynku.

Zamów bezpłatny pomiar drzwi

Punkty sprzedaży Łowicz

Seria
x
Kolor
x
Przeszklenia
x
Termoizolacja
x
Bezpieczeństwo
x
Klasa antywłamaniowa Grubość skrzydła
Filtry
Drzwi TEMPO Seria SELECTDrzwi TEMPO

Drzwi TEMPO

Seria SELECT

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PRIMEDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PRIME

DRZWI QUADRO Seria THERMO PRIMEDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PRIME

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PRIMEDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PRIME

DRZWI TEMPO Seria THERMO PRIMEDRZWI TEMPO

DRZWI TEMPO

Seria THERMO PRIME

DRZWI AIR GLASS Seria THERMO PREMIUMDRZWI AIR GLASS

DRZWI AIR GLASS

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI QUADRO Seria THERMO PREMIUMDRZWI QUADRO

DRZWI QUADRO

Seria THERMO PREMIUM

DRZWI ELITE 3D Seria THERMO PREMIUMDRZWI ELITE 3D

DRZWI ELITE 3D

Seria THERMO PREMIUM

Jak przedłużyć gwarancję?

Zobacz jak przedłużyć gwarancję do 36 miesięcy na drzwi do domów marki GERDA

Karta gwarancyjna

Zadbaj, aby zakup drzwi został odnotowany na karcie gwarancyjnej.

Certyfikowany montażysta

Drzwi muszą zostać zamontowane przez certyfikowanego montażystę.

Przegląd techniczny

Zleć przegląd techniczny drzwi po 18-24 miesiącach od zakupu.

Rejestracja produktu

Zarejestruj produkt na stronie lub wypełniony formularz wyślij pocztą.

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne jako estetyczny element elewacji

Drzwi wejściowe do domu są jego wizytówką. Jeszcze przed przekroczeniem progu świadczą o guście jego właścicieli. Eleganckie, estetycznie wykonane drzwi dobrej jakości, które barwą i wzorem wpasowują się idealnie w otoczenie, dają sygnał, że za nimi znajduje się szykowne i urządzone ze smakiem wnętrze. Jeżeli są niedbale wykonane i kompletnie nie pasują do stylu elewacji budynku, mogą popsuć odbiór wnętrza domu, nawet jeżeli jest urządzone ze smakiem.

W ofercie firmy Gerda drzwi zewnętrzne w Łowiczu można dowolnie spersonalizować, ponieważ do wyboru są liczne wzory i kolory okładzin. Dodatkowo drzwi te występują w szybami, które dostarczają do wnętrz dodatkowe światło, a także bez przeszkleń. Produkowane przez Gerda modele można z łatwością dopasować zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych budynków.

Zaprojektuj drzwi zewnętrzne sam lub z pomocą doradców

Na naszej stronie internetowej dostępne jest wyjątkowo pomocne w projektowaniu drzwi narzędzie – konfigurator. Wiele różnych opcji pozwala dopasować parametry produktu do swoich preferencji i oczekiwań. Program jest wyjątkowo prosty w obsłudze i daje liczne możliwości zmiany rozmiarów, kolorów oraz wyposażenia.

Jeżeli jednak Klient woli skonsultować zakup drzwi z jednym z profesjonalistów Gerda, to możliwe jest odwiedzenie jednego z naszych salonów stacjonarnych i sklepów partnerskich lub zamówienie bezpłatnego pomiaru do domu. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej i wybrać termin, który jest najbardziej dogodny, a nasz przedstawiciel stawi się pod wskazanym adresem i pobierze wymiary. Dzięki temu dopasowanie drzwi zewnętrznych jest jeszcze prostsze.

Drzwi zewnętrzne Łowicz – zwracamy uwagę na bezpieczeństwo Klienta

Każdy wie, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w naszym domu. Jednym z najgorszych koszmarów jest wizja wtargnięcia niepowołanych osób w naszą prywatność. Drzwi zewnętrzne Gerda mają kilka klas antywłamaniowości w trosce o zabezpieczenie mienia przed rabunkiem. Z solidnie wykonanymi drzwiami posiadającymi liczne środki ochrony można w spokoju się zrelaksować i spać bez obaw o włamanie.

Nowoczesne zamki, rygle, pręty, stalowe wzmocnienia – to jedynie część z zabezpieczeń, jakie posiadają drzwi zewnętrzne w ofercie firmy Gerda. Wybór klas antywłamaniowości pomiędzy RC2 a RC3 pozwala dopasować siłę ochrony przed wtargnięciem do poziomu przestępczości panującego w danej okolicy. Dzięki temu każdy może czuć się wyjątkowo bezpiecznie w swoich czterech kątach i nie obawiać się kradzieży.

Znakomita izolacja termiczna dla mniejszych rachunków

To, co wyróżnia drzwi zewnętrzne Gerda, to również znakomite parametry izolacji termicznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych izolatorów oraz takich rozwiązań konstrukcyjnych jak m.in. trzykomorowy system aluminiowy, drzwi z aluminiowe z serii ALTUS efektywnie ograniczają straty ciepła z wewnątrz budynku. W efekcie domownicy mogą cieszyć się znakomitym komfortem cieplnym, a także niższymi rachunkami za zakup energii. Drzwi wejściowe Gerda gwarantują więc energooszczędność, atrakcyjność wizualną, a także antywłamaniowość na najwyższym poziomie.